Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst
Tegelikult palju õnne esimese punni puhul!
Loodetavasti edaspidi liiguvad asjad veel paremini.
Tegelikult palju õnne esimese punni puhul!
Loodetavasti edaspidi liiguvad asjad veel paremini.
Comment