PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #271
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    Üle poolte juba väljas.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #272
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      Sick deep strack tourna :P

      Sattuasin algul kohe Quadside vastu ja jäin kuskil 800 peale, praeguseks ilus 6k stack.
      Esimesed 30 minti olin üldse sit out, sest magasin ja ei teadnudki, et tourna käib ;D

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #273
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        Out 1010 vs Ak. River andis. Kuiggi ise tõmbasin kah Kivisaba vastu algul AK vs QQ riverisse nii et Trio llukkpoks oligi liiga täis juba.

        Comment

        • LuuK
          Vana Tegija
          • Dec 2008
          • 1138

          #274
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          härra fivechip crackis mu ässad ära riveris, flopist lükkas sisse 2nd pair no draws. standard trio :) sb jagu chipe alles ja järgmisel käel imet ei juhtunud.

          muidu olin kõige nitim tüüp vist üldse, max 10 kätt sai kokku mängitud. foldisin muudkui kui ei hittinud ja ikka oli kasulik peale mu 3beti PF ja flopi beti shoveda.

          Comment

          • jrgn hell
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 3328

            #275
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            lebo out AA vs TT set

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #276
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              WOHOHOHOH sick AK vs anka KK river A, kvaliteeti vatsu

              Comment

              • $$$
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1072

                #277
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                kvaliteet!!!!!

                2 kätt järjest, (Y)

                Comment

                • Davy
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1341

                  #278
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  irw ikka mingi idootusega välja, floppan TP commiten ennast cbetiga ja tüüp otsustab 3nda paariga flopil veel shoveda. Ja cold callis 2,5x raise 11bb deep 66ga, river obv 6.

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #279
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    mõnus tilti tekitav turniir, paras arvuti kinni panna ja jooma minna

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #280
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      Kaotasin flipi.

                      Comment

                      • KraindOnMaind
                        FPP Pro
                        • Jun 2009
                        • 228

                        #281
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        Algselt postitas vonkartoffel
                        mõnus tilti tekitav turniir, paras arvuti kinni panna ja jooma minna
                        +1

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #282
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          KÄI PUTSI TUPS

                          SICK VÄRDJAS
                          callib 10 8ga mu allini pf ära ja sumistab rea riverisse
                          ;D

                          munn

                          Comment

                          • Tupsik
                            Klubi Liige
                            • Mar 2009
                            • 497

                            #283
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            suited oli ju :)

                            Comment

                            • jrgn hell
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 3328

                              #284
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              ei live cardid nagunii, ses suhtes standard trio river

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #285
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                kalkun tõmbas krayzie välja..

                                Comment

                                Working...