***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #2701
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

    Pühap Männiku 20.00 ikka ja Wismari ka vana aeg.

    Kuna saime kinnitust Aastalõputurniiril osalemise suhtes, siis teeks ettepaneku teha treeningmäng Kalevi spordihallis (paljud juba uurinud, et sõprusmängu tahaks). Varsti peaks see turniiri kate sinna maha pandama ja siis saab raha eest rentida seda platsi. Kui nõusolek olemas raamatupidajatelt (Muru, Niki?), võiksime teha enne turniiri ühe mängu. Järgmine nädal siis.

    Kes mängivad ja üldse saavad turniirile tulla otsustame jooksvalt, mõlemad väravavahid peaksid kindlasti tulema.

    Comment

    • The_Meer
      Grinder
      • Apr 2010
      • 765

      #2702
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

      Rõõm sellist posti lugeda, mõlemad väravavahid peaksid tulema:D. Eelmine hooaeg liigat mängides pld meil õiget väravavahtigi , nyyd aga täiesti korreliku tasemega ja lausa 2, kui uut hooaega silmas pidada.

      Comment

      • Riivo77
        Julm Donk
        • Oct 2011
        • 88

        #2703
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

        Käime oma seltskonnaga Wismaris esmaspäeviti ja kolmapäeviti mängimas, leppisime sealse haldajaga kokku, et kui tingimused pole normaalsed, siis saame 50% alla. Praegu on seal tõesti väga vigastusohtlik seis.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #2704
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

          ma teisipäevast tagasi korralikus netis ja reaalmaailmas, siis vaatan eelarve üle. palju see maksaks?
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #2705
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

            Pumper, finantsseisu poolest saaks teha küll, on sul konkreetset ideed ka kellega? Kohtunik ikka ka? Viitsid ise äkki selle mängu orgunnida? Enamasti oleme võõrsil sõpakaid tehes sulas arveldanud, aga ma ise kandsin enda kuumakse ja annetuse juba ära, ei tahaks oma raha alla panna seekord. Peaks maksmise arvega tegema.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #2706
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

              Kiri Wismarist:

              "Tere!
              Vabandame Teile ebamugavuste põhjustamisel, aga kilehallis olev süsteem on vananenud ja kodensvesi voolab põrandale. Detsembrikuus saate tasuta trenni.
              Külmade ilmade tulekuga kütame siiski ainult õhku. Hetkel otsime sobivaid lahendusi, mis ei hakkaks meie rahakotile ja ka treeningplats oleks kuiv. Palume mõistvat suhtumist Teid tänades.
              TJK LEGION"

              Ma ei saa siit aru, kas nad midagi reaalset plaanivad ette ka võtta edaspidise suhtes, aga tasuta trenn on vähemalt olemas, mis päeval teeks?

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #2707
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                Asi ei ole 50% alla saamises või tasuta trennis. Ma kategooriliselt keeldun trenni tegemisest sellistes tingimustes. Kui järgmine kord peaks midagi sarnast olema, siis minu puhul jääb Wismarisse tulek viimaseks korraks. Ootan vastust SPK-st ja võibolla lähipäevil lähen vaatan nende halli oma silmaga üle ka.

                Aastalõputurniiri silmas pidades on väga hea, et meil on kaks normaalset väravavahti, saabki võtta kaasa täpselt kaks koosseisu, usun rohkem ei ole mõtet. Siinkohal võiksid need inimesed teada anda trennides või foorumis, kes kindlasti tulla ei saa või ei taha. Ja eks usaldame treenerit siis meeskonna komplekteerimisel.

                Comment

                • Pumper
                  Klubi Liige
                  • Mar 2009
                  • 2359

                  #2708
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                  Hetkel vaikselt tegelen saalikoha bronnimisega, sain ka kontakti 6445171, aga keegi ei vasta. Kuna aega vähe ja võistkondi palju kes seal proovimängu tahavad teha, siis loodame et saame omale aja. Eks täna ja homme üritan aktiivselt sellega tegeleda. Uurin siin ka sparringupartnerit.

                  Comment

                  • The_Meer
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 765

                    #2709
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                    nõus inwardiga, see tasuta trenn on tore kyll, aga sellistes tingimustes ei tohiks trenni teha.

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #2710
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                      Külmaga ei pruugi seda vett seal enam olla, loodame et kuidagigi reageerivad. Ise pakun, et 29 võiks selle tasuta trenni teha, kui me muidugi aega saame - neljapäev peaks sobima meie trennide vahele.

                      Comment

                      • muruntau
                        • Jan 2009
                        • 4325

                        #2711
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                        Eelmine aasta jätsime jõulude ja aastavahetuse kanti trennid ära, kaks nädalat puhkust. Äkki teeks seekord sama ja teeks lisatrenni järgmine nädal? Mis arvate?

                        Comment

                        • Riivo77
                          Julm Donk
                          • Oct 2011
                          • 88

                          #2712
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                          Aasta tagasi kadus see niiskus sealt ära korraliku külmaga. Aga muidu olen igati nõus, et 50% alla või tasuta trenn ei kompenseeri kuidagi võimalikku vigastust.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #2713
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                            No, kui Männiku trennid 25.12 ja 01.01 jäävad nkn ära, siis ilmselt pole mõtet tehagi pausi, 20 ja 27 on teisipäev, peaks ju sobima enamusele. Ja kui ei, siis 10 meest tuleb ikka kokku.

                            Üks probleem selle aastalõputurniiriga, kui meie turniir algab E 19.12 15.00, siis eelmise päeva õhtu Männiku trenn võib küll tunda anda. Samas vb kahe meeskonnaga pole väga vahet, aga ehk peaks kaaluma sel (3.nädal) nädalal Männiku trenni vahetamist reedesele päevale???
                            Last edited by inward; 08.12.11, 20:53.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2714
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                              Millal selle aasta viimane trenn on?

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #2715
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trennid teisip 20.45. @ W hall, pühap 20.00 @ Männiku h

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Millal selle aasta viimane trenn on?
                                20 või 27.

                                Comment

                                Working...