***FC Pokkeriprod*** trennid K 19:00 Kalevis ja P 20:30 Männikul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Max
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2010
    • 339

    #871
    Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

    Krt vigastus on kardetust suurem vist :S Seenädal mind platsipeal arvatavasti ei näe. Loodetavasti kauemaks see ei veni. Jalg on ikka päris värvi muutnud. Hüppan vast traumast läbi vaatan mis öeldakse. Pühapäeval ka arvatavasti seega out, aga eks selgub.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #872
      Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.

      Saatsin just kirja Kalevile, et soovime neljapäevase trenni ära jätta külma ilma tõttu. Loodetavasti pole liiga hilja selle jaoks.

      Pühapäevase mängu viisin ka sisse Wismarisse meie ajale kell 19.00. Taas külm ilm + vigastused, meil ei tuleks välimängust midagi välja kahjuks.

      Ma ise olen ka paar nädalat audis pühapäevase vigastusega. Kes võtaks homme treenerirolli ja viiks paar harjutust ka alguses läbi?

      Comment

      • muruntau
        • Jan 2009
        • 4325

        #873
        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

        Neljap trenni ei toimu!

        Maksega peab homme lõpuni jõudma. PP'd raha on kohal ja ise kandsin ka lõpuks ära. Btw, kes mulle pühapäeval €25 andis? Ma mäletan, et Kardpleier andis €50 ja kellelt 4x€5 korjasin, aga keegi vist andis ka €25.

        Kellel veel maksmata, siis viimane võimalus!

        Ja muide, veeretas, vii ise alguses kasvõi paar harjutust läbi! Kui veeretast ei ole, siis Fyte või Raunsz või Soouni, lükake ikka paar harjutust käima.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #874
          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

          arstilt saabus info, et ma saan märtsis ühineda teiega.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #875
            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

            Ok, meil on veidi alla €200 puudu veel!

            Siiamaani maksnud on: Styven, Veeretas, Pastilaa, Kardpleier, the_Meer, Mario, Rait, Gerd, Muruntau,

            Maksmata: Soouni, Niki, Raunsz, Ilves, Max, Tarmo, Raul, Raido, Meelis, Vsiu, Erik. Võib-olla veel keegi, kes on liigast huvitatud, aga praegu meelde ei tulnud.

            Mehed WTF? See on hooaja tähtsaim makse, me ei saa seda feilida ja siiski üle poole ei maksnud ära õigeks ajaks. Tehke kindlasti täna ära, et enne 17.00. Swedi jõuaks! Ühtlasi, kel võimalik, tehke täna ka trenni kuumakse ettekanne ära, et kindlasti saaks makstud. Tänud, et üritate liiga unistust niimoodi üle tü.a saata!

            Edit: tuli meelde, et see €25 makse, mida pühapäevaseks pidasin oli tegelikult Andero kuumakse neljpäeval.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #876
              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

              Sry. MA pikalt eemal olnud muude põhjuste tõttu. Nüüd üle 5 a. raskem haigus ka..:S rigged tra


              TMa ei teagi, mil trenni jõuan, aga makse teen kohe kohe ära.
              edit: makstud
              Last edited by raunsz; 15.02.11, 09:25.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #877
                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

                muru, ma olen juba ammu maininud, et ma olen nõus liigas kaasa lööma, kui täiendavaid kulutisi ei tule.
                hetkel ma võin selle ära maksta, aga siis on jälle mängijaid puudu ja siis ei viitsi iga liigamängu eest trahvi maksta küll.

                ammu räägitud ju
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #878
                  Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

                  davai täna trenni ka mehed. Liiga kohapealt päris nutune värk.

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #879
                    Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

                    mina ka kohal täna siis

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #880
                      Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

                      heip, ei tea kas veel on võimalik teie tiimiga liituda või see rong on juba läinud?
                      Omal ajal olen mänginud isegi ja saaks hakkama küll mänguga ilsmelt, kuigi vorm on ka parem olnud

                      Comment

                      • veeretas
                        • Apr 2010
                        • 412

                        #881
                        Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

                        Mina ja Meer täna kohal. Ja ma arvan, et foormumist võtame kõik huvilised vastu ja arvatavasti ei ütleks ära ka mõnest leegionärist, aga eks Muru täpsustab.

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #882
                          Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

                          pm oleks juba täna mänguvalmis, aga vaatab jah mis otsustajad ütlevad.

                          Comment

                          • kardpleier
                            Grinder
                            • Jul 2009
                            • 699

                            #883
                            Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

                            kas kellegil oleks võimalik pallipump võtta täna kaasa? kiku võid vabalt tulla täna

                            Comment

                            • veeretas
                              • Apr 2010
                              • 412

                              #884
                              Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

                              pallipumpa ei ole aga jah Kristjan ma mõtlesin seda täpsustamist rohkem väljast tulijate kohta nii, et kui saad siis tule täna kindlalt trenni.
                              Last edited by veeretas; 15.02.11, 15:29.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #885
                                Re: ***FC Pokkeriprod*** trenn teisip 20.45., neljap trenni ei toimu! Pühap mäng 19.0

                                oot kas pühap on mäng või trenn?
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...