Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kilu6
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1305

    #631
    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

    Algselt postitas metsnik Vaata postitust
    Tõttöelda ei mõista hästi maja vastu mängimise võlu online. Ise ei mängi rulli ka lives mitte kunagi, olenemata panusest. Aga mis ma ikka kritiseerin, inimesi on erinevaid. Sellised tulemused on aga suht üllatavad.
    Pigem tavalised ju.
    Kasvõi 888 (sh Pacific) või Partygaming (sh Partypoker) avalikest ettevõtetest. Ikka kasinni käive ületab pokkeri oma, samuti kasumimarginaal kasiinol oluliselt suurem.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #632
      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

      Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
      Kunagi rakerace ajal vaatasin, et OO pokkerikäive on ca 400K EEKi kuus, mis teeb 9 kuu peale 3.5M eeki käivet. Nagu ka loogika ütleb, enamik OO käibest tuleb online kasiinost, mitte online pokkerist.
      See on siis, et OO korjas 400k reiki? Siit ta annab ju 20-50% mängijatele tagasi (paneme 20%) ehk omale jääb 320k alles. Sealt (400k) on veel võrgumaksud, mida tuleb maksta emalaevale ja seda prose ma kahjuks ei tea, mis võtab ka lõviosa ära. Jääb 200k alles. Pane veel freerollid, deposiitide/withdrawdega seonduvad kulud, töötajate kulud, reklaam ja veel mustmiljon kulu ning sellest 400k-st ei jäägi mitte midagi järgi.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #633
        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        See on siis, et OO korjas 400k reiki? Siit ta annab ju 20-50% mängijatele tagasi (paneme 20%) ehk omale jääb 320k alles.
        RB on 2% ju. 50% on särgiga poistel.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #634
          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          RB on 2% ju. 50% on särgiga poistel.
          Läbi nende reload boonuse vms. pidi ju 22% olema.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #635
            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

            Ma selgitan:

            FPP = 2%
            Reload/depo boonus (boonusdollarid, mis vabastatakse 500FPP= 5$) = ca 22-23%

            Team Elite saab 30-37,5%. Kõik oleneb sellest, kui palju kuus raket genetakse.
            Last edited by hotcocacola; 22.11.10, 03:38.

            Comment

            • Keiss
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1592

              #636
              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

              Algselt postitas MichelsonT Vaata postitust
              Olen mänginud olympic onlines viimased 3 kuud. Mänginud u 175K käsi. genereerinud umbes 2-2,5K reiki. Üleeile küsisn OOst, mis võimalus on saada rakebacki. OOst vastati koheselt, et 30%. Kõik. Ei mingeid särke jne. 30% on minu jaoks piisav, sest ma ei näe erilisi valikuvõimalusi, kus mujal mängida. Mul võivad olla aegunud andmed (äkki olukord on nüüdseks paranenud), kuid ongame võrgus lagunevad FR öösel ära. Microgamingus sisuliselt FR laudu polegi. Full Tilt jäi meelde sellega, et laudades shortstackid, kes lihtsalt käisid närvidele. Starsi lihtsalt ei biidi. OOs on südaöösel valida kokku umbes 50-60 FRNL20-FRNL50 lauda. Seal lagunevad lauad umbes kella viie ajal hommikul, kui järgi jääb kuskil 15 lauda. Mina olen selle toaga rahul ja eriti veel nüüd, kus ei pea enam tegeme pidevalt deposiite sel kujul boonuse saamiseks. Aga valus on lugeda halvustavas toonis lahmimist, mida siin mõned maailmaparandajad teevad. OO ei ole ainus koht maamunal, kus mängida.
              Nii, et saab küll rakebacki ilma selleta, et PEAKS SÄRKE KANDMA!!!!!
              Appi kui jube :)

              Muideks neid pokkeritube on küllaga, kus ei pea särke kandma aga näe ikka kantakse lausa vabatahtlikult näiteks pokerstarsi ja triobeti riideid ilma reiki maksmatagi. Isegi tellitakse omale punktide (ehk raha) eest riideid...
              Ei näe küll suurt põhjust kurvastamiseks. Aga head edasist võitlust!

              Comment

              • MichelsonT
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 113

                #637
                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                Ma kannan ka "tasuta" pokkeriteemalisi särke. Ausalt öeldes olen püüdnud neid isegi koguda. St, et riideid pole juba miski kaks aastat ostnud, vaid ikka point shopidest tellinud. Näiteks jaanuaris EMV Main Evendil oli mul seljas Full Tildi pusa (olin siis nende "reklaaminägu" :)). Samas sain pileti läbi Unibeti kampaania. Enne turkat anti Unibetist ka särk. Võtsin vastu. Vahetama ei hakanud. Salla tuli keset turniiri juurde ja ütles: "Sul on ju vale särk seljas". Vastasin, et kui finaallauda jõuan, siis panen teise särgi. Nii asi jäigi. Finaallauast jäi ka asi kaugele. Asjatundjad öelge seda: Kui te särgimehed mängite live ja tahtmine oleks kapuutsiga dressikas selga särgi peale tõmmata, kas siis see on keelatud?
                Last edited by MichelsonT; 22.11.10, 09:12.

                Comment

                • muruntau
                  • Jan 2009
                  • 4325

                  #638
                  Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                  Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                  Nii, et saab küll rakebacki ilma selleta, et PEAKS SÄRKE KANDMA!!!!!
                  Appi kui jube :)

                  Muideks neid pokkeritube on küllaga, kus ei pea särke kandma aga näe ikka kantakse lausa vabatahtlikult näiteks pokerstarsi ja triobeti riideid ilma reiki maksmatagi. Isegi tellitakse omale punktide (ehk raha) eest riideid...
                  Ei näe küll suurt põhjust kurvastamiseks. Aga head edasist võitlust!
                  Tekib tahtmatult küsimus, kas sa oled mingil moel OO'ga seotud või sa lihtsalt ei taha näha põhimõttelist probleemi. Ei ole vist tarvis kahekümneneljandat korda üle seletada, kus see probleem asub.

                  Siin tuli ka välja veel üks point, mis OO'le au just ei tee: ettevõtte on seadnud endale reeglid, mille järgi käituda (tahad rakebacki - kannad särki). Reeglid on järgimiseks, ükskõik kui jaburad need ka ei oleks. See, et reegleid ei järgita, ei tähenda mitte seda, et ettevõte paindlik oleks, siin pole sugugi see juhtum, sest pole ühtegi silmaga nähtavat põhjust teha erandit. Reeglite mitte järgimine tekitab hoopis küsimusi ettevõtte usaldusväärsusest. See on umbes sama, et OO lubab rakebacki maksta, aga ühele mängijale ei maksa. Natuke liialdatud näide, aga pointi selgitab hästi. Oih, ei olegi liialdatud näide, nii OO toimibki! (kui Sinu moodi demagoogiat kasutada)
                  Last edited by muruntau; 22.11.10, 13:16.

                  Comment

                  • MichelsonT
                    Jube Noob
                    • Nov 2010
                    • 113

                    #639
                    Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                    no ikka täitsa jube. No ei suuda selgeks teha, et rakebacki saamieks EI pea kandma särki.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #640
                      Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      Ma selgitan:
                      FPP = 2%
                      Reload/depo boonus (boonusdollarid, mis vabastatakse 500FPP= 5$) = ca 22-23%
                      Depod ju korra ja reloadi ju kah iga kuu äärmiselt imelik teha??? 2% siis RB nagu ikkagi aru saan?

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #641
                        Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                        MichelsonT, Sul ei ole midagi selgeks teha, OO ametlik seisukoht on kirjalikult väljendatuna olemas siin teemas
                        Algselt postitas JanKu Vaata postitust
                        Kõik kes tahaks saada kõrgemat rakeback´i võivad seda ka saada. Selleks on ainult 2 tingimust: esiteks peab mängija genereerima igakuiselt minimaalselt $500 rake ja teiseks peab ta kandma Team Elite branditud särki live üritustel.

                        Parimat,
                        Jan

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #642
                          Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Depod ju korra ja reloadi ju kah iga kuu äärmiselt imelik teha??? 2% siis RB nagu ikkagi aru saan?
                          depod korra ja reload korra kuus.
                          Eks ta ole imelik, aga noo sama hästi saad selle depotud summa uuesti nt mbsse kanda ja uuel kuul uuesti reload boonust kasutada. Ilmselgelt ebamugav, aga variant.

                          Endal probleemi pole, unlimited boonusdollarid (500fpp= 5$)

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #643
                            Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                            Aga kui mul on särgiga külm, kas siis saan topeltsärgi?
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #644
                              Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                              LOL.
                              Usu mind, nii Tartus kui Tallinnas sul külm ei hakka.
                              Kylm võib sul hakata siis, kui mängid Tallinnas 0 korrusel, ehk lounges, kuid reaalselt on seal mõnus jahe. Aga mujal on alati jube soe ja palav, eriti hull on siis kui maja on rahvast täis.
                              Seda ei arva ainult mina.

                              Swissotellis oli väga coool ja ideaalne (Y)

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #645
                                Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                depod korra ja reload korra kuus.
                                Eks ta ole imelik, aga noo sama hästi saad selle depotud summa uuesti nt mbsse kanda ja uuel kuul uuesti reload boonust kasutada. Ilmselgelt ebamugav, aga variant.

                                Ty coca seletamast. Igatahes äärmiselt mängijavaenulik ja tüütu süsteem. Selle reload-porno kaotamine ja näiteks FPP=$ (25% väärtuses rackebacki kõige kehvemal levelil olles alustuseks) oleks palju selgem ja inimlikum. Kõige lihtsam viis saada regulaarseid mängijaid juurde.

                                Comment

                                Working...