***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #3451
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Kui Soccernetile 24.03 see päev ja ajavahemik sobib, siis pole midagi. Eks kuuleb siis. Muidugi Drink baari võistkond sobiks meile 3-ndaks vastaseks paremini, sest kui olla kaine pessimist, siis läheb meil raskeks viikigi saavutada JJ ja Estoni vastu, siis oleks hea viimane sõprusmäng ikka ära võita. Eks ole näha muidugi, loodame et nii siiski ei lähe ja saame võimalikult positiivsed tulemused sõprusmängudest.

    Kuigi ka ühe väravalised kaotused eelnimetatutele oleks mõneti ka positiivne.
    Last edited by inward; 29.02.12, 12:55.

    Comment

    • Pumper
      Klubi Liige
      • Mar 2009
      • 2359

      #3452
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      Kuna Soccernetil mäng 25.03 Viimsiga, siis lepin kokku Drink baariga lähipäevil.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #3453
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        Okei, mis aja võtame ? Standard 16:00-18:00 või 14:00-16:00 ? Mis selle meeskonna õige nimi on siis FC Inter Drink ja kas on rahvaliiga meeskond ?

        Muideks, kelle käes pallid on ? Lähen laupäeval mängima vb, oleks vaja.

        Comment

        • difender
          Jube Noob
          • Sep 2011
          • 149

          #3454
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

          Mul oleks selline küsimus Pumperile ja Nikile. Küsimus on selles, et mul võib nii juhtuda, et ei ole võimalik sellel kuul trenniraha maksta. Lihtsalt üks teine asi võib rahad ära nullida. Kui nüüd ma maksta ei saa, kas siis sõprusmängudele ka ei saa/tohi ma tulla? Või võib tulla ikka kohale?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #3455
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

            tule trennidesse ja sõprusmängudele kohale, maksa järgmine kuu. kui tõesti on, et ei saa, tuleme omadele ikka vastu
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #3456
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

              Olin natuke eemal ja vastan.

              Mängu lepin kohe nendega kokku, arvan et päeval oleks parem mängida.

              Trennirahadega on nii, et kui tõesti pole hetkel võimalust tasuda (paljud alles õpivad ja ei tööta), siis tuleks sellest teavitada Nikit ja tasuda arved esimesel võimalusel. Kindlasti ei tohiks see jääda traditsiooniks. Rääkisin trennis ka uuematele härradele, et kui tekib probleem, siis tuleb sellest teada anda, alati saab ju hiljem ka tasuda.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #3457
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust

                Mängu lepin kohe nendega kokku, arvan et päeval oleks parem mängida.
                Jah, ma panin taas 16:00-18:00 aja kinni, on kinnitamisel hetkel, 24.03 st. Ütle mulle lõpuks meeskonna korrektne nimi :D ja kus nad mängivad rahvaliigas, futsali liigas jne. Kohtunikud siis organiseerid kõigile kolmele mängule ise ? 20€ kohtunik ?

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #3458
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                  Ole mees pane kl 14.00 kinni, meil oli sellest vastastega juttu hetkel, sest 18:00 juba pime ju.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #3459
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                    Võib 14:00 ka jah, mõtlesin liiga vara mõnede jaoks, ei saa kaineks jne. Sobib, annan teada, kui kinnitatud saab.


                    e: Muideks päike loojub juba praegu 17:53. Väljakul on valgustus ka, selleks ajaks on kellad vist isegi 1h võrra ette keeratud.
                    Last edited by inward; 02.03.12, 09:13.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #3460
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                      Aeg olemas.

                      24.03 14.00-16:00 FC Pokkeriprod : Drink baari.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #3461
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                        Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                        Olin natuke eemal ja vastan.

                        Mängu lepin kohe nendega kokku, arvan et päeval oleks parem mängida.

                        Trennirahadega on nii, et kui tõesti pole hetkel võimalust tasuda (paljud alles õpivad ja ei tööta), siis tuleks sellest teavitada Nikit ja tasuda arved esimesel võimalusel. Kindlasti ei tohiks see jääda traditsiooniks. Rääkisin trennis ka uuematele härradele, et kui tekib probleem, siis tuleb sellest teada anda, alati saab ju hiljem ka tasuda.
                        soovitan ka teinekord selliseid asju läbi meili või pm ajada, mitte avalikult foorumis :)
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #3462
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                          Nad veel 100% confirminud ei ole. aga loodame, et on ok, sest nende loobumisel saame mõne huvitavama vastase kindlasti.

                          Comment

                          • margus
                            Jube Noob
                            • Jul 2011
                            • 130

                            #3463
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                            Jalkarohke märts 2012 :) - Ai laik

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #3464
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                              Nad veel 100% confirminud ei ole. aga loodame, et on ok, sest nende loobumisel saame mõne huvitavama vastase kindlasti.
                              Ma küsin korra veel, kas sa tead mis satsiga tegemist on? Mitte mingit infot ei leia ma nende kohta.
                              Last edited by inward; 02.03.12, 16:15.

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #3465
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                                Drink baari sats, ei enamat. Tundub et Inter Drink FC, uurisin FB-st ja see tüüp kes rääkis minuga on seal liige.
                                Last edited by Pumper; 02.03.12, 17:15.

                                Comment

                                Working...