*** Probleemid foorumiga ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Algselt postitas hotcocacola
    probleem on selles, et kõik foorumlased joovad nagu parmud :'(
    Mina ei joo. Mina pidutsen :)

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #47
      Re: *** Probleemid foorumiga ***

      pidutsemine on lai mõiste ;D

      Comment

      • Uniquest
        Grinder
        • Oct 2008
        • 615

        #48
        Re: *** Probleemid foorumiga ***

        Algselt postitas ranka
        See on foorumi koodipoolne viga, sest tsenseerimine kontrollib ainult TERVET sõna, mitte sõnatüve. Näiteks sõna "pusita" ta ei tsenseeri aga millegipärast sõna "vä****" ta tsenseerib... Tegu on vist täpitähest tuleneva veaga.. Hmm uurin asja.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        ;D Hea test.
        Ok, ma arvasin, et ta paneb igasuguse tüki korral need tärnid asemele.

        Comment

        • Sebastian_du
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 232

          #49
          Re: *** Probleemid foorumiga ***

          Võibolla on küsitud aga search vastust ei andnud ja ise olen dummy
          Kus saab määrata et foorum välja ei logiks. Hetkel on 15minti afk ja auto log-out, mis mulle ei istu

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: *** Probleemid foorumiga ***

            Sisselogides linnuke - "Remember me". Kui ikka välja logib siis viga sinu browrseri seadetes.

            Comment

            • Albertti
              Jube Noob
              • Dec 2009
              • 113

              #51
              Re: *** Probleemid foorumiga ***

              Vana foorumiga oli nii, et kui oli uus postitus, siis oli teema pealkiri boldis ja pealkirjale klikates viskas esimese uue postini, nüüd viskab teema esimese postini ja see on ikka ülimalt tüütu, ehk kuskil miski linnuke aitaks? :D

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #52
                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #53
                  Re: *** Probleemid foorumiga ***

                  mind häirib see, et kuupäevad on välja toodun nii nagu ameerikas. st 03-12-10 mis minu arvates peaks olema siis 3 detsember mitte 12 märts. otsisin settingutest et saaks ära muuta aga ei leidnud. rohtu on?

                  Comment

                  • vapsik
                    Klubi Liige
                    • Apr 2009
                    • 5462

                    #54
                    Re: *** Probleemid foorumiga ***

                    Kas see peabki nii olema, et bannitud kasutjad saavad foorumis käia?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #55
                      Re: *** Probleemid foorumiga ***

                      Ma ei tea kas see on normaalne aga postitada nad kuskile ei saa.

                      edit: õigemini ei tohiks saada

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #56
                        Re: *** Probleemid foorumiga ***

                        imo lifetime saajatel ei tohiks külastamis õigust ka olla.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #57
                          Re: *** Probleemid foorumiga ***

                          Uurin asja aga erilist vahet ei ole ju.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #58
                            Re: *** Probleemid foorumiga ***

                            Sooviks sellist lahendust, et ma saan määrata topicule, et selles topicus tehtud postitusi mulle ei näidataks. Nii mõnigi teema siin ajab lihtsalt tilti...

                            Võin mingi arenduse bounty ka välja panna.

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #59
                              Re: *** Probleemid foorumiga ***

                              Algselt postitas kuco Vaata postitust
                              Sooviks sellist lahendust, et ma saan määrata topicule, et selles topicus tehtud postitusi mulle ei näidataks. Nii mõnigi teema siin ajab lihtsalt tilti...

                              Võin mingi arenduse bounty ka välja panna.
                              +1 See oleks täiega hea lahendus!

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                                Sooviks sellist lahendust, et ma saan määrata topicule, et selles topicus tehtud postitusi mulle ei näidataks. Nii mõnigi teema siin ajab lihtsalt tilti...

                                Võin mingi arenduse bounty ka välja panna.
                                Seda vist ei saa teha või õigemini ei ole foorumi algkoodis seda olemas. Küll aga kui kasutad "Subrscibed Threads" funktsiooni siis saad teemalt "Subscriptioni" maha võtta ning seda teemat enam sulle ei näidata.

                                Comment

                                Working...