*** Probleemid foorumiga ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: *** Probleemid foorumiga ***

    Algselt postitas ranka
    Kas veel kellegil peale minu on foorumi "quoted" vigased? Et kui avan suvalise teema, siis quoted on nagu "katkematud" ning peale refreshi asi kaob?

    Segane jutt aga arvan, et kui Teil on sama probleem, siis peaksite teadma, millest jutt käib.
    Jep. Lugesin seda teemat ning siis, seda Pokkerimaratoni teemat, kus quotesin Tigranot ning siis sina mind. Kõik oli 1 quote.
    Aga mul refresh ei aidanud. Tundub nagu oleks tekstil lõpus [/quote], kuid algusest [quote] puudub. Samas postitades on kõik ilusti olemas.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: *** Probleemid foorumiga ***

      Selge.

      Teen kiire kohvi-söögi ja siis uurin, milles probleem.

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #18
        Re: *** Probleemid foorumiga ***

        Krt muutsin oma arvutis kogemata kuupäeva.Nüüd on foorum päris paigast ära ei saa mitte halligi aru mis loetud mis mitte.Ei viitsi nii kaua ka oodata, et kõik paika läheks nimelt muutsin 5 märtsi peale nagu ütleb HEM ;D sessioon.On mingit rohtu selle vastu.
        Aru ma ei taipand mis toimub ei lasknud viirusetõrjet ka enam uuendada lülitas viirusetõrje üldse välja.Saatsin neile kirja, et mis pull on litsents ju kehtib veel tuli vastus, et noormees kontrollige oma kellasid :o

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: *** Probleemid foorumiga ***

          Miks sa muudad arvuti kella, et HEM-i ajad uueks saada?

          Kui mängid Starsis siis muuda Starsi kell õigeks, kui mitte, siis peaksid saama HEM'is ise määrata, mis kell sul uus päev hakkab.

          Comment

          • ropka11
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1008

            #20
            Re: *** Probleemid foorumiga ***

            Ei see läks kogemede.
            Hakkasin kalendrit vaatama, et mis nädalapäeval üks turniir toimub, samal ajal mängisin pokerit mitmel laual ja tegin veel mingeid asju ja nii ma ta kinni panin märtsikuus.
            Siis kui kell juba tükk aega tagasi oli õigeks pandud ja mitu uut sessi tehtud hakkasin HEM-i graafikuid vaatama filter oli- this year pandud ja graafikud tundusid kuidagi väga imelikud võrreldes viimaste mängudega. ;D ;D ;Dthis month filtriga graafikut näitab õieti.Võtsin sessions lahti ja esikohal kolm 5märtsi sessi mis juba ammu mängitud sessid ja need jäävad sinna esikohale veel tükiks ajaks ei hakka ära ka kustutama.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: *** Probleemid foorumiga ***

              Algselt postitas ropka11
              Ei see läks kogemede.
              Hakkasin kalendrit vaatama, et mis nädalapäeval üks turniir toimub, samal ajal mängisin pokerit mitmel laual ja tegin veel mingeid asju ja nii ma ta kinni panin märtsikuus.
              Siis kui kell juba tükk aega tagasi oli õigeks pandud ja mitu uut sessi tehtud hakkasin HEM-i graafikuid vaatama filter oli- this year pandud ja graafikud tundusid kuidagi väga imelikud võrreldes viimaste mängudega. ;D ;D ;Dthis month filtriga graafikut näitab õieti.Võtsin sessions lahti ja esikohal kolm 5märtsi sessi mis juba ammu mängitud sessid ja need jäävad sinna esikohale veel tükiks ajaks ei hakka ära ka kustutama.
              Suht leak IMO

              Comment

              • virx747
                Grinder
                • Nov 2008
                • 751

                #22
                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                Selline asi, et mul ei tule enam ülesse linki "Recent Unread Topics" ja seal oli veel ka see oma kommentaaridele vastatud topicud.
                Kas see on kõigil nii või asi minus?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: *** Probleemid foorumiga ***

                  Algselt postitas virx747
                  Selline asi, et mul ei tule enam ülesse linki "Recent Unread Topics" ja seal oli veel ka see oma kommentaaridele vastatud topicud.
                  Kas see on kõigil nii või asi minus?
                  Mis foorumi templatet kasutad?

                  Veel parem, kui saad siis pane screenshot, oleks kohe selge pilt.

                  Comment

                  • virx747
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 751

                    #24
                    Re: *** Probleemid foorumiga ***

                    Algselt postitas ranka
                    Mis foorumi templatet kasutad?

                    Veel parem, kui saad siis pane screenshot, oleks kohe selge pilt.
                    Jah, viga ilmselt templates, mul New look oli. Standardis on olemas ned lingid.


                    Comment

                    • UdusOlevSiil

                      #25
                      Re: *** Probleemid foorumiga ***

                      Mul on ka New Look, aga need lingid on küll olemas.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: *** Probleemid foorumiga ***

                        Kas sul mozilla on? Kui jah, siis proovi sellega ja vaata, kas on olemas.

                        Mulle tundub et ehk on tegu IE probleemiga?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: *** Probleemid foorumiga ***

                          Leidsin su vea. Vajuta seda "+" märki (pildil punase ringiga) ja asi peaks lahenema.

                          Comment

                          • virx747
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 751

                            #28
                            Re: *** Probleemid foorumiga ***

                            :) Selge.
                            Ilmselt missklick multitabledes.

                            Comment

                            • levis
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1557

                              #29
                              Re: *** Probleemid foorumiga ***

                              Kui saata PM, siis outbox alla ei ilmu midagi, polegi enam võimalik saadetud teadet lugeda?

                              Comment

                              • vapsik
                                Klubi Liige
                                • Apr 2009
                                • 5462

                                #30
                                Re: *** Probleemid foorumiga ***

                                Algselt postitas levis
                                Kui saata PM, siis outbox alla ei ilmu midagi, polegi enam võimalik saadetud teadet lugeda?
                                Kirja all on kast (Save a copy in my outbox) kuhu tuleb linnukene sisse panna.

                                Comment

                                Working...