Re: *** Probleemid foorumiga ***
Huvitav suhtumine foorumi eestvedajate poolt. Palun ütle, mis on selle foorumi eesmärk läbi Sinu vaatevinkli? Äkki, kustutaks pokah teemad ka ära igaks juhuks. Mine tea, mõni saab äkki veel liiga targaks.
Leian, et algajate abistamine peaks olema kõikidest eesmärkidest vähemalt top 3 hulgas. Viimased kuud on strateegifoorumid põhimõtteliselt surnud olnud korralike nõuannete osas. Vahest arva tuleb mõni kommentaar Lencilt (müts maha), ülejäänud, kes vähegi midagi jagavad, hoiavad oma tarkused endale. Kahju sellest iseenesest. Põhiliselt aetakse ülilolli lapsikut juttu offtopic teemades ja osade meeste päevikutes, mida on lausa piinlik lugeda. Lõpuks kujuneb nii välja, et see foorum ei sisalda mitte midagi huvitavat inimesele, kes tahab ennast arendada pokkeri vallas. Lolli jutu ajamiseks ei pea tulema siia vaid piisab ju näiteks ka delfi kommentaariumist.
Foorumi eestvedajad peaksid pilgu peale viskama eesmärkidele ja siis vaatama, mis nendest on saavutatud ja mis veel teha, mida muuta.
Mingi sõnasepp ma ei ole, aga loodan, et mu mõte jõuab kohale.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
Leian, et algajate abistamine peaks olema kõikidest eesmärkidest vähemalt top 3 hulgas. Viimased kuud on strateegifoorumid põhimõtteliselt surnud olnud korralike nõuannete osas. Vahest arva tuleb mõni kommentaar Lencilt (müts maha), ülejäänud, kes vähegi midagi jagavad, hoiavad oma tarkused endale. Kahju sellest iseenesest. Põhiliselt aetakse ülilolli lapsikut juttu offtopic teemades ja osade meeste päevikutes, mida on lausa piinlik lugeda. Lõpuks kujuneb nii välja, et see foorum ei sisalda mitte midagi huvitavat inimesele, kes tahab ennast arendada pokkeri vallas. Lolli jutu ajamiseks ei pea tulema siia vaid piisab ju näiteks ka delfi kommentaariumist.
Foorumi eestvedajad peaksid pilgu peale viskama eesmärkidele ja siis vaatama, mis nendest on saavutatud ja mis veel teha, mida muuta.
Mingi sõnasepp ma ei ole, aga loodan, et mu mõte jõuab kohale.

Comment