***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #1516
    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

    Tegelikult palju õnne esimese punni puhul!

    Loodetavasti edaspidi liiguvad asjad veel paremini.

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #1517
      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

      Hea tulemus! Kõik pingutasid ja oli ka õnne.

      Mõne koha peal ma tõesti ei jõudnud või mängisin mõttetult, aga üldjoontes jään isegi rahule. Meenub kohe esimese 10 minuti sees üks peaga tõrjutud löök väravajoonelt (nagu ka eelmine mäng). :'D

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #1518
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

        wp kutid:)

        Comment

        • WeThePeople
          Vana Tegija
          • Mar 2010
          • 1163

          #1519
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

          Ilus tulemus

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #1520
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.00 @ W kunst, trenn neljap 20.00 @ W kunst

            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
            Kas tänu pastilaale saadi viik? Ta ükspäev mainis, et ilma temata see sats ikka väga õnnetu ja hea kui 2-3 väravaga tappa saavad.
            Sõidur ei laima!

            Hea mäng mehed!

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #1521
              Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

              Tublid olete.

              Viik käes nüüd tuleb võitu hakata ootama :)

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #1522
                Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                Pidi lõpuks tulema ja pärast esimese poolaja viimase minuti meie viigiväravat oli juba tunne, et tahab tulla. Ja tuligi. Eks vastased taaskord domineerivam pool oli, aga saime küllaltki edukalt nende rünnakuüritusi nurjata ja seekord lõime omad ära. Kusjuures ka võit väga kaugel ei olnud, ühes kohas jäeti penalt meile andmata ja korra läks Mellil kasti keskelt napilt üle. GG!

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1523
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                  Täiesti nõus muru. Meie 5kesi olime kõik ühel nõul, et penalt teie kasuks pidanuks andma.


                  E: Aga no eks väljaku kõrvalt hea kritiseerida. Aga üldiselt, teil oleks vaja treenerit, kes suunaks ja juhiks mängu. Sest kohati, mis silma hakkas, TE ei anna piisavalt rünnakutoetust meestele.
                  Last edited by inward; 12.06.11, 17:32.

                  Comment

                  • pennu1
                    Jube Noob
                    • Apr 2011
                    • 116

                    #1524
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                    tänud poisid ilusa mängu eest:) Mul mingi väike lõik videol mängust,aga mingi suht mõtetu ja igav,aga kui vaja võin panna youtube ülesse:D,et midagigi meie mängust oleks vaadata.Krt jääb kripeldama see löök,mis oleks võinud tuua 3 punni,läks napilt ristast mööda:( Aga ikkagi,esimesed punnid ja neid hakkab veel tulema.

                    Mina sain taaskord peksa,põlv on lõhku,puus on marraskil ja vasaku käe ranne on paistes ja ei taha üldse liikuda ja valutab(see oli see penalti olukord,kukkusin valesti käele:S)

                    Tublid olite kõik! Hakkab tulema

                    Comment

                    • Max
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2010
                      • 339

                      #1525
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                      Kiitus mehed!!!

                      Comment

                      • The_Meer
                        Grinder
                        • Apr 2010
                        • 765

                        #1526
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                        Jep,hea mäng oli kutid. Veeretasega pärast mängu arutasime, et saime viigi seekord kätte, kuna vist oli esimene mäng, kus tõelised prohmakad suutsime kaitses ära hoida:D. Tavaliselt lööme ikka pallist mööda vms:D. Poolkaitse ja rünne ka hea ning Reigolt super koll:P

                        Comment

                        • jozik
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2011
                          • 437

                          #1527
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                          Super mäng. Suured kiitused kõikidele meestele kes täna suutsid sellise mängu teha,sellistes tingimustes. Temperatuur võis oli 25 ja rohkemgi. Väljakul, mis koosneb rohelistest narmastest ja mustast kummipurust, mis kiirgab rõvedalt soojust. Kui jäid paigale seisma,siis hakkasid jalad küpsema jalatsites. Terve meeskond nägi palju vaeva selle viigi nimel. Ei saa mainimata jätta,et oli ka õnne. Sama palju kui jäi meil löömata jäi vastastel löömata ja mõlemad meeskonnad jäid penaltist ilma. Selles suhtes oli viik õiglane tulemus.

                          Seekord suutsime mängujoonist paremini hoida ja selle edusi kasutada. Teeme tööd selle nimel edasi. Jäime Muruga vaatama ka järgmist mängu,kus Twister mängis Looga. Lool on üks kibekiire ja tehniline mees, kannab särki numbriga 7. Muidu täitsa mängitav meeskond.
                          Suurim probleem olid meil standard olukorrad,kus meid viidi totaalselt kohvile. Iga nurgalöögiga jäi mulje et SUEMA mehi on rohkem platsil kui meid.Selle probleemiga peame veel vaeva nägema.

                          Kõik mehed tegid super töö.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #1528
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                            Jep, standardolukordi peame harjutama. Markeerimine neis olukordades on meil jätkuvalt üks nõrgemaid lülisid. Lõpus suutsime toime tulla, kui viik oli silme ees ja täiega punnitasime, aga tavaliselt me ei pingutagi eriti standardolukordade ajal. Trennis ka kõik lihtsalt seisavad ja ootavad palli tsenderdusest. Peame oluliselt rohkem rabelema, ka särgist kinni hoidma, kasvõi ribidesse andma (nii et kohtunik ei näeks), et vastased ära ei lööks.

                            Ja jah, Loo nr 7 on loom. Suur ja jõuline, aga ka väga hea tehnikaga, korra läks neljast-viiest twisteri mehest läbi, tsenderdas üle poole platsi täpselt jalale korduvalt, vastaste kastis lihtsalt valitses jne. Teda peab eriti hoolikalt kolmapäeval jälgima. Teised olid küllaltki korralikud, aga mitte midagi erilist.

                            Btw, kellelgi käterätt ei ununenud meie riietusruumi? Ma ühe üleliigse võtsin sealt kaasa. On selline kirjude triipudega heledam. Kui keegi omaks ei võta, dumbin selle Loo riietusruumi :D

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #1529
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                              Palju õnne! Ega esimene teise ja kolmandata jää.

                              Muide, kas mõni soovitatud hüüdlausetest on käibel ka?

                              Comment

                              • The_Meer
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 765

                                #1530
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** ESIMENE VIIK KÄES! mäng kolmap 18.30 @ Loo kunst

                                Tnx Muru,see käterätt peaks mulle kuuluma :P

                                Comment

                                Working...