Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JanKu
    Olympic Online Esindaja
    • Feb 2010
    • 49

    #301
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Kas see $50+5 turniir, kus $10,000 added on iga pühapäev või ainult ühekordne?
    $10 000 Added on avaturniir ja ühekordne.

    Comment

    • JanKu
      Olympic Online Esindaja
      • Feb 2010
      • 49

      #302
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
      Kesse kuradi ajuhiiglane teil neid promosid välja mõtleb.Buy in 55$ ääküll sateliidid sateliiditeks.Nagu ma aru saan siis olete oma terava ora suunanud eestlastele kellel ei ole 55$ mingi 3.50.Teised neeg...sinna nagunii mängima ei tule kuna boonused on olematud.Pange sisseostuks 5.50$ ja 10 000 added saate endale mitu korda rohkem kliente.
      Btw. Mina ei mängiks 5.50 ka eest olgu või miljon lisatud
      Ma usun küll kui lisada miljon et siis registreerujaid oleks palju. :)
      Last edited by JanKu; 27.02.10, 18:35.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #303
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        Algselt postitas JanKu Vaata postitust
        Kahjuks sa eksid! Olympic Online poolt oli lisatud 5 piletit ja kokku said 7 esimest pileti ja 8 koht veel $20. Auhinna infos näitas jah 5 esimest kuna süsteem ei saa anda kahte erinevat auhinda ja minul tuli lisada manuaalselt veel kahele inimesele tokenid ja raha. Selline süsteem mulle endale ka ebameeldiv praegu aga ma loodan et iPoker tulevikus saab kuvada ka erinevaid auhindu.
        Selge pilt, tänud operatiivse vastuse eest ja edu softi arendamisel!

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #304
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

          Algselt postitas JanKu Vaata postitust
          $10 000 Added on avaturniir ja ühekordne.
          thanks, tõenäoliselt mängin.

          Comment

          • Keiss
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1592

            #305
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
            Mina ei mängiks 5.50 ka eest olgu või miljon lisatud
            Jep. Nii kaua kui mujal veel mängida saab nii ka jääb. Kui soft nii jube ja rb puudub, no mida seal siis üldse teha on??

            Ma vbolla ka mängiks mingeid ühekordseid overlayga turniire, aga kui ainult selleks peaks raha sisse panema sinna siis seda küll teha ei viitsi.

            Turniir läbi? Kuidas kellelgi läks seal ja mis tase jne?
            Last edited by Keiss; 27.02.10, 22:09.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #306
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              kas mitte homme ei ole see turniir või mõtlesid satikat hoopis?

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #307
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                Sorry ei viitsind kogu teemat läbi lapata aga küsimus tuli selle first deposit bonuse osas, nimelt kas see max 200% täh, et deponnerin 300 ja saan 600 või, et deponeerin 600 ja saan 1200?

                Comment

                • nomerlot
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 2233

                  #308
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                  depod 300, saad 600 boonuseks.

                  Comment

                  • ment52
                    Politseidokumendiga kusjuures!
                    • Oct 2008
                    • 1270

                    #309
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    Algselt postitas Toomasl Vaata postitust
                    on silma jäänud, et suurem osa inimesi kiruvad saidi softi ja rakei. Ise olen seal paar päeva mänginud ning minu arvates on soft täiesti korralik. Kõrgem rake hakkab samuti alles nl5000 limiidist, niiet minul siiamaani vähemalt midagi halba öelda ei ole. 6max laudade valik on samuti väga hea, palju erineva buy-iniga turniire, mida võib leida peaaegu igal ajal.
                    Softi kohta niipalju, et mõndadele inimestele meeldib ka prima soft, niiet ei viitsi üldse vaieldagi.

                    Peast ütlen fakte kontrollimata et headsupis on max rake 1$ ja 3handed 2$ käe kohta, kui starsis/ftps näiteks peaks olema vastavalt 0.50$ ja 1$. NL2s näiteks enne reiki üldse ei võeta starsis kui pot ületab 1$ ja siis on see 5%, ipokeris võetakse sent iga 15 sendi pealt ehk 7%. Tegelikkuses teeb see mitmekordse vahe.

                    Comment

                    • JanKu
                      Olympic Online Esindaja
                      • Feb 2010
                      • 49

                      #310
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      28.02 14:00 alanud OOO Super Satelliit. Auhindadeks on 1-8 koht pilet ja 9 koht $25

                      Comment

                      • JanKu
                        Olympic Online Esindaja
                        • Feb 2010
                        • 49

                        #311
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                        6-8 koha Tokenid on jagatud ja 9 koht sai ka 25$

                        Comment

                        • Toomasl
                          FPP Pro
                          • Nov 2008
                          • 258

                          #312
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          hetkel vaid 100 reganut, mis tähendab vist 200% overlayd? Pole paha.

                          Comment

                          • privador
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3951

                            #313
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            tõmmaku nahhui see oeg
                            Dear Rain,

                            Thank you for choosing Olympic Online.

                            Tere Rain!
                            Palju ?nne Sinu konto on avatud. V?id teha oma esimese deposiidi. ?nne m?ngus!

                            Jan
                            praegu konto lukus ja ilmselt deposiit jääbki tegemata.,..

                            Comment

                            • DaBeat
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 404

                              #314
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              Turnalt out,algul AA vs 22 kaotasin(flopis all in ja tal oli siis juba kolmik,aga preflopis oli juba pool stacki sees) ja siis 99vs A7 preflop all in,ning lõpuks 7Jvs 5A.Polnud õnne sel turniiril.
                              Last edited by DaBeat; 28.02.10, 19:13.

                              Comment

                              • speedi
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 295

                                #315
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                kaotasid AA vs 22 ja tal oli flopist 2 paari ? kuidas siis sinul ei olnud?

                                Comment

                                Working...