*** Probleemid foorumiga ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jennifer
    Pokkerihai
    • Dec 2009
    • 1503

    #61
    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Aga nii vist, et kui lähen kausta new posts, siis ei ole võimalik sealt mõningaid teemasi maha võtta?
    Et ei näitaks neid enam üldse :D

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #62
      Re: *** Probleemid foorumiga ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Seda vist ei saa teha või õigemini ei ole foorumi algkoodis seda olemas. Küll aga kui kasutad "Subrscibed Threads" funktsiooni siis saad teemalt "Subscriptioni" maha võtta ning seda teemat enam sulle ei näidata.
      Aru saadav täiesti. Eks see ole veidi palju loodetud.

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #63
        Re: *** Probleemid foorumiga ***

        ootoot mismõttes nagu, nii jääbki vä et avatar tööle ei hakka?

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #64
          Re: *** Probleemid foorumiga ***

          Mulle näiteks meeldib, et avatarid ei liigu. :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #65
            Re: *** Probleemid foorumiga ***

            mm, mul on postitused aegajalt lambi järjekorras, hilisemad postid on kuskil teiste vahel :S

            Comment

            • pukkmaster
              Jube Noob
              • Sep 2009
              • 126

              #66
              Re: *** Probleemid foorumiga ***

              miks mul ei ava spoilerid, mõnel heal päeval avanevad, aga tavaliselt mitte :S

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #67
                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                Teen ettepaneku lisada kasutaja Pahvak avatarile auraha tema HU turniiri võidupuhul analoogselt aasta 2009 võitjaga.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #68
                  Re: *** Probleemid foorumiga ***

                  Hea mõte!

                  Ja pastilaale võiks anda tiitli poolfinaali kobistaja.

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #69
                    Re: *** Probleemid foorumiga ***

                    Tänks teile. Ma ka toetan ettepanekut.

                    P.S. Sel nädalal saan karika ka kätte!
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #70
                      Re: *** Probleemid foorumiga ***

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust

                      P.S. Sel nädalal saan karika ka kätte!
                      On mida oodata .

                      Comment

                      • zyxxx
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2008
                        • 453

                        #71
                        Re: *** Probleemid foorumiga ***

                        Kas privaatsõnumi saamise teavitust saab kuidagi peale keerata, et tuleks selle kohta mail?
                        Samuti ei jää mul ühtegi saadetud sõnumit sent kausta? Ei peagi jääma?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: *** Probleemid foorumiga ***

                          Algselt postitas zyxxx Vaata postitust
                          Kas privaatsõnumi saamise teavitust saab kuidagi peale keerata, et tuleks selle kohta mail?
                          Samuti ei jää mul ühtegi saadetud sõnumit sent kausta? Ei peagi jääma?
                          Natuke võiks kasutada searchi või siis uurida ise võimalusi.

                          User CP->Edit Options->Private Messaging

                          a) linnuke eest ära valiku eest "Receive Email Notification of New Private Messages"
                          b) linnuke ette valikule "Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default"

                          Mina tänan.

                          Comment

                          • zyxxx
                            Õpihimuline Mängur
                            • Oct 2008
                            • 453

                            #73
                            Re: *** Probleemid foorumiga ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Mina tänan.
                            Mina samuti tänan. Otsisin aga valest kohast

                            Comment

                            • teppand
                              Julm Donk
                              • Feb 2009
                              • 26

                              #74
                              Re: *** Probleemid foorumiga ***

                              palun!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              tehke kellaaeg korda, ma tean, see pole raske, aga kergemaks teeks see minu foorumi kasutamise kordades.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #75
                                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                                Kellaaeg on korras... Kui ei ole siis tee ise User CP->Edit Options ja sealt Date & Time Options. mul on GMT+2.

                                Comment

                                Working...