*** Probleemid foorumiga ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • levis
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1557

    #31
    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Algselt postitas Vapsik
    Kirja all on kast (Save a copy in my outbox) kuhu tuleb linnukene sisse panna.
    ThanX! leidsin just ise kah ja tulin kiiruga postitust kustutama :D

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: *** Probleemid foorumiga ***

      Nüüd peaks automaatselt salvestama saadetud kirja "Outboxi".

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #33
        Re: *** Probleemid foorumiga ***

        Algselt postitas jrgn hell
        peerud peerud peerud
        loevad leheveerud
        s i t t uudis
        minge v i t t u


        ise mõtlesin
        Quoten korra selle ja ülejäänud kohtades kustutan sama teksti ära. Saagem kaineks :).

        Comment

        • antnx
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3102

          #34
          Re: *** Probleemid foorumiga ***

          Jookseb vahepeal kokku. Kas minu viga või kellelgi veel sellist asja juhtunud?

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #35
            Re: *** Probleemid foorumiga ***

            Algselt postitas antnx
            Jookseb vahepeal kokku. Kas minu viga või kellelgi veel sellist asja juhtunud?
            Pole kunagi sellist probleemi esinenud ja olen suht palju aega foorumis olnud :D.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #36
              Re: *** Probleemid foorumiga ***

              Algselt postitas antnx
              Jookseb vahepeal kokku. Kas minu viga või kellelgi veel sellist asja juhtunud?
              pakun, et sinu viga:D
              mul pole foorum kunagi kokku jooksnud ;D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                Algselt postitas antnx
                Jookseb vahepeal kokku. Kas minu viga või kellelgi veel sellist asja juhtunud?
                Palun täpsusta, mida pead silma "kokku jooksmise" all?

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #38
                  Re: *** Probleemid foorumiga ***

                  No nagu ei saa ühendust ütleb, et lehte ei leitud vms. Ega ma muidu ei räägiks kui, et kodus ja tööl juhtunud vahest nii.

                  Comment

                  • Skyline
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 510

                    #39
                    Re: *** Probleemid foorumiga ***

                    Täpsemat informatsiooni vaja. Kui viskab blank page koos erroriga, et ühendust pole, siis on viga üldjuhul ühenduses. Kui miskit muud, siis ilmselt arvutis probleem. Kas tööl ja kodus kasutad sama arvutit?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: *** Probleemid foorumiga ***

                      Screenshot aitaks kõige paremini.

                      Comment

                      • Marek K.
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 1477

                        #41
                        Re: *** Probleemid foorumiga ***

                        mul on ka kohati toda jura olnud mis antnx kirjutas, hetkel pole kuskilt screenshoti teha. isiklikus arvutis pole kordagi olnud, aga kui olen kusagilt mujalt üritanud lehele või foorumisse logida siis on küll vahepeal mitu korda olnud ja tahab mitu refreshi saada, enne kui lehele saan.

                        Comment

                        • Uniquest
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 615

                          #42
                          Re: *** Probleemid foorumiga ***

                          Kas tsenseerija peab nii range olema?
                          Ma muidu seda ei küsiks, aga mind näiteks häirib sõna "v ä s i t a" viimase nelja tähe tärnidega asendamine oluliselt rohkem kui nende tähtede kuskil eraldiseisvana kirjutatuna nägemine.
                          Lihtsalt minu arvamus.

                          EDIT: samas, kui mõtlema hakata, siis selliseid sõnu vist eriti palju ikka pole...

                          Comment

                          • antnx
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3102

                            #43
                            Re: *** Probleemid foorumiga ***

                            Minuarust pole sitt ropp sõna!

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: *** Probleemid foorumiga ***

                              Algselt postitas Uniquest
                              Kas tsenseerija peab nii range olema?
                              Ma muidu seda ei küsiks, aga mind näiteks häirib sõna "v ä s i t a" viimase nelja tähe tärnidega asendamine oluliselt rohkem kui nende tähtede kuskil eraldiseisvana kirjutatuna nägemine.
                              Lihtsalt minu arvamus.

                              EDIT: samas, kui mõtlema hakata, siis selliseid sõnu vist eriti palju ikka pole...
                              See on foorumi koodipoolne viga, sest tsenseerimine kontrollib ainult TERVET sõna, mitte sõnatüve. Näiteks sõna "pusita" ta ei tsenseeri aga millegipärast sõna "väsita" ta tsenseerib... Tegu on vist täpitähest tuleneva veaga.. Hmm uurin asja.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #45
                                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                                probleem on selles, et kõik foorumlased joovad nagu parmud :'(

                                Comment

                                Working...