PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • j0nn
    Räme Fish
    • Aug 2009
    • 6

    #286
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    user: kalkun omas w4tersi ära :) kinnitan :D

    Comment

    • cacapall
      Julm Donk
      • Aug 2009
      • 31

      #287
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      ei oska muud öelda kui ainult ''tilt'' rsk1!

      Comment

      • ragZag
        Julm Donk
        • Dec 2008
        • 34

        #288
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        bountyd kõik väljas nüüd?

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #289
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          massive shit :)

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #290
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            Sitalt mängin :(

            Comment

            • j0nn
              Räme Fish
              • Aug 2009
              • 6

              #291
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              Algselt postitas ragZag
              bountyd kõik väljas nüüd?
              kõik :)

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #292
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                Algselt postitas Vapsik
                Sitalt mängin :(
                Enda jama mäng tekitab kõige hullema tildi alati, kui kuskilt turnalt välja kukun :(

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #293
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  Algselt postitas j0nn
                  kõik :)
                  kui ma seda lugesin ,kadus mänguisu ja ikaldasin ennast...
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #294
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    ma mängisin nagu vana jumal, aga näed välja kukkus nagu alati

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #295
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      Kasutaja "kalkun" saab raha homme hommikul ja samuti esimese koha omanik.

                      Comment

                      • Sass
                        Bännitud
                        • Dec 2008
                        • 1889

                        #296
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        njah 38 koht siis seekord... sain turniga oma flushi kätte aga riveril tuli veel yks mastikaart mida teine vend vajas ja sai oma A7o ga mu KQs kott pähe tõmmatud...


                        Yhe korra nägin isegi str8 flushi oma käes :D kahjuks oli folditus :S

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #297
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          Algselt postitas jrgn hell
                          ma mängisin nagu vana jumal, aga näed välja kukkus nagu alati
                          huumoripoisid ;D

                          krt.. tüdimus on küll ees.. totaalselt carddead ka.. ja nüüd juba sellised levelid et mitta sittagi teha ei oska kui nutsi käes ei ole

                          Comment

                          • Mandre
                            Jube Noob
                            • Mar 2009
                            • 196

                            #298
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            njaaa luckbox on põhjas :D

                            Comment

                            • j0nn
                              Räme Fish
                              • Aug 2009
                              • 6

                              #299
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              22

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #300
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                yey.. ma foldisin rahadesse

                                Comment

                                Working...