***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #16
    Re: Jalgpall Tallinnas?

    Ja veel üks point, kas looks eraldi MTÜ või midagi sellist jalkavõistkonna jaoks, ise ei viitsiks küll enda arvelt hakata jälgima liikmemaksude tasumist ja kulude katmist.

    Edit: Mingi eraldi arve vähemalt peaks olema esialgu, see MTÜ asi võib oodata ka kuni asi veidi selgema ilme võtab.

    Comment

    • atsetoon
      Joomas õlut Atsetooniga
      • May 2009
      • 1105

      #17
      Re: Jalgpall Tallinnas?

      kõige mõistlikum oleks vist kindel kuumaks teha, siis on guar. et alati rahvas kohal; 1 korra eest võiks olla veidi kõrgem maks, et kuumaksu maksjad eelistatud oleks. Päevane aeg võiks olla nädalavahetusel, näiteks pühapäeval?

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #18
        Re: Jalgpall Tallinnas?

        Ja veel üks kaugem värk oleks, et kui satsiga liigasse läheme, siis võiks mõne sponsori ka sebida. Usutavasti Stars või OO oleks huvitet küll, et saaks enda embleemi meie särgi peale. Ega mingit suurt summat vaja obv ei ole, me enamus siin ikka korralike sissetulekutega, vbla nii 10k EEK hooaja peale. Lahe oleks kui mingi embleem ka lisaks pokkeriprode logole särgil oleks!

        Sattusin veidi tuhinasse asjast, ehk andestate

        Edit: kuumaks võiks olla kohustuslik, kui ma ise ajaksin asju, siis ma ise ei viitsi hakata küll nuruma igaühe käest iga kord kolmekümmend eeku. Ja kõigile võrdne, et oleks rohkem motivatsiooni trennis käia. Vähemalt enamus klubides kus ma olen osalenud on nii olnud. Ainult hilisemad staadionimaksud mängudel jaotada nende vahel, kes ka tiimi soovivad saada.
        Last edited by muruntau; 14.10.10, 12:55.

        Comment

        • atsetoon
          Joomas õlut Atsetooniga
          • May 2009
          • 1105

          #19
          Re: Jalgpall Tallinnas?

          tausta vaadates ei usu, et meil sponsori leidmisega probleeme tekiks.

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #20
            Re: Jalgpall Tallinnas?

            wow, v22rt asjaalgatus.
            Elaks Tallinna kandis oleks käpp, aga kahjuks kaugemal:(

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #21
              Re: Jalgpall Tallinnas?

              Tegin arvestuse, et kui saaks 20 huvilist kokku, ja trenne oleks 3x nädalas, 13x kuus, neist 4 päevase hinnakirjaga, poolel väljakul, siis oleks klubi eelarve kuus 4,5k eek ja kuumaks näkku 225. See ei tohiks olla probleem ka ainult korra nädalas käijale. Kui huvilisi oleks 15, oleks kuumaks 300. Mingi tõenäosus on ka muidugi olemas, et tuleb rohkem huvilisi, aga siis vbla peab midagi suuremat vaatama.

              Comment

              • kardpleier
                Grinder
                • Jul 2009
                • 699

                #22
                Re: Jalgpall Tallinnas?

                oleks käpp

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #23
                  Re: Jalgpall Tallinnas?

                  võiks ikka õues mängida, värkse õhk ja puha, tahaks ikka toast välja saada vahelduseks. mitte kuhugi sisse mängima. kui platsil külm hakkab järelikult sa ei liigu piisavalt palju, ja pole sitta ilma õues mängimiseks vaid sitt riietus.

                  olen õue ka käpp!

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #24
                    Re: Jalgpall Tallinnas?

                    mulle meeldiks ka õues lasta, aga kui enamus tahavad sees, siis pigem jääb sees. Midagi võib väljas lisaks orgunnida funni mõttes.

                    Mäletan ühte korda, kui väljas oli -13 ja ma olin pusa maha unustanud, mängisin ainult pikkade käistega tavalise jalkasärgiga, brrr. Tegelikult eriti külm ei tundunudki, aga trenni lõpuks oli ihutemperatuur kasagil + 5 kandis :D. Ei jäänud haigeks ega midagi, väga hea karastus oli. Tol ajal käisin ka kolm korda nädalas talvel väljas trennis + korra nädalas väljas jooksmas.

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #25
                      Re: Jalgpall Tallinnas?

                      Ma olen äärepoolik/-ründaja koguaeg olnud.
                      I m just sayin.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #26
                        Re: Jalgpall Tallinnas?

                        Saaliaegadesse mis puutub, siis ise eelistaks nädala sees hilja õhtul aegu. Aga nende aegadega mäletan, oli suur jamamine seal pidevalt - kardan, et normaalseid aegu ei pruugi ollagi.

                        Edit: helistasin ja pmslt oligi nii. Enamasti kõik ajad kinni va 1500-1730 mõnedel päevadel. Täpsemat inffi pidi maili teel saama.
                        Last edited by pastilaa; 14.10.10, 13:38.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #27
                          Re: Jalgpall Tallinnas?

                          imo läheb meil ka raskeks aegadega. ma ise ilmselt jõuaks olenevalt nädalas 1-3 korda.
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • atsetoon
                            Joomas õlut Atsetooniga
                            • May 2009
                            • 1105

                            #28
                            Re: Jalgpall Tallinnas?

                            väljas on see teema, et pole just palju väljakuid, mida talvel hooldatakse-minu teada ainult alecoq, ja sealgi lükatakse korra päevas lund(tagumisel väljakul, mis on tunduvalt odavam, kui sportland arena, mida köetakse)+ei ole just meeldiv väljast -10 kraadisest pakasest tulla ja siis külma vee alla pesema minna...

                            uurin kadakat ja arte gümnaasiumi
                            Last edited by atsetoon; 14.10.10, 13:49.

                            Comment

                            • muruntau
                              • Jan 2009
                              • 4325

                              #29
                              Re: Jalgpall Tallinnas?

                              uurin ise praegu wismari sisehalli. Neil on teisipäeval 20.45. kuni 22.15 aeg vaba. Varsti saan rohkem infot. Ära kindlasti ei jää, midagi mõtleme välja!

                              Uued huvilised, andke ikka teada, kui viitsiks osaleda!

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #30
                                Re: Jalgpall Tallinnas?

                                kadakas ja artes kummaski ei saa kahjuks

                                Comment

                                Working...