Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h
Pühap Männiku 20.00 ikka ja Wismari ka vana aeg.
Kuna saime kinnitust Aastalõputurniiril osalemise suhtes, siis teeks ettepaneku teha treeningmäng Kalevi spordihallis (paljud juba uurinud, et sõprusmängu tahaks). Varsti peaks see turniiri kate sinna maha pandama ja siis saab raha eest rentida seda platsi. Kui nõusolek olemas raamatupidajatelt (Muru, Niki?), võiksime teha enne turniiri ühe mängu. Järgmine nädal siis.
Kes mängivad ja üldse saavad turniirile tulla otsustame jooksvalt, mõlemad väravavahid peaksid kindlasti tulema.
Pühap Männiku 20.00 ikka ja Wismari ka vana aeg.
Kuna saime kinnitust Aastalõputurniiril osalemise suhtes, siis teeks ettepaneku teha treeningmäng Kalevi spordihallis (paljud juba uurinud, et sõprusmängu tahaks). Varsti peaks see turniiri kate sinna maha pandama ja siis saab raha eest rentida seda platsi. Kui nõusolek olemas raamatupidajatelt (Muru, Niki?), võiksime teha enne turniiri ühe mängu. Järgmine nädal siis.
Kes mängivad ja üldse saavad turniirile tulla otsustame jooksvalt, mõlemad väravavahid peaksid kindlasti tulema.
Comment