Sattuasin algul kohe Quadside vastu ja jäin kuskil 800 peale, praeguseks ilus 6k stack.
Esimesed 30 minti olin üldse sit out, sest magasin ja ei teadnudki, et tourna käib ;D
härra fivechip crackis mu ässad ära riveris, flopist lükkas sisse 2nd pair no draws. standard trio :) sb jagu chipe alles ja järgmisel käel imet ei juhtunud.
muidu olin kõige nitim tüüp vist üldse, max 10 kätt sai kokku mängitud. foldisin muudkui kui ei hittinud ja ikka oli kasulik peale mu 3beti PF ja flopi beti shoveda.
irw ikka mingi idootusega välja, floppan TP commiten ennast cbetiga ja tüüp otsustab 3nda paariga flopil veel shoveda. Ja cold callis 2,5x raise 11bb deep 66ga, river obv 6.
Comment