Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku
Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku
Vaatasin veidi seda pakkumist.
Ränkingupunktide andmise süsteem on Olympicul ikka väga kõrgema sisseostuga SNG'de suunas kaldu ja muidu ka liiga lame. Ei ole eriti reaalne, et keegi üldse Onlinest freerollile pääseks (väga OO liiklust ei tea, aga vaevalt, et seal neid ürituse raames korraldatavaid SNG'sid eriti multitableda saab). Mis muidu väiksemate SNG'de rake on, ka 50 eek nagu punktisüsteemi järgi järeldada võiks? Struktuur?
Praegu tundub, et väärtust võib leida kõige rohkem see, kes laseb 550stes korralikku volüümi + mingi tulemuse, väiksemates ajaraisk ja 1100ste mängijal vast targematki teha kui nädal otsa 5kEEK väärt piletit taga ajada.
Comment
-
Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku
Mismoodi see süsteem siis kaldu on ?Algselt postitas muruntau Vaata postitustVaatasin veidi seda pakkumist.
Ränkingupunktide andmise süsteem on Olympicul ikka väga kõrgema sisseostuga SNG'de suunas kaldu ja muidu ka liiga lame. Ei ole eriti reaalne, et keegi üldse Onlinest freerollile pääseks (väga OO liiklust ei tea, aga vaevalt, et seal neid ürituse raames korraldatavaid SNG'sid eriti multitableda saab).
Online puhul tahaks teada, kas OO´l on selle ürituse tarbeks special SNG lauad või võib kõikidel vastava formaadi ja BI-ga laudadel mängida ?
Comment
-
Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku
sama tahan ise ka teada.Algselt postitas Potsataja Vaata postitustMismoodi see süsteem siis kaldu on ?
Online puhul tahaks teada, kas OO´l on selle ürituse tarbeks special SNG lauad või võib kõikidel vastava formaadi ja BI-ga laudadel mängida ?
saatsin pajumaale emaili, vaatame mis ta vastab.
Comment
-
Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku
Võrreldes Starsi MTT Leaderboardi arvutamise valemitega on ikka väga kaldu. Olympsil saab esikoht enamvähem täpselt BI miinus teenustasud (madalamate puhul veelgi vähem kui rake peaks olema alla 50ne), Starsis sõltub saadav punktide arv BI suurusest oluliselt vähem. Prooviarvutusi saab teha nt sellel leheküljel.
Ehk siis Live 150 ja 250sed on selle kampaania eesmärgi (vähemalt eesmärgi mängija jaoks) suhtes täiesti mõtetud. Samas, eesmärgi kasiino jaoks: saada kasiinosse tõenäoliselt ulme rakega mikroSNG'sid lahendama inimesi kes võiksid tulevikuski rohkem kasinnis käia täidab see tõenäoliselt ära.
P.S. tõsi, Starsi valem on MTT'de rankingu arvutamiseks, mistõttu nende oma peabki BI'st vähem sõtluma (et võtta arvesse ka mängijate arvu), aga praegusel kujul ei jäta OC valem micromeestele mingit lootust.
Comment
-
Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku
Tere!
OO-s olen tellinud spetsiaalselt On-Going SNG-d. Peale südaööd teeb support kokkuvõtte eelmise päeva turnadest ja sama teeb Lives Supervisor. Siis liidetakse punktid kokku ja nii ongi leaderboard näha peale igat päeva. OO-s ilmuvad täna kell 23.00 esimesed sng-d ja regada saab peale südaööd.
Jan
Comment
-
Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku
Ma lihtsalt vahele mainin, et teema pealkirja võiks ära muuta. :)
Comment
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
LIVE CHAT:Algselt postitas Makuz Vaata postitustKui palju on miinimum summa mis saab olympicust välja võtta ? Aitäh
hotpepsicola: Kiire küsimus. Kui palju on miinimum summa mis saab OOst välja võtta ?
Stiina: 150 EEKi
hotpepsicola: :)aitäh
Stiina: Palun
Comment
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Min depo on 7$ or 100 EEK
Sina ei saa Stiinaga chattia, Stiinal on standardid...:D
Comment
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Ma võin enda omades niipalju alla tulla, et ta korra ikkagi saab chattida minuga. Pärast jälle aastateks motivatsiooni karastusjookide ja muu maltsaga mäda ajada :)Algselt postitas hotcocacola Vaata postitustMin depo on 7$ or 100 EEK
Sina ei saa Stiinaga chattia, Stiinal on standardid...:D
Comment
-
-
Re: *** Ametlik Olympic-Online.com Teema [OO esindaja: Janku]***
Sul HEM on?Algselt postitas Makuz Vaata postitustKuidas olympicust käsi convertida ? Aitäh
Sama moodi nagu mujalgi:
1.) valid jaotuse
2.) teed parema kliki selle peal
3.) VIEW SELECTED HAND HISTORIES
4.) Select ALL (CTRL+A)
5.) COPY (CTRL+C)
6.) http://www.handconverter.com/
voila
Comment
TC
Comment