Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h
Kui Soccernetile 24.03 see päev ja ajavahemik sobib, siis pole midagi. Eks kuuleb siis. Muidugi Drink baari võistkond sobiks meile 3-ndaks vastaseks paremini, sest kui olla kaine pessimist, siis läheb meil raskeks viikigi saavutada JJ ja Estoni vastu, siis oleks hea viimane sõprusmäng ikka ära võita. Eks ole näha muidugi, loodame et nii siiski ei lähe ja saame võimalikult positiivsed tulemused sõprusmängudest.
Kuigi ka ühe väravalised kaotused eelnimetatutele oleks mõneti ka positiivne.
Kui Soccernetile 24.03 see päev ja ajavahemik sobib, siis pole midagi. Eks kuuleb siis. Muidugi Drink baari võistkond sobiks meile 3-ndaks vastaseks paremini, sest kui olla kaine pessimist, siis läheb meil raskeks viikigi saavutada JJ ja Estoni vastu, siis oleks hea viimane sõprusmäng ikka ära võita. Eks ole näha muidugi, loodame et nii siiski ei lähe ja saame võimalikult positiivsed tulemused sõprusmängudest.
Kuigi ka ühe väravalised kaotused eelnimetatutele oleks mõneti ka positiivne.
Comment