Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.
eks see paus oleks mõeldud ka rasvade kogumiseks ( rahalises mõttes ). peame endale koguma mingi summa. Kui jätaks trenni maksu samaks aga kuu aega käiks vähem, siis saaks reservi koguda.
eks see paus oleks mõeldud ka rasvade kogumiseks ( rahalises mõttes ). peame endale koguma mingi summa. Kui jätaks trenni maksu samaks aga kuu aega käiks vähem, siis saaks reservi koguda.
Comment