***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #4216
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    Pikaajalise vigastuse (+3 kuud) puhul tasuks klubist välja astuda ja uuesti liitumisel maksta €25 liitumistasu.

    see on küll bs imo. vigastuse puhul imo
    iseenesest on see ju vastutulemine just vigastatule - nö "pääseb" klubimaksu tasumisest ja tuleb odavam see €25 kunagi tulevikus maksta.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #4217
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

      imo vigastatud ei peaks maksma midagi ja siis saama klubiga uuesti liituda. kui ei viitsi, on teine asi. aga veits nõme, kui saad liigas/trennis vigastada ja pead maksma.

      imo jällegi :)
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4218
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

        klubimaksu mõte ongi selles, et klubi liikmed seda jooksvalt maksavad. leian, et kui ma peaks vigastatud olema, siis see €10 läheb ikka õigesse kohta. muidu säilib sisuliselt endine olukord - raske maksedistsipliiniga vend hiljem ütleb, et kle siin väike jalavigastus tegelt oli ja nii ta läheb.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #4219
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

          Osades klubides on nii, et peab kogu trennimaksumuse maksma sõltumata kohal käimiste arvust, ka vigastatuna. Meil on selline kompromisslahendus. €10 ei ole palju maksta.

          (kui mõtlesid nii, et peab vigastatuna €10/kuu maksma ja siis taasliitudes veel liitumistasu, siis seda muidugi ei ole.)

          Comment

          • Viiidrik
            Jube Noob
            • Dec 2009
            • 128

            #4220
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

            Kas talve perioodil mängite mingit futsali liigat ka või osalete mingitel saali turniiridel?

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #4221
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

              Futsali liigat ei mängi, seal on ikka hoopis teistsuguseid oskusi vaja, kui suurel platsil ja me hetkel keskendume ainult tavajalgpallile. Tõenäoliselt me ei oleks ka eriti konkurentsivõimelised futsali liigas. Talvel siseturniiridel ja sõprusmängudel ikka mõned korrad osaleme. See talv korraldasime ka esimest korda ise turniiri.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #4222
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                Osades klubides on nii, et peab kogu trennimaksumuse maksma sõltumata kohal käimiste arvust, ka vigastatuna. Meil on selline kompromisslahendus. €10 ei ole palju maksta.

                (kui mõtlesid nii, et peab vigastatuna €10/kuu maksma ja siis taasliitudes veel liitumistasu, siis seda muidugi ei ole.)
                seda mõtlesingi jah
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Postiljon
                  FPP Pro
                  • Sep 2011
                  • 203

                  #4223
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                  Futsalis saab hakkama küll muru -.- Paneme fyte platsile ja minu väravasse. Problem solved :D

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4224
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                    Algselt postitas Postiljon Vaata postitust
                    Futsalis saab hakkama küll muru -.- Paneme fyte väravasse. Problem solved :D
                    fyp

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #4225
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                      Tuletan meelde, täna mängutrenn .

                      Comment

                      • The_Meer
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 765

                        #4226
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                        Kodus suurem remont käsil, praegu ei jõua kahjuks väga trennidesse

                        Comment

                        • Postiljon
                          FPP Pro
                          • Sep 2011
                          • 203

                          #4227
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Tuletan meelde, täna mängutrenn .
                          bronnin ründes koha.

                          Comment

                          • Postiljon
                            FPP Pro
                            • Sep 2011
                            • 203

                            #4228
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                            Tore uudis vahele, üks tuttav ütles, et tegi LHV kaardi ja pani meie klubi fänniks ning igalt ostult kandub 1% rahast meie klubi kontole :).

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #4229
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                              tegin konto mergesse läbi fc pp = 2% RB tuleb FC PP
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #4230
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                                Mina ja Markus oleme ka teinud kontod, ps ma juba mingi 10 euri olen PP rakebacki kaudu klubile kogunud 3 nädalaga, Ranka siis vist 1. jaanuaril klubiarvele selle lükkab.

                                Comment

                                Working...