*** Probleemid foorumiga ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #106
    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Ma tooks näite 2p2 foorumi näol, mida peetakse maailma üheks parimaks foorumiks aga siiski siiski on seal väga palju halba nõu, kohe väga palju ning seda on seal alati olnud ja ka jääb. Tänu PTR'ile sai asi natuke selgemaks, kes oskab mängida ja keda usaldada aga üldiselt on see probleem absoluutselt igal pool.

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #107
      Re: *** Probleemid foorumiga ***

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Ma tooks näite 2p2 foorumi näol, mida peetakse maailma üheks parimaks foorumiks aga siiski siiski on seal väga palju halba nõu, kohe väga palju ning seda on seal alati olnud ja ka jääb. Tänu PTR'ile sai asi natuke selgemaks, kes oskab mängida ja keda usaldada aga üldiselt on see probleem absoluutselt igal pool.
      Mäletan, et kui PTR tuli siis WCG|Rider 'it tegid sitaks maha. Mis nüüd arvad, oskab mängida? :)

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #108
        Re: *** Probleemid foorumiga ***

        kas see rider oli sama kutt, kelle EV graph oli miljoni k2e peale siuke et:
        EV tugevas plussis
        real profit BE
        ?

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #109
          Re: *** Probleemid foorumiga ***

          Algselt postitas lebovend Vaata postitust
          kas see rider oli sama kutt, kelle EV graph oli miljoni k2e peale siuke et:
          EV tugevas plussis
          real profit BE
          ?
          Ma arvan, et ta õppis lihtsalt paremini mängima.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • T Besoffen
            Julm Donk
            • Aug 2010
            • 52

            #110
            Re: *** Probleemid foorumiga ***

            Hellou
            Mu mure selline, et kasutan mozillat põhiliselt, tegin endale konto siia foorumisse. Kontot kahjuks teha aga mozillaga ei saanud, kuna klikates *register, faq*, vms leht ei reageerinud absoluut. Kuna ka oli olemas IE, siis proovisin sealt ja tänu talle muidugi nüüd siin kriban oma muret. Kas on probleeme kellegi samu, sry kui teema kusagil juba lahatud oli.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #111
              Re: *** Probleemid foorumiga ***

              Soovitaks mõned teemade ikoonid üle vaadata, Chrome'ga vaadates venitab foorumit kohati.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #112
                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                kus foorumi logo kadus? Nüüd ainult Vbulletini logo ülal või tabis

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #113
                  Re: *** Probleemid foorumiga ***

                  Oot oot, mida sa silmas pead?

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #114
                    Re: *** Probleemid foorumiga ***

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #115
                      Re: *** Probleemid foorumiga ***

                      mm, kui salvestad bookmarkidesse foorumi (nt bookmarks toolbar), siis enne oli seal PP logo, nüüd on ainult vBulletini logo.
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #116
                        Re: *** Probleemid foorumiga ***

                        Avastasin päeval ise ka ja proovisin kiirelt korda teha, mis kahjuks ebaõnnestus. Käin jooksmas ja saunas ära ning siis parandan probleemi.

                        Comment

                        • Uniquest
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 615

                          #117
                          Re: *** Probleemid foorumiga ***

                          PM saatmisel selle saadetud asjadesse salvestamise linnuke võiks vaikimisi olla. Usun, et paljudele meeldib pärast postitamist oma sõnum/kiri korra üle lugeda veel ja harjunud, et selleks on alati võimalus. :)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #118
                            Re: *** Probleemid foorumiga ***

                            Algselt postitas Uniquest Vaata postitust
                            PM saatmisel selle saadetud asjadesse salvestamise linnuke võiks vaikimisi olla. Usun, et paljudele meeldib pärast postitamist oma sõnum/kiri korra üle lugeda veel ja harjunud, et selleks on alati võimalus. :)
                            Ma pead pakule ei pane aga minu arust peaks kõikidel UUTEL KASUTAJATEL see valik vaikimisi aktiveeritud olema. Küll aga vana, endised SMF kasutajatel see valik oli mingil põhjusel maas.

                            Kas on mõni uus kasutaja, kes on registreerunud alles hiljuti (peale VBulletin foorumite tulekut) siia foorumisse ja saab kinnitada/ümber lükata, et too valik on vaikimis sees/väljas.

                            Comment

                            • KristjanRawk
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 1133

                              #119
                              Re: *** Probleemid foorumiga ***

                              Võiks ikkagi eelnimetatud probleemi ära parandada, jõle halb on foorumit kasutada.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #120
                                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                                Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                                Võiks ikkagi eelnimetatud probleemi ära parandada, jõle halb on foorumit kasutada.
                                Level?

                                Comment

                                Working...