Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JohnnyDolce
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2009
    • 454

    #331
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
    Kui niimoodi otsuseid vastu võetakse, siis võiks juba öelda "Hüvasti, pokker"
    Ah, ära jama - rohkem nalja pärast postitasin.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #332
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

      väike kokkupuude OO-ga.
      laadisin alla ja tegin konto. toimis väga kiiresti.
      tahtsin depot tegema hakata, kuid siis viskas ette akna, et ei suudeta mu vanust vms tuvastada ja võtku ühendust klienditoega. võtsin kohe live-chat akna lahti ja kribasin, et "tere, milles asi!?" . kohe oli platsis klienditugi ja ytles, et kõik ok nüüd, anna minna.
      depo tehtud, ostsin ennast sisse PS live turniirile(kuna näen nime netilehel, siis toimis).
      oo lobbys orienteerumine on suht harjumatu, kirju.
      depost jäi mingi summa üle ja mõtlesin teha testiks ühe mtt. kuna kirjust(ja eestikeelsest :) ) lobbyst oli juba tildipisik sees siis polnud see hea mõte.
      laud oli samuti üli kirju ja mulle ei meeldinud selle juures eriti midagi. kujundus, kaardid, timebank ei jookse täis vaid vastupidi-tühjaks(harjumatu, pluss imo ei näinud sek-e).
      enivei, tilt ja c/r end flopist K-high mastidrawga all inni, mis jääb overpairi vastu tulemata. rigged. sekundiga soft kinni.

      Comment

      • zuckerman286
        Julm Donk
        • Nov 2008
        • 83

        #333
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        +1 sama kogemus, samal põhjusel - tegin depo, sest ainus viis, kuidas PS Livele sai

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #334
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          lololololol


          eks teati, et sina ja "sitajunnil" on tulevikus potensiaali hittida.
          ei tahetud, et lehtedesse satuks uudis a la "sitajunn võitis OO-s üle saja tuhande" vms


          mul tekkis küsimus, et kas see pokkerituba saab olla jätkusuutlik kui sinna tehakse konto põhiliselt mõne MTT/satika mängimiseks, overlay jahtimiseks?
          need ju kasumit koju ei too.
          rake gerereerijad seal ei mängi ja ei näe eriti Eestist väljapoole mängijate juurdevoolu.
          kas eesti mängijate hulk on piisav, et ei juhtuks T6 vol.2 ?
          IMHO, on huvitav see, et hiljuti tühistati millegipärast nö. b&m kasinnides keelu saanute nimekiri vms? Sain ma õieti aru? Kuna seal OO-s pole ainult pokker, vaid ka muud kasiino mängud, siis nagu lol. Tulevad sõltlased ja hakkavad nö. anonüümselt onlines mängima ja kuna seadus on seadus IRWWW, siis on nad sunnitud seda tegema Olympic Online kasiinos- keegi enam b&m ei roni- silma ei hakka- järelikult probleemi pole. Väike mõte lihtsalt- leidke vigu, parandage. Tänan.

          Comment

          • antnx
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3102

            #335
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            What?

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #336
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              +1

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #337
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                Targad OO spetsid, palun teie abi.
                Kuna Olympicul on käimas rake race http://www.olympic-online.com/est/pakkumised/rake-race/ ning seal on võimalik näha ka parimaid reikijaid, kas keegi oskab öelda, kuidas neid punkte seal jaotatakse?

                Pm tabel on siin http://www.olympic-online.com/est/pr...keri-auhinnad/ , aga see on liiga keeruline.
                Või äkki oskab keegi öelda, mis limiidi tegijad seal topis on?

                Comment

                • ment52
                  Politseidokumendiga kusjuures!
                  • Oct 2008
                  • 1270

                  #338
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                  Liider on alla 900$ reiki maksnud (ca 15k kätt nl100s), kui need punktid seal edetabelis on juba mingite kordajatega läbi korrutatud, siis veel oluliselt vähem.

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #339
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    kahju, olympic pokkeris ei saagi alates t2nasest enam m2ngida :(

                    Comment

                    • JanKu
                      Olympic Online Esindaja
                      • Feb 2010
                      • 49

                      #340
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      Algselt postitas Marek K. Vaata postitust
                      kahju, olympic pokkeris ei saagi alates t2nasest enam m2ngida :(
                      Vabandust aga ei saa aru mis sellega mõeldud on! Ehk seletad mullegi miks mängida enam ei saa.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #341
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                        Tere JanKu, kuidas softi arendamine edenenud on? Ka parema tahtmise korral praegu üle 6 laua on suhteliselt raske mängida - olen 1200 kätt mänginud ja elamus ei ole just kiita. Just selles osas, mis puudutab laudade paigutust. Seega neid, kes regulaarselt rake genereeriks, on raske praegu püsivamalt endale meelitada...

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #342
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          Algselt postitas JanKu Vaata postitust
                          Vabandust aga ei saa aru mis sellega mõeldud on! Ehk seletad mullegi miks mängida enam ei saa.
                          Täpselt sama küsimus tekkis mul, vastust ei tulnud ja kasutaja Marek K. sai teema solkimise eest hetkel esimese (ja ka viimase) hoiatuse.

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Tere JanKu, kuidas softi arendamine edenenud on? Ka parema tahtmise korral praegu üle 6 laua on suhteliselt raske mängida - olen 1200 kätt mänginud ja elamus ei ole just kiita. Just selles osas, mis puudutab laudade paigutust. Seega neid, kes regulaarselt rake genereeriks, on raske praegu püsivamalt endale meelitada...
                          Ma arvan, et JanKu või üleüldse Olympic ei saa tegeleda softi arendusega isegi, kui nad tahaksid. Sellega peaks tegelema IPoker.com pokkerivõrgustiku emalaev ning Olympic (samuti iga muu IPoker.com pokkerivõrgustiku tuba) saab ainult edastada emalaevale oma soove, ideid ja tarkvaras sisalduvaid vigu.

                          Võin muidugi ka eksida.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #343
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            Algselt postitas JanKu Vaata postitust
                            Täpseid detaile ei saa välja öelda aga tulemas on märtsis uus soft millega kaasneb uus disain, mängijakoha valik ja laua suuruse muutmine mitte enam kahes variandis.
                            Olin muidugi liiga kärsitu - märts on veel noor :).

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #344
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              Tekkis üks küsimus... kui nüüd iPoker network avatud, kas siis läbi DNS'i või VPN'i saab ka teistes selle võrgu tubades mängida? nt Titan poker, William Hill jne. on keegi proovind?

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #345
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                                Tekkis üks küsimus... kui nüüd iPoker network avatud, kas siis läbi DNS'i või VPN'i saab ka teistes selle võrgu tubades mängida? nt Titan poker, William Hill jne. on keegi proovind?
                                Ei saa:

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...