Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
no tasuta vastuse (kui vastavad), siis jah.
mina ei hakka mingit 10 000 eeku plekkima advokatuurile
edit: tänud leitsile toetuse eest :P
PS! kuigi isiklikult arvan, et minu kiri õhtulehe ja delfi mailboxis saab kiire deleti ning ajakirjanikud ei viici sellega tegeleda
no tasuta vastuse (kui vastavad), siis jah.
mina ei hakka mingit 10 000 eeku plekkima advokatuurile

edit: tänud leitsile toetuse eest :P
PS! kuigi isiklikult arvan, et minu kiri õhtulehe ja delfi mailboxis saab kiire deleti ning ajakirjanikud ei viici sellega tegeleda
TC
Comment