*** Probleemid foorumiga ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    *** Probleemid foorumiga ***

    Vahepeal viskab foorum ennast valgeks ning tuleb ette kiri FW-1 at poolik2: Failed to connect to the WWW server. Milles asi võib olla?Lisasin pildi ka, et kas teistel ka selliseid asju toimub? Kas foorumi soft nõrk või ei kannata trafficut niipalju? http://img521.imageshack.us/my.php?image=paskum8.jpg
  • Klamber®
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2008
    • 335

    #2
    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

    Algselt postitas marguzz22
    Vahepeal viskab foorum ennast valgeks ning tuleb ette kiri FW-1 at poolik2: Failed to connect to the WWW server. Milles asi võib olla?Lisasin pildi ka, et kas teistel ka selliseid asju toimub? Kas foorumi soft nõrk või ei kannata trafficut niipalju? http://img521.imageshack.us/my.php?image=paskum8.jpg
    pole kordagi veel ette tulnud, pakuksin su enda netiprobleemi, kuid näen et töötad elisas ja tean mis ühndused seal olemas, seega selle kah välistaks. pakun et mingi vaheserver saab liialt koormust vms. samas on ka mul kodus elisa ühendus ja pole kordagi veel sellist probleemi olnud.

    Comment

    • Aristotep
      Grinder
      • Oct 2008
      • 605

      #3
      Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

      Ei ole kunagi probleeme olnud. Pilti vaadates tundub lihtsalt mingi aeglase ühenduse kamm, imaged laadimata.
      Oled sa teiste browseritega ka proovinud? IE on evil imo.

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #4
        Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

        võibolla tõesti IE viga...neti taga olla ei tohiks jah siis mingi 30mb/s alla kiirem veel:P

        Comment

        • Dzuu
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 445

          #5
          Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

          Mul viskab kah.

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #6
            Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

            siis üldine:P

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

              Ise pole kordagi sellist probleemi kohanud ja screen-shoti järgi tundub, et tegu on ühenduse probleemiga, kuna ei ole suudetud lehte korralikult välja laadida.

              EDIT: Ja kaua see probleem kestab? Peale refreshi on korras?

              Comment

              • marguzz22
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1458

                #8
                Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

                tuleb uues aknas avada refreshist ei aita, tavaliselt esineb kui´mitu akent foorumis korraga avada

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

                  Algselt postitas marguzz22
                  tuleb uues aknas avada refreshist ei aita, tavaliselt esineb kui´mitu akent foorumis korraga avada
                  Mul on reeglina 3 selle foorumi tab'i lahti, kuna ununeb ära ja pole kordagi sellist muret tekkinud. Samuti ei ole peale tänast kuulnud kaebusi ei msn-is ega kuskil. Jõle imelik.

                  Comment

                  • olavike
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1269

                    #10
                    Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

                    Ei ole ka sellist asja kohanud, kuigi foorumi leht viimasel ajal sisuliselt koguaeg lahti.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

                      no ei püsi mul account sees.. ikka ja jälle peab sisse logima, kuigi ma olen määranud logimise ajaks foreva:-/

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

                        Algselt postitas Rage
                        no ei püsi mul account sees.. ikka ja jälle peab sisse logima, kuigi ma olen määranud logimise ajaks foreva:-/
                        Tahaks ajada selle probleemi sinu kaela :) Muudes foorumites seisab nimi sees?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #13
                          Re: Probleem-aeg ajalt foorumiga !

                          Algselt postitas ranka
                          Tahaks ajada selle probleemi sinu kaela :) Muudes foorumites seisab nimi sees?
                          seisab küll.. ma homme proovin seda nalja et lasen kõik küpsised maha... ja proovib uuesti...

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: *** Probleemid foorumiga ***

                            Kas veel kellegil peale minu on foorumi "quoted" vigased? Et kui avan suvalise teema, siis quoted on nagu "katkematud" ning peale refreshi asi kaob?

                            Segane jutt aga arvan, et kui Teil on sama probleem, siis peaksite teadma, millest jutt käib.

                            Comment

                            • ment52
                              Politseidokumendiga kusjuures!
                              • Oct 2008
                              • 1270

                              #15
                              Re: *** Probleemid foorumiga ***

                              Jah, sama asi.

                              Comment

                              Working...