PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #241
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    Algselt postitas ranka
    Kas su alias on "mafioss"?
    €25 kantud kontole Mafioss ESTPatricku elimineerimise eest.

    Comment

    • cacapall
      Julm Donk
      • Aug 2009
      • 31

      #242
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      mingi pearaha tüüp võiks minu lauas ka huiata :/ äkki luckin:D

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #243
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        Turniirid ON valdavalt GAYde pärusmaa. JQ - flopp KQJ. Blazkuhil KQ ja aidaa. Näita nüüd neile!

        Comment

        • Provoker
          Pokkerihai
          • Jan 2009
          • 3067

          #244
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          123 koht. kapiuksehing tõmbas suurema osa mu stackist ära riveri allinniga ning edasi oli ainult vormistamise küsimus.

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #245
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            Uus laud on jama :(

            Haige munemine käib ja bountyt ka enam pole.

            Comment

            • 2Godfather1
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 101

              #246
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              Algselt postitas ranka
              €25 kantud kontole Mafioss ESTPatricku elimineerimise eest.
              Vabsee kiirelt.. :D Saab satikal laiama hakata nüüd :D

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #247
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                HAAAAAAAAAHAHAHA TRIOBET OMABBBBBBBBBBB

                mp2 teen 3xbb -300 24sga(lmao) üks eriti agro JÄLLE re raiseb mind 900le callin, flopist flush draw panen sisse suure beti jääb ca 1300 alles teine kohe all in mõtlen mõtlen... aga siis tuli mõte et pohhui triobetis tuleb alati ära.. tal ak ja turnis sain flushi

                LMAO

                Comment

                • j0nn
                  Räme Fish
                  • Aug 2009
                  • 6

                  #248
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  TIGRANO väljas, mulle ! :)

                  Comment

                  • ragZag
                    Julm Donk
                    • Dec 2008
                    • 34

                    #249
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    sain ka 24s'ga nalja tehtud ja hittida flopist flush ning duubel

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #250
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      Algselt postitas j0nn
                      TIGRANO väljas, mulle ! :)
                      Kui saan TIGRANO'lt kinnituse, siis saadan papüüruse teele.

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #251
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        Algselt postitas ragZag
                        sain ka 24s'ga nalja tehtud ja hittida flopist flush ning duubel
                        thats the spirit !!

                        2,2 euri ju aind ;D

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #252
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          breik on liiga lühike :( vaevu jõuab suitsul käia....
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • olwyn
                            Julm Donk
                            • Dec 2008
                            • 25

                            #253
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            kinnitan tirgano langemist jT vs AK

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #254
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              Ma out. Keegi j0nn callis utg-lt limpides 10j mu btn AK shove ja hittis of course J ............................TILT

                              EDIT: ja ühe posti mees võttis veel välja, rigged................... ;D

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #255
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                Nii, olen ka väljas ja hirmsasti huvitab kes see oli kes võttis.
                                käsi selline, olin kindel et loose agro, mängija ei hittind floppi.
                                kas on väga valesti mängitud?

                                käsi ise siin.



                                Comment

                                Working...