UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #316
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    no tasuta vastuse (kui vastavad), siis jah.
    mina ei hakka mingit 10 000 eeku plekkima advokatuurile

    edit: tänud leitsile toetuse eest :P




    PS! kuigi isiklikult arvan, et minu kiri õhtulehe ja delfi mailboxis saab kiire deleti ning ajakirjanikud ei viici sellega tegeleda

    Comment

    • Marek K.
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 1477

      #317
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=7LejxY05-9U[/youtube]

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #318
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas leits
        ma ei saa aru .. tüüp üritab midagi teha, teised halavad niisama siin ja siis näidatakse veel n2puga ka, et miks sa nii tegid?
        lihtsam on see teema 1. jaanuarini kinni panna. 1 jan tuleb siis ongi selge mis tuleb ... see heietamine ei vii mitte kuhugile .... kõik ainult mõtlevad et võiks ja võiks .. coca võttis yhe reaalse sammu ette ning nyyd on veel suur häda ka selle kallal?

        jeez....
        Selle sammu oleks võinud ju ennem postitada SIIA (või mõnda muusse pokkeriga tegelevasse foorumisse), sest siis oleks ka teised 1000 hasartmängusõltlast saanud oma arvamust avaldada...

        Põhimõtteliselt ei muutu coca saadetud kirjast mitte midagi paremaks. Ma siiralt kahtlen, et keegi ajakirjanik viitsib lahata seaduse põhjalikult läbi ja siis lõpuks kirjutada sellest üks hea kokkuvõtlik lugu nii, et sellest saaksid aru ka inimesed, kellel ei ole juriidilist haridust.

        Kõige tõenäolisem juht on see, et ta kiri visatakse lihtsalt prügikasti ja teine tõenäolisem juht see, et sellest seadusest tehakse väga lühikekokkuvõte süvenemata seadusse ja tegelikku tulevikku. Sel juhul külvatakse ka mõttetut paanikat ja tekitatakse inimestest väärarusaamasid asjadest, mida ei ole vaja!

        Pigem tuleks saata sinna kiri, kus see seadus on juba ise lahti kirjutatud, tehtud vajalikud kokkuvõtted ja lisatud piisavalt selgitusi, et kas tavainimesed (isegi need, kes ei mängi pokkerit ja ei tea pokkerist mitte midagi) saaksid aru, mida see seadus tähendab, miks ja mida ta täpselt reguleerima hakkab.

        EDIT: Seda viimast juhul, kui seadus on meile, kui pokkerimängijatele kahjulik. Kui kasulik või ei muutu midagi, siis vaikida.

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #319
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          antud teema tehti: June 12, 2009, 17:29:55 PM
          ja miks siis siiamaani pole keegi kuhugi ma ei tea ala eesti valitsusse kirjutanud ?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #320
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas hotcocacola
            antud teema tehti: June 12, 2009, 17:29:55 PM
            ja miks siis siiamaani pole keegi kuhugi ma ei tea ala eesti valitsusse kirjutanud ?
            Kuna paanika algas alles nädal tagasi peale seda posti:
            Algselt postitas marguzz22
            bump, mis arvatre saab jaanuraist? Kas pokerstars.ee tuleb ning osad servud siia või sulguvad meie jaoks paljud toad?

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #321
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas hotcocacola
              antud teema tehti: June 12, 2009, 17:29:55 PM
              ja miks siis siiamaani pole keegi kuhugi ma ei tea ala eesti valitsusse kirjutanud ?
              Täna kirjutasin. Mitte valitususse aga valitsusasutusse - Eesti Maksu ja Tolliametisse. Nemad kontrollivad seda jura. Nüüd saab ca kuu aega vastust oodata. Ega see pole teil siin PS-i support :)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #322
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas rrrr
                Täna kirjutasin. Mitte valitususse aga valitsusasutusse - Eesti Maksu ja Tolliametisse. Nemad kontrollivad seda jura. Nüüd saab ca kuu aega vastust oodata. Ega see pole teil siin PS-i support :)
                ;D
                kuigi reaalselt nad peaksid sulle vastama 72h jooksul vms....vähemalt meile koolis kuskil X tunnis eelmisel aastal seletati MIDAGI TAOLIST :D

                Comment

                • Tarmonator
                  Lingiparandaja
                  • Oct 2008
                  • 3274

                  #323
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas hotcocacola
                  ;D
                  kuigi reaalselt nad peaksid sulle vastama 72h jooksul vms....vähemalt meile koolis kuskil X tunnis eelmisel aastal seletati MIDAGI TAOLIST :D
                  jah, "täname teie poolt saadetud teabenõude eest. oleme teie kirja kätte saanud ja proovime teile täpsema vastuse saata xx aja jooksul" ;D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #324
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    irw ;D teadsin et selline vastus tuleb ;D

                    Comment

                    • rrrr
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 904

                      #325
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas hotcocacola
                      irw ;D teadsin et selline vastus tuleb ;D
                      Ei ole veel tulnud midagi. Kui ma ise hiidammu tagasi maksuametis töötasin, siis oli igasugu kirjadele vastamise aeg 1 kuu.

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #326
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Minul on igatahes seda teemat jälgides tekkinud silme ette pilt isikust, kes tahab ennast hirmsasti üles puua. Probleem on selles, et tal pole köit millega seda teha või on tema ''köis'' lihtne lõngajupp. Nii ta siis otsib aktiivselt võimalust tugeva köie saamiseks ja võimalikult kindlat kohta enda ülespoomiseks. :P

                        Comment

                        • Helmps
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 828

                          #327
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          coca näpi vorsti

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #328
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            helmps, sinu vorsti kyll keegi näppima ei hakka :D, isegi koplis elavad harakad :D

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #329
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              eesti vanasõna on, et liigne agarus on ogarus vms. vanad eestlased olid targad inimesed

                              Comment

                              • Helmps
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 828

                                #330
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                siis on küll sitasti. mõlemad ilma

                                Comment

                                Working...