Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #436
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Ikka õnne. Saab nüüd korralikult rake genereerida. Ja vahepeal turnadel käia.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #437
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

      nüüd saad rakebacki

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #438
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        Tubli poiss, Raigo!

        Comment

        • subtiiter
          Julm Donk
          • Jan 2010
          • 53

          #439
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

          loodan, et see teema siit juba läbi pole käinud, aga kas selle esimese depo boonus 200%, kas sealt mingit osa insta ei saa kätte või peab kogu boonuse punktide abil vabastama?

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #440
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            insta ei saa vist kusagil, pead ikka lahti mängima st. sa pead reiki geneneerima, et neil oleks, millest sulle boonust maksta

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #441
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
              insta ei saa vist kusagil, pead ikka lahti mängima st. sa pead reiki geneneerima, et neil oleks, millest sulle boonust maksta
              on kohti kus saab nt 25% insta kätte.. aga obv mingi cashouti piirang peal..

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #442
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                on kohti kus saab nt 25% insta kätte.. aga obv mingi cashouti piirang peal..
                cashout piirang peal, et enne ei saa, kui mingid VPP-d mängitud? teeb sisuliselt sama välja :) nojah, tegelikult mängukassana saad kasutada, siis on see parem küll jah.

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #443
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  insta ei saa vist kusagil, pead ikka lahti mängima st. sa pead reiki geneneerima, et neil oleks, millest sulle boonust maksta
                  Pacificus sai 25% insta, aga ilmselt enne cashouti teha ei saa, kui oled seda boonust paar korda läbi reigimasina loputanud.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #444
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    insta kätte ei saa
                    iga 500p, mis kogud, vabastatakse 5$.

                    Keskmiselt on 500p ca 25$ raket.

                    Comment

                    • low-flow
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 1208

                      #445
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      insta kätte ei saa
                      iga 500p, mis kogud, vabastatakse 5$.

                      Keskmiselt on 500p ca 25$ raket.
                      Siis peab küll hambad ristis grindima, et see 600 ära vabastada. Sorry kui kusagil juba kirjas, ei viitsi otsida, aga mis see ajaline piirang on?

                      Comment

                      • bAttery_
                        Julm Donk
                        • Nov 2009
                        • 37

                        #446
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                        Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                        Siis peab küll hambad ristis grindima, et see 600 ära vabastada. Sorry kui kusagil juba kirjas, ei viitsi otsida, aga mis see ajaline piirang on?
                        3 kuud.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #447
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          mmmm 600$ = 60 000p
                          60 000p = 3000$ raket
                          täitsa tavaline 1 kuu @ nl100s

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #448
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                            mmmm 600$ = 60 000p
                            60 000p = 3000$ raket
                            täitsa tavaline 1 kuu @ nl100s
                            mhm.. olgem ausad.. päris rõve boonus.. ma olen see kuu vast NL100s mänginud 15k kätt ja raket genereerinud ainult $300 eest.. päris haiget robotgrindi peaks laskma, et see näkane 600 kätte saada

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #449
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              ma see kuu 30,1k kätt
                              ning suppordist öeldi, et ma olen maksnud 783.1 $ raket.
                              aga ma olen diamond levelil ning saan rohkem punkte iga makstud rakei eest
                              fppsid hetkel 33k


                              ehk siis, kui sa oled bronze levelil, siis grindid sa ennast lolliks.
                              aga mingi hetk hakkavad su vip levelid tõusma, hakkad rohkem punkte saama, seega läheb asi kergemaks
                              Last edited by hotcocacola; 11.05.10, 14:53.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #450
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                FPP-de eest Cocal siis suisa $33 see kuu - maast leitud raha pmslt.

                                Comment

                                Working...