PokkeriProd.com Forum Celebration

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #256
    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

    ranka sai neliku?

    Comment

    • cacapall
      Julm Donk
      • Aug 2009
      • 31

      #257
      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

      ma käisin breikil sital ja suitsul:P jõudsin enam-vähem

      Comment

      • Tupsik
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 497

        #258
        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

        bountidest ainult ranka alles?

        Comment

        • Mandre
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 196

          #259
          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

          Algselt postitas Tupsik
          bountidest ainult ranka alles?
          W4ters kh

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #260
            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

            Algselt postitas Tupsik
            bountidest ainult ranka alles?
            w4ters ka

            Comment

            • Dogers
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2500

              #261
              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

              AQ vs JJ flip ei tulnud ära ja out.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #262
                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                flop AKJ, turn 3, river 3

                K2snakas7> fakk AK?
                > K2snakas7, you have 10 seconds to respond
                K2snakas7 has invoked extra time via their time bank and now has 129 seconds to act.
                K2snakas7> AJ?
                oVerRider> 33
                K2snakas7> JJ?
                K2snakas7> 33 in my ass:D
                oVerRider> 32
                K2snakas7> tra 2.2 euri k6igest
                K2snakas7> poh
                > K2snakas7 shows Two Pair, Aces over Threes
                (Ad Ah 3c 3d Ks )
                > lisandra1976 shows Two Pair, Aces over Threes
                (As Ah 3c 3d Ks )
                > K2snakas7 wins 5,998.50 with Two Pair, Aces over Threes
                > lisandra1976 wins 5,998.50 with Two Pair, Aces over Threes
                > Game # 2,789,132,282 starting.
                K2snakas7> jobu

                ROFL
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #263
                  Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                  Algselt postitas cacapall
                  ma käisin breikil sital ja suitsul:P jõudsin enam-vähem
                  Tuli ikka korralikult?

                  Comment

                  • $$$
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1072

                    #264
                    Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                    jrgn su ässad olid rõvedad, võtsid mu toppaarilt pool stacki ära :( . Õnneks Ranka mõistnud õigesse lauda tulla.

                    Comment

                    • cacapall
                      Julm Donk
                      • Aug 2009
                      • 31

                      #265
                      Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                      Algselt postitas PokerDevil
                      Tuli ikka korralikult?
                      sitaks korralikult

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #266
                        Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                        krt keegi neid triobeti turnahande oskab HEMist siia foorumisse ka mõistlikul kujul võluda?

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #267
                          Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                          ranka on värdjas lucker, sai mutid mu 2 paarui vastu mu 24os ga

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #268
                            Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                            irw, nuts mõlemal flopis

                            nice hands sirs akristjan ja ranka

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #269
                              Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                              sry.. aga trioriverdasin jälle veidi..

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #270
                                Re: PokkeriProd.com Forum Celebration

                                njah out AA vs bigstacki Q10s. ofc triobet andis flushi

                                Comment

                                Working...