Vana Olympic Online teema. Uus: http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php/7028-***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #181
    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

    Algselt postitas janek174 Vaata postitust


    Hea, kui keegi vähemalt rahuldatud saab.
    Kaua sellega aega läks?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #182
      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

      Olen seal tuhat kätt testi teinud. Multitablemiseks väga tülikas soft. Mõlemad akende asetuse lahendused on suurte vigade ja puudustega. Kui keegi suudab seal üle 8 laua muretult käsitseda, siis võiks siin teada anda, mis valemiga :).

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #183
        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
        Olen seal tuhat kätt testi teinud. Multitablemiseks väga tülikas soft. Mõlemad akende asetuse lahendused on suurte vigade ja puudustega. Kui keegi suudab seal üle 8 laua muretult käsitseda, siis võiks siin teada anda, mis valemiga :).
        Fullringi? Laudu jagub NL25-100?
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #184
          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

          aga 1tableda BJ oli suht hea.

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #185
            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

            Ma küll ei saa aru, miks peaks monopol mingit rakebacki pakkuma. Tegelikult ei peaks ükski tuba rakebacki pakkuma, kui keegi teine ei pakuks, rakebackil on mõtet ainult tugeva konkurentsi tingimustes. Eestis seda praegu (ametlikult) ei ole.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #186
              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Fullringi? Laudu jagub NL25-100?
              Olen NL20 ja NL50 teinud. Miskit ikka leiab - suurte tubadega ei anna muidugi võrrelda. Päris surnud FR küll ei ole, nagu osades kohtades.

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #187
                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                Algselt postitas rasmer Vaata postitust
                Ma küll ei saa aru, miks peaks monopol mingit rakebacki pakkuma. Tegelikult ei peaks ükski tuba rakebacki pakkuma, kui keegi teine ei pakuks, rakebackil on mõtet ainult tugeva konkurentsi tingimustes. Eestis seda praegu (ametlikult) ei ole.
                5% tuleb riigile maksta, konkurentsi pole. Kas Teie maksaks 30+% rakebacki sellistes tingimustes?

                Comment

                • makz
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2009
                  • 428

                  #188
                  Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                  Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                  konkurentsi pole
                  Ennem koliks 10x triosse, kui olympsis mängima hakkaksin. Isegi kui meil varsti pokkeritubade üle kontroll valitseb, pakub trio neile kõvasti konkurentsi. Kuidagi väga kahtlane tundub üldse see asi - ei tea palju herr Karu riigikassat toetas, et uus seadusandlus läbi viidaks ning olymps netipokkeri monopoliks muutuks.
                  Last edited by makz; 15.02.10, 19:39.

                  Comment

                  • janek174
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1078

                    #189
                    Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                    Algselt postitas makz Vaata postitust
                    Ennem koliks 10x triosse,
                    On Sul mingeid konkreetseid andmeid, et triobet lubatuks jääb?

                    Comment

                    • makz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 428

                      #190
                      Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                      Algselt postitas janek174 Vaata postitust
                      On Sul mingeid konkreetseid andmeid, et triobet lubatuks jääb?
                      Kas nad mitte ei oma juba litsentsi?

                      Comment

                      • Toots_x
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2009
                        • 320

                        #191
                        Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                        Algselt postitas makz Vaata postitust
                        Kas nad mitte ei oma juba litsentsi?
                        Millisest monopolist koguaeg räägitakse siis?
                        Olympic Online omab ja Eesti Loto esitas taotluse vms? Mingi selline cräp.

                        Comment

                        • makz
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 428

                          #192
                          Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                          Einooh, siis my bad. Ühesõnaga seis on veel nutusem ja kahtlasem. Tgelt ei tohiks eesti lotole ka seda litsentsi anda, siis läheksid ju kõik lotosõbrad ka karupokkerisse gämbeldama.
                          Kui tõesti MTA märtsis reaalseid samme hakkab astuma, siis peab vist varsti rolli olympsi kolima

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #193
                            Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                            Algselt postitas makz Vaata postitust
                            Einooh, siis my bad. Ühesõnaga seis on veel nutusem ja kahtlasem. Tgelt ei tohiks eesti lotole ka seda litsentsi anda, siis läheksid ju kõik lotosõbrad ka karupokkerisse gämbeldama.
                            Kui tõesti MTA märtsis reaalseid samme hakkab astuma, siis peab vist varsti rolli olympsi kolima
                            Mida sa reaalselt kardad? Seda, et ühel hetkel on mundris onu ukse taga ja teeb sulle trahvi või seda, et ei pääse enam oma tavalistele tubadele ligi?

                            Ma ei kanna MITTE KUNAGI oma rolli Oly netikasinni. Miks? Sest kogu see jama, mis siin toimub on ühe suure lobbytöö tulemus, et keelata/pärssida konkurentide tegevust Eesti turul. Kahjuks on siinses banaaanivabariigis enamus ladvikust suht odavalt ostetavad ja mõjutatavad.

                            Kahjuks on paljudel kodanikel ikka vana hea "orja" menatiteet - pohh, et meid koinitakse, kui muud kerget võimalust ei näe, siis hakkan ikka seda sama kubjast nuumama.

                            Kõik IT ja panga mured on lahdendatavad ja kui lõpuks peakski õnnestuma KÕIK muud saidid peale Oly ära blokkida, siis pakin oma seitse asja kokku ja mujale.

                            Alati ei pea esimena tagumikku uppi ajama.

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #194
                              Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              Mida sa reaalselt kardad? Seda, et ühel hetkel on mundris onu ukse taga ja teeb sulle trahvi või seda, et ei pääse enam oma tavalistele tubadele ligi?

                              Ma ei kanna MITTE KUNAGI oma rolli Oly netikasinni. Miks? Sest kogu see jama, mis siin toimub on ühe suure lobbytöö tulemus, et keelata/pärssida konkurentide tegevust Eesti turul. Kahjuks on siinses banaaanivabariigis enamus ladvikust suht odavalt ostetavad ja mõjutatavad.

                              Kahjuks on paljudel kodanikel ikka vana hea "orja" menatiteet - pohh, et meid koinitakse, kui muud kerget võimalust ei näe, siis hakkan ikka seda sama kubjast nuumama.

                              Kõik IT ja panga mured on lahdendatavad ja kui lõpuks peakski õnnestuma KÕIK muud saidid peale Oly ära blokkida, siis pakin oma seitse asja kokku ja mujale.

                              Alati ei pea esimena tagumikku uppi ajama.
                              Õige suhtumine

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #195
                                Re: Olympic-Online.com avas täna eestlastele uksed iPoker võrku

                                mina ei saa aru mida v*ttu te jahute sellest rakebackist.. see ei ole Olympicu teha.. TERVE iPOKER network ei paku rakebacki ja iPOKER on keelanud rakebacki deale pakkuda...

                                Comment

                                Working...