Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #316
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    2 kolmik obv. Vale sõna läks.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #317
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

      natuke sirvisin seal lehel aga kuskilt ei pannud tähele seda kuidas saab õigused teha buddy transferi? Sest antud gold levelil neid õigusi pole ja miks peaks üldse piirama midagi sellist?

      Comment

      • DaBeat
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2010
        • 404

        #318
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        Algselt postitas speedi Vaata postitust
        kaotasid AA vs 22 ja tal oli flopist 2 paari ? kuidas siis sinul ei olnud?

        Kolmik oli jah,ajasin sassi samal ajal kui cashi tagusin.

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #319
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

          m6ttetu soft selles suhtes, et nett l2ks mingi 10ks sekundiks 2ra ja siis ei saanud j2rgnevad 5 minutit sisse logida turna ajal, kuna ytles, et ma sisse logitud. sick biz

          Comment

          • Northernwind
            Räme Fish
            • Jul 2009
            • 23

            #320
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            Kas ainult mul kaovad vahel HH pärast seda, kui liigutatakse teise lauda turnades? Ühesõnaga kõik HH kadunud, nagu ei mängiks edasi. HM archive disabled.

            Comment

            • privador
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3951

              #321
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              lol mul blokiti konto uuesti. Olin purjus peaga pannud kas. nimeks "sitajunn". Paluti ära vahetada...

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #322
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                Algselt postitas privador Vaata postitust
                lol mul blokiti konto uuesti. Olin purjus peaga pannud kas. nimeks "sitajunn". Paluti ära vahetada...
                irwwwwwwwwwwwww

                Aga ses suhtes solid tuba, et sellised nimed ära vahetab. TrioBetis need vi**pead ja nik**vanaema nimelised ajasid närvi.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #323
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  lol mul blokiti konto uuesti. Olin purjus peaga pannud kas. nimeks "sitajunn". Paluti ära vahetada...
                  lololololol


                  eks teati, et sina ja "sitajunnil" on tulevikus potensiaali hittida.
                  ei tahetud, et lehtedesse satuks uudis a la "sitajunn võitis OO-s üle saja tuhande" vms


                  mul tekkis küsimus, et kas see pokkerituba saab olla jätkusuutlik kui sinna tehakse konto põhiliselt mõne MTT/satika mängimiseks, overlay jahtimiseks?
                  need ju kasumit koju ei too.
                  rake gerereerijad seal ei mängi ja ei näe eriti Eestist väljapoole mängijate juurdevoolu.
                  kas eesti mängijate hulk on piisav, et ei juhtuks T6 vol.2 ?

                  Comment

                  • JanKu
                    Olympic Online Esindaja
                    • Feb 2010
                    • 49

                    #324
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    .
                    Last edited by JanKu; 02.03.10, 09:25.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #325
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      Olympic-Online’i särgi võtaks, saaks linnapeal peksa...

                      Comment

                      • JanKu
                        Olympic Online Esindaja
                        • Feb 2010
                        • 49

                        #326
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                        Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                        natuke sirvisin seal lehel aga kuskilt ei pannud tähele seda kuidas saab õigused teha buddy transferi? Sest antud gold levelil neid õigusi pole ja miks peaks üldse piirama midagi sellist?
                        Õigusi saab taodelda supporti käest.

                        Comment

                        • adam_q
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1453

                          #327
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          kuidagi naljakaks läheb see OC värk, rahvas möliseb ja siis keegi esindaja üritab meeleheitlikult jätta asist muljet. vt ka superstaarisaate esimesi saateid, sama teema täpselt. kuigi entertaining.

                          Comment

                          • Sebastian_du
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 232

                            #328
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            Aga ega see kerge pole, leiba teenida avaliku viha objekti juures. Sest ega need mutrid saa otsusied teha aga süü langeb kaela nii et vähe pole

                            Comment

                            • JohnnyDolce
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2009
                              • 454

                              #329
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              Tere, Olympic-Online.

                              Esimene käsi selles serveris : minul AQ vastasel A7 preflop all in ning board 7x7xx.

                              Hüvasti, Olympic-Online.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #330
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                Algselt postitas JohnnyDolce Vaata postitust
                                Tere, Olympic-Online.

                                Esimene käsi selles serveris : minul AQ vastasel A7 preflop all in ning board 7x7xx.

                                Hüvasti, Olympic-Online.
                                Kui niimoodi otsuseid vastu võetakse, siis võiks juba öelda "Hüvasti, pokker"

                                Comment

                                Working...