Re: Jalgpall Tallinnas?
Ja veel üks point, kas looks eraldi MTÜ või midagi sellist jalkavõistkonna jaoks, ise ei viitsiks küll enda arvelt hakata jälgima liikmemaksude tasumist ja kulude katmist.
Edit: Mingi eraldi arve vähemalt peaks olema esialgu, see MTÜ asi võib oodata ka kuni asi veidi selgema ilme võtab.
Ja veel üks point, kas looks eraldi MTÜ või midagi sellist jalkavõistkonna jaoks, ise ei viitsiks küll enda arvelt hakata jälgima liikmemaksude tasumist ja kulude katmist.
Edit: Mingi eraldi arve vähemalt peaks olema esialgu, see MTÜ asi võib oodata ka kuni asi veidi selgema ilme võtab.

Comment