Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.
Nõus, hea mõte Pastilaa. Müüri otsust pooldan ka. Üks väike asi though, nendele kes näiteks talvel ainult Männikul käivad või üksikud käijad nagu mu vend ja ta sõbrad Männikul. Neile kehtiks siis 20 € kokku ikkagi ja nö hooajaliselt. Enne nad maksid 5 ka korra pealt, nii et vahet poleks.
Nõus, hea mõte Pastilaa. Müüri otsust pooldan ka. Üks väike asi though, nendele kes näiteks talvel ainult Männikul käivad või üksikud käijad nagu mu vend ja ta sõbrad Männikul. Neile kehtiks siis 20 € kokku ikkagi ja nö hooajaliselt. Enne nad maksid 5 ka korra pealt, nii et vahet poleks.
. Eks selles see mõte ongi, et Teie ka loeksite, eriti mängude teemat, kokkuvõtteid jms.
Comment