PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokkeriProd.com Forum Celebration

    Kuna meie foorum on vähem, kui aastaga kasvanud aktiivseimaks ja suuremaks pokkerifoorumiks Eestis, siis otsustasime koostöös TrioBet pokkeritoaga seda tähistada eriturniiriga, mille garanteeritud auhinnafond on €300 ja mis on mõeldud PokkeriProd.com foorumi kasutajatele. Peale selle PokkeriProd.com on lisanud omalt poolt pearahad ja eripreemiad esimesele.

    Turniir toimub 21. august, kell 19:00 ja sisseost on kõigest €2.2. Turniiril garanteerib vähemalt €300 auhinnafondi TrioBeti pokkerituba ja meie lisame omalt poolt pearahad, kui elimineerite turniirilt PokkeriProd.com foorumi administraatori/moderaatori. Pearaha summa selgub 22. august, kell 19:00 ja valemiks on: foorumi registreeritud kasutajate arv/40. Hetkel on meie foorumis 893 kasutajat, mis teeb minimaalseks pearahaks €22!

    Peale selle saab turniiri võitja eripreemia Eurodes. Summaks on foorumil maksimaalselt korraga olevate kasutajate arv, milleks hetkel on 107. Seega minimaalne preemia esimesele on €107!!!

    Turniir on kaitstud parooliga, milleks on: pearaha

    Kuna tegu ei ole freerolliga, siis võivad osa võtta kõik mängijad, kes teavad parooli ja bountyd ning esimese koha eripreemia läheb väljamaksmisele olenemata, kas ta on meie foorumi kasutaja või mitte.

    Turniiri leiab TrioBeti pokkeritoast: TrioBet->Scheduled Tournaments->Special->PokkeriProd.com Forum Celebration (ID: 3061092) ja algusaeg 21. august (reede), kell 19:00.

    PS! Kui kasutate uut lobby (mängude valikud on üleval ääres), siis turniir asub Private kategooria all!

    Kõigile edu turniiril ja suured tänud TrioBeti pokkeritoale!
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    Registreerimine on juba avatud ja kui kõik moderaatorid/administraatorid osalevad turniiril on overlayd pea €250!!

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #3
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      cool!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        regan kohe.


        super töö :)

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #5
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          väga seff

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #6
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            regatud!

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #7
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              Keep up the good work!

              Comment

              • Foux
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 486

                #8
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                Näh, 21'sel EHHF. Samas viisin niikuinii raha Triost Unisse ära. Edu kõigile härrastele

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #9
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  I like it. ;D

                  Comment

                  • -andres-
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4546

                    #10
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    Registreerisin ka ära ennast, jahtima peate --andres--'st, et bountyraha saada :).

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #11
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      Kõikide maade spämmbotid ühinege ja tehke tuhandeid varikontosid, et overlay suurem oleks ;D

                      Ei, osa võtan kindlasti.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        Regatud ja elame näema, kas üldse oma peanahka kellegile annan, sest mul on turnadel hea luckbox

                        Comment

                        • martinta
                          Räme Fish
                          • Aug 2009
                          • 1

                          #13
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          Registreerisin ka ennast foorumis ära, et turniiril osaleda:)

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #14
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            Algselt postitas martinta
                            Registreerisin ka ennast foorumis ära, et turniiril osaleda:)
                            Tere tulemast

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #15
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              Võtaks ka hea meelega osa.... aga samal ajal plaanin just suurema peo korraldada seega jääb minu jaoks vahele see event :D

                              Seega edu neile kes osalevad.

                              Comment

                              Working...