*** Probleemid foorumiga ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pukkmaster
    Jube Noob
    • Sep 2009
    • 126

    #76
    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Spoilereid avab nagu kuuvarjutus, keegi ei oska öelda miks, mozillaga ei ava tihti ja operaga ka mitte, aga alati avab Internet Exploreriga..

    Comment

    • HU grinder
      Vana Tegija
      • Feb 2010
      • 1002

      #77
      Re: *** Probleemid foorumiga ***

      Kasuta google chrome'i

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #78
        Re: *** Probleemid foorumiga ***

        Ise kasutan mozillat ja probleeme spoileritega ei ole väga esinenud.

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #79
          Re: *** Probleemid foorumiga ***

          Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
          Kasuta google chrome'i
          ei tea mis enne räägiti aga chrome on nuts.

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #80
            Re: *** Probleemid foorumiga ***

            pole just probleem aga selline request

            võiks olla nupp,, MY POSTS, sest ma postitan igale poole ja pärast unustan ära kuhu täpselt, aga tahaks hiljem teie vastuseid ka lugeda oma postile

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #81
              Re: *** Probleemid foorumiga ***

              Keegi teab, miks vajutades "new posts" nupule tulevad mul vanad postitused? Mingi minupoolne jama küpsistega?
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #82
                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                oli ka paar korda täna päeval nii. nüüd on nagu lännu, ei teinud midagi.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #83
                  Re: *** Probleemid foorumiga ***

                  Algselt postitas Char Vaata postitust
                  pole just probleem aga selline request

                  võiks olla nupp,, MY POSTS, sest ma postitan igale poole ja pärast unustan ära kuhu täpselt, aga tahaks hiljem teie vastuseid ka lugeda oma postile
                  http://foorum.pokkeriprod.com/subscription.php


                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Keegi teab, miks vajutades "new posts" nupule tulevad mul vanad postitused? Mingi minupoolne jama küpsistega?
                  Minuteada küpsistega ei ole siin midagi seotud. Ehk oli serveripoolne tõrge, mis tekitas vea mysql andmebaasis/päringutes.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #84
                    Re: *** Probleemid foorumiga ***

                    uu okei..tavaliselt on subscribe selline asi foorumites, et igakord kui post sinna tuleb, siis tuleb sinu emailile kiri , mis on ajuvaba

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #85
                      Re: *** Probleemid foorumiga ***

                      ?

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #86
                        Re: *** Probleemid foorumiga ***

                        Üks probleem on tekkimas foorumiga. Nimelt bossid on kuidagi laisaks jäänud võrreldes algusaegadega - seda just strateegiafoorumis, kus enamasti madalama limiidi mehed "omas mahlas" liigutavad mõtteid, aga arengu seisukohalt on see suhteliselt kesine variant. Iga NL200+ aktiivne tegelane võiks eesmärgiks võtta nädalas vähemalt ühe käe kommenteerimise - oleks hea kvalitatiivne laks tervele foorumile!

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #87
                          Re: *** Probleemid foorumiga ***

                          Kuidas saab sellist asja sundida?! Üleüldse on viimasel ajal online pokker üpriski raskeks läinud (ülemaailma majanduskriis, riikide poolsed püüded online pokkerit blokeerida, üldine mängutaseme tõus jne), et nõu andmine on täiesti -EV. See tähendab, et nõusaaja areneb rohkem kui nõuaandja.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #88
                            Re: *** Probleemid foorumiga ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Kuidas saab sellist asja sundida?! Üleüldse on viimasel ajal online pokker üpriski raskeks läinud (ülemaailma majanduskriis, riikide poolsed püüded online pokkerit blokeerida, üldine mängutaseme tõus jne), et nõu andmine on täiesti -EV. See tähendab, et nõusaaja areneb rohkem kui nõuaandja.
                            Kes kedagi sundinud on?

                            Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                            Iga NL200+ aktiivne tegelane võiks eesmärgiks võtta nädalas vähemalt ühe käe kommenteerimise - oleks hea kvalitatiivne laks tervele foorumile!
                            Lihtsalt tundus, et targemate hääl kuidagi vaikseks jäänud strateegia osas. Üldiselt algajate hädad on endised ja lahendused ka samad. Maailmavalu on muidugi arusaadav :).

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #89
                              Re: *** Probleemid foorumiga ***

                              Ma ei pea ennast mingiks targemaks, aga proovin ikkagi rohkem kokku võtta selles vallas.

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #90
                                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                                Algselt postitas lenC Vaata postitust
                                Ma ei pea ennast mingiks targemaks, aga proovin ikkagi rohkem kokku võtta selles vallas.
                                Super!

                                Comment

                                Working...