Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #376
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
    Tra, ma mõtlesin et sa tegid lolli nalja... Well done ajukääbik.

    priceless

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #377
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

      eesti mängijatel on head nimed vähemalt, mingi 150 matsi freerollis on 5 nime vähemalt, mis on andekate inimeste poolt väljamõeldud

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #378
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        Algselt postitas Svenza Vaata postitust
        Tra, ma mõtlesin et sa tegid lolli nalja... Well done ajukääbik.
        Mulle tundus, et sa oled viimasel ajal nii allamäge käinud (nii verbaalse väljendusoskuse kui mängu osas), et ei vääri Svenza nime enam. Võta Margus või Maret parem. Pole tänu väärt.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #379
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

          LOL ... õli tulle

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #380
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            Ütlesin talle privaatsõnumi kaudu, et ma ei pooldanud tema teguviisi. Sisuliselt on tegemist identiteedi vargusega. Hakkab pakkuma rahavahetusteenust ja siis korraldab sellise inetu tembu. Tõbras!

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #381
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              Epic, hea kõhutäis naerda.

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #382
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                LOL::D

                Comment

                • Lowry
                  FPP Pro
                  • Apr 2010
                  • 268

                  #383
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                  Ja rahvas räägib, et Ott Sepp ja Märt Avandi on hetke numero 1 koomikud :)

                  Comment

                  • $$$
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1072

                    #384
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    wd ^^

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #385
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      Uskumatu :D

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #386
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                        Miks svenza banni sai ?
                        Eks see pisut naljakas ole, aga samas no ma ei tea, meelega tuntud pokritüübi username rippida on ka suht jama.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #387
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                          Ütlesin talle privaatsõnumi kaudu, et ma ei pooldanud tema teguviisi. Sisuliselt on tegemist identiteedi vargusega. Hakkab pakkuma rahavahetusteenust ja siis korraldab sellise inetu tembu. Tõbras!
                          Väga peen tsenseering!

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #388
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            Ärge enam PM-e saatke. Kui see aare ka minu valduses oleks, ei oskaks ma sellele hinda määrata. Kui Svenza revenge tahab, siis tolmuahvi nimi peaks olema regamata. Vähemalt mina seda võtnud pole.

                            Comment

                            • privador
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3951

                              #389
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              Ärge enam PM-e saatke. Kui see aare ka minu valduses oleks, ei oskaks ma sellele hinda määrata. Kui Svenza revenge tahab, siis tolmuahvi nimi peaks olema regamata. Vähemalt mina seda võtnud pole.
                              Tolmuahv eduka pinsaklispasena on see inetu tegu.Tahtsin ka mina regada "privador" nime all, aga m..n oli nime 2ra votnud. Tahtsin kohe vihaga mingi inrigeeriva nime panna a la munniimeja vms, aga OEG sundis mind nime vahetama

                              Ja pealegi Svenza kaubam2rk on oluliselt korgem kui kaubam2rk tolmuahv. Nii, et tolmuahvi nime pakkumine tundub v2ikse huumorina

                              Aga peace
                              Last edited by privador; 05.04.10, 20:25.

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #390
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                Ma ei saa aru, kas keegi siin peale Svenza mõtles tõsiselt, et ma selle nime võtsin? Ei võtnud, ei peaks seda eriti naljakaks. Aga arvestades, kui elevil Svenza veel hiljuti oli oma sõpradele saadetud tüngasõnumite üle, siis ma ei imesta, et keegi ta nime ära võttis. Samas soovitaks Svenzal OO-le e-mail saata ja paluda nime endale. Piisava põhjenduse korral võiks asi tehtav olla.

                                Svenza, PM-i teel saadetud räme sõim ei aita ühelgi juhul. 'Situ verd urood' tüüpi sõnum pole ka ei originaalne ega eriti naljakas. Aga ma luban, et kaalun su soovitust.

                                Comment

                                Working...