Re: ***FC Pokkeriprod*** pühapäeval turniir 14.00. trenn teisip 20.45.
Krt vigastus on kardetust suurem vist :S Seenädal mind platsipeal arvatavasti ei näe. Loodetavasti kauemaks see ei veni. Jalg on ikka päris värvi muutnud. Hüppan vast traumast läbi vaatan mis öeldakse. Pühapäeval ka arvatavasti seega out, aga eks selgub.
Krt vigastus on kardetust suurem vist :S Seenädal mind platsipeal arvatavasti ei näe. Loodetavasti kauemaks see ei veni. Jalg on ikka päris värvi muutnud. Hüppan vast traumast läbi vaatan mis öeldakse. Pühapäeval ka arvatavasti seega out, aga eks selgub.
Comment