Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap mäng 19.00. Viimsiga @ W., trenn teisip 20.45.
Palun vähemalt neil, kel liigaplaanid on, see eelmine pikem komm läbi lugeda. Lühidalt eelmise sisu: kogu võistkonna orgunn võtab liiga palju aega ja ma ei saa panna enda aega nii palju ilma riskita, et osades aspektides võib meie võistkonna- ja trennielamus kannatada. Pakkusin välja, et aktiivsemad trenniliikmed mõtleksid veidi aktiivsemalt kaasa ja võtaks mõned kohustused üle. Koos meeskonnana tegutsedes toimib meeskond ka paremini!
Palun vähemalt neil, kel liigaplaanid on, see eelmine pikem komm läbi lugeda. Lühidalt eelmise sisu: kogu võistkonna orgunn võtab liiga palju aega ja ma ei saa panna enda aega nii palju ilma riskita, et osades aspektides võib meie võistkonna- ja trennielamus kannatada. Pakkusin välja, et aktiivsemad trenniliikmed mõtleksid veidi aktiivsemalt kaasa ja võtaks mõned kohustused üle. Koos meeskonnana tegutsedes toimib meeskond ka paremini!


Comment