***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TrvP
    Õpihimuline Mängur
    • Jan 2012
    • 409

    #4051
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

    Naizzz, loodame, et rohkem vihma ei tule...

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #4052
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

      update, neli sõpra :D
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #4053
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

        Teisipäev oli 18 kohal. Hopefully not gonna get too crowded...

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #4054
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

          ilm sitt + fytet ja kedagi veel ei ole ju
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #4055
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

            Algselt postitas muruntau Vaata postitust
            PraS pakkus ühe turniiri välja. 21.07. kalevi kunstil, mängitakse 5+1. Tasu võistkonna kohta €30 ja juba on osalejatest selge nt Igiliikur, tõenäoliselt pidid osalema ka mingi Kalevi naiste(!!!)võistkond. Täpsema struktuuri kohta veel infot ei tea.
            Pras tahab vaikselt teada, kas osaleme või mitte ning võistkonnanime kirja panna. Ise osaleda ei saa sellel nv, venna sünnipäev jne. Kindlasti võiks ühe võistkonna välja panna - soodne hind, Pras korraldab päris hästi ning pakub välja ka normaalsed auhinnad.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #4056
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

              Osaleme kindlasti, andsin talle teada. Eks järgmine nädal vaatab, kes tulemas on, teeme nimekirja, evendi. Tal head turniirid tõesti ja odavad.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #4057
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                21sel toimus see, jah? Oleks käpp probably.

                Comment

                • Karelkorm
                  Grinder
                  • Nov 2009
                  • 856

                  #4058
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                  Kas keegi mind täna peale võtab mustakalt? mul pallikott, a autot ei ole.. tagasi saan vajadusel trolliga... 58019413

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #4059
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                    mustakale otseselt asja ei ole, aga kui vaja, võtan peale. nimelt plaanis täna kerge come-back peale vigastust. kui kedagi teist ei leia, hella mulle. sul mu nr olemas.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #4060
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                      Rõõm kuulda, Pastilaa. Näeme neljapäeval, ise täna ei tule.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #4061
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                        Comment

                        • Karelkorm
                          Grinder
                          • Nov 2009
                          • 856

                          #4062
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                          ei tule sinuga, pastilaaa, a ty pakkumast

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #4063
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                            :(

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #4064
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                              Kuidas trenn oli ja palju rahvast ? Kas Karel ikka viis soojendused jne läbi, mis ma tal palusin viia ?

                              Comment

                              • sm0ntaan
                                Jube Noob
                                • Jan 2010
                                • 174

                                #4065
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid T @ wismari 20.30, N @ wismari 20.30.

                                16 oli vist ja soojendus oli ok.

                                Comment

                                Working...