PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Helmps
    Grinder
    • Oct 2008
    • 828

    #301
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    tra bubble!!!
    JJ UTG pealt allinn QQ callib ära rigged setup...must give a credit to white niger so he can buy some paint

    Comment

    • KraindOnMaind
      FPP Pro
      • Jun 2009
      • 228

      #302
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      flipimeee!

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #303
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        Tra, Top pair Kuningaga, turni tuleb ikka äss ptsi

        Comment

        • KraindOnMaind
          FPP Pro
          • Jun 2009
          • 228

          #304
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          ei triobet ikka suckib kellasid oma structurega. final table bubble, sest viimased 5 kätt hititi 3x set mu vastu (Y)

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #305
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            Lõpus oli üsna hea struktuur. Kui 4 alles kaotasin AK vs 77 maheaatomi vastu jäin peale seda vaid 20k peale milles sai varsti 65k kuid proovisin 'kvaliteeti' buttoni(minu arust steali) pealt ära lükata ja all in, kuid tal oli vastas aj ja läinud ma olin.

            Järgmise celebrationini !


            Comment

            • Mandre
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 196

              #306
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              lendasin ka oma AKga mahe A9s vastu välja :-\

              Polegi varem nii kaugele jõudnud turniiridel :D

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #307
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                Oli see pre flop all in kui ta flushi sai ? või läksite flopil?

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #308
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  Algselt postitas Mandre
                  lendasin ka oma AKga mahe A9s vastu välja :-\

                  Polegi varem nii kaugele jõudnud turniiridel :D
                  Kahju, kui nii peab lendama.

                  Comment

                  • Mandre
                    Jube Noob
                    • Mar 2009
                    • 196

                    #309
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    preflop läksid nupud sisse

                    Comment

                    • kvaliteet
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 122

                      #310
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      GG

                      Comment

                      • H2O
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 362

                        #311
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        Võitja on selgunud, MrEdwards oli vist nimi. paar vs maja.

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #312
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          MrEdwards siiski. Dubai naftašeik.

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #313
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            Õnnitlused MrEdwards ja tändud kõigile osalejatele.

                            Comment

                            • Mandre
                              Jube Noob
                              • Mar 2009
                              • 196

                              #314
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              congrats :P

                              Comment

                              • j0nn
                                Räme Fish
                                • Aug 2009
                                • 6

                                #315
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                Õnnitlused Edwardsile ja jään ootama järgmist turnat.

                                Comment

                                Working...