PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #226
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    minu võttis vist välja mafioss, keegi võiks kinnitada kes lauas oli

    Comment

    • Davy
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1341

      #227
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      esimesed ässad siis vastasele välja makstud

      sellises kohas kus JJ oleks pidanud instamuckima...

      Comment

      • Friiko
        Jube Noob
        • Feb 2009
        • 158

        #228
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        nii fucking obv oli see viite sett... aga tänud metsapull, insta tagasi :]

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #229
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          Algselt postitas Mandre

          Mafioss
          Saatsin ESTPatrickule pärimise, kes see täpselt oli või on kellegil käsi postitada?

          Comment

          • Mandre
            Jube Noob
            • Mar 2009
            • 196

            #230
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            Algselt postitas ESTPatrick
            minu võttis vist välja mafioss, keegi võiks kinnitada kes lauas oli

            jh, nii see oli

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #231
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              Algselt postitas 2Godfather1
              Q6s vs 66 - mina.

              See suur, et ma just kirjutasin foorumisse, et ükskõik siis millega callin.. no ja ma ei jõudnud veel "post" panna - aken hüppas ette ja "post" nupu asemel vajutasin "call" happi daisi
              Kas su alias on "mafioss"?

              Comment

              • janek174
                Vana Tegija
                • Mar 2009
                • 1078

                #232
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                Algselt postitas Timpz
                4 korda siin :D
                Selle kärbse ma ükskord maha löön...

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #233
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  Algselt postitas Mandre

                  jh, nii see oli
                  kinnitan.

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #234
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    Algselt postitas Friiko
                    nii fucking obv oli see viite sett... aga tänud metsapull, insta tagasi :]
                    Need võivad insta kanni minna, kes pärast käsi hüppama hakkavad.

                    Endal käsi pidas vastu - väga tore, ei pidanud vastu - mis seal ikka.

                    Comment

                    • 2Godfather1
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 101

                      #235
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      minu võttis vist välja mafioss, keegi võiks kinnitada kes lauas oli
                      Võtsin jah.. :)

                      25euri käes ja peagi lennuk..

                      PS. Hea mäng Kiievis - hoidsin pöidlaid/varbaid.

                      Comment

                      • Friiko
                        Jube Noob
                        • Feb 2009
                        • 158

                        #236
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        jep ma mõtlesin ise ka et sa võid arvata et ma olen kaotanud aru juba :D

                        Comment

                        • 2Godfather1
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 101

                          #237
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          Algselt postitas ranka
                          Kas su alias on "mafioss"?
                          Kinnitan.

                          Comment

                          • Friiko
                            Jube Noob
                            • Feb 2009
                            • 158

                            #238
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            okei mida perset

                            Comment

                            • wedoit
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2008
                              • 458

                              #239
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              i'm out

                              Comment

                              • Friiko
                                Jube Noob
                                • Feb 2009
                                • 158

                                #240
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                AK vs 66 by ranka ja aut :| standart

                                Comment

                                Working...