PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • H2O
    Õpihimuline Mängur
    • Nov 2008
    • 362

    #121
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    129 mängiat hetkel, tõotab tulla hea turna.

    Comment

    • Vegnagun
      Räme Fish
      • Jul 2009
      • 5

      #122
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      Oot kelle ma nüüd täpselt välja lööma pean et pappi saada, ma lähen muidu tigrano järgi :o aga kelle veel?

      Comment

      • Marek K.
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1477

        #123
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        ranka666, w4ters, tigrano.. teisi moderaatoreid ei näe hetkel osalemas

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #124
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          Algselt postitas Vegnagun
          Oot kelle ma nüüd täpselt välja lööma pean et pappi saada, ma lähen muidu tigrano järgi :o aga kelle veel?
          Mind vaevalt keegi kätte saab aga võid proovida kedagi nendest kätte saada:

          1.ranka ranka666
          2.lenC lenc31
          3.TIGRANO TIGRANO
          4.-andres- --andres--
          5.ESTPatrick ESTPatrick
          6.krayzie w4ters

          Comment

          • pwndre
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 214

            #125
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            regatud . alias daddycat

            Comment

            • Helmps
              Grinder
              • Oct 2008
              • 828

              #126
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              Algselt postitas TIGRANO
              Mind vaevalt keegi kätte saab aga võid proovida kedagi nendest kätte saada:

              1.ranka ranka666
              2.lenC lenc31
              3.TIGRANO TIGRANO
              4.-andres- --andres--
              5.ESTPatrick ESTPatrick
              6.krayzie w4ters
              DNS

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #127
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                helmps panen enda eest boonuse, kui välja võtad mind saad jalaga kuklasse, ok?

                Comment

                • vinney
                  Õpihimuline Mängur
                  • Oct 2008
                  • 473

                  #128
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  Algselt postitas Marek K.
                  helmps panen enda eest boonuse, kui välja võtad mind saad jalaga kuklasse, ok?
                  kas see kehtib ainult tema suhtes või saavad teised ka sellest osa?

                  Comment

                  • Marek K.
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 1477

                    #129
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    polegi sellele mõelnud veel, tegelt peaks nii tegema, et ainult endast nõrgemaid löön, kuna suurtest ja tugevatest ei saa jagu.

                    Comment

                    • vinney
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 473

                      #130
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      selga

                      Comment

                      • Helmps
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 828

                        #131
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        Algselt postitas Marek K.
                        helmps panen enda eest boonuse, kui välja võtad mind saad jalaga kuklasse, ok?
                        panen enda eest boonuse, kes mind välja võtab saab siis selle kauaoodatud peaosatäitja rolli uues filmis "SUUR PERSE I". ja marek, special for u, kui välja võtad mind saad kiirkoolituse teemal "Kiireimad ja lihtsaimad viisid Zigulli roolis tatrapudru valmistamiseks"

                        Comment

                        • H2O
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2008
                          • 362

                          #132
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          Algselt postitas Marek K.
                          polegi sellele mõelnud veel, tegelt peaks nii tegema, et ainult endast nõrgemaid löön, kuna suurtest ja tugevatest ei saa jagu.
                          Ma julm kapp nüüd :D.

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #133
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            thanks, olen seda paketti ammu tahtnud!

                            Comment

                            • Helmps
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 828

                              #134
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              Algselt postitas H2O
                              Ma julm kapp nüüd :D.
                              Kapa-Kohilast või?

                              Comment

                              • Davy
                                Vana Tegija
                                • Oct 2008
                                • 1341

                                #135
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                Me = AL
                                Ranka,& Co = Steve

                                Comment

                                Working...