Re: ***FC Pokkeriprod*** Pühap mäng 19.00. Viimsiga @ W., trenn teisip 20.45.
Igaks juhuks mainin, mis enne jäi ütlemata: tulge täna ikka varem, mäng on. Tulen ise koos pallide, kinnaste ja pumbaga.
Igaks juhuks mainin, mis enne jäi ütlemata: tulge täna ikka varem, mäng on. Tulen ise koos pallide, kinnaste ja pumbaga.

Comment