UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #271
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    krt lootsin et keegi viskab lingi sellele uuele seadusele, aga näed hindud hakkasid kriiskama hoopis..

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #272
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas farik666
      krt lootsin et keegi viskab lingi sellele uuele seadusele, aga näed hindud hakkasid kriiskama hoopis..
      No viska kas või esimsele leheküljele pilk peale. Mõmmadi,.

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #273
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        KANDKE KÕIK RAHA MULLE, SAATE JAANUARIS 75% RAHAST POKKERITOA ARVELE TAGASI. POKERSTARS JA FULLTILT: ok2aa (Tallinn)

        Comment

        • niisama
          Julm Donk
          • Mar 2009
          • 43

          #274
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Regarding your concern about the upcoming Gambling Law in Estonia, kindly note that laws governing gambling vary widely from nation to nation and are always subject to change. This is true even within the United States, where gambling regulations vary from state to state, and are subject to frequent change within each state, as well as federally.

          Absolute Poker has no practical way to determine what is legal in any particular jurisdiction at any particular time; therefore, it is the customer's responsibility to determine if the betting activity fully complies with the applicable laws in the location where the wager is placed and where the player is located.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #275
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            sain ma õigesti aru.. AP kirjutas, et neil on CareBear? ja call 1-800-WE-DONT-CARE liinile?

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #276
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Jee Stars saab mängijaid juurde!

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #277
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Hehee! Panuste panemine toimub hoopis teises riigis ja teiste regulatsioonidega. See pole aga kuidagi seotud EV oma seadustega niiet - no way.

                Comment

                • timukasr
                  Vana Tegija
                  • Nov 2008
                  • 1099

                  #278
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Täna otsustati Taanis ka, et online pokker on illegaalne, kui mängid seda, et võita :S. Mingil vennal võeti ära $30k+ ja pidi trahvi ka maksma, kui võttis raha välja kuskilt saidilt. Teoorias deposiitida võid, aga välja võtta ei tohi. Mingi vabsee seadus on seal, mis on tehtud 1912 ja hiljuti otsustati tõlgendada see niimodi, et online pokker on keelatud, kui mängid et võita (too sama $30k+ vend, pääses esimest korda puhtalt kohtust, aga jhutum võeti uuesti üles ning teinekord oli süüdi). Taani highrollerid suht šokis ja mõtlevad ühte Rootsi linna kolida, mis Taani ligidal. Mingi Taanikeelne artikkel ka, kui keegi mõistab: http://www.pokernyhederne.com/poker-...kriminelt.html

                  Mul tuttav ka ei tea mis teha. Tal FT accoundil $50k ja välja ei julge eriti võtta.

                  Väga kindel ei ole, kas see tekst, mis kirjutasin vastab 100% reaalsusele, aga nii mu tuttav internetist teatas.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #279
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    ah eriti ... meil siukest asja pole kuskil öeldud .... kannab raha vasjale ftps ja l2heb võtan l2tist klotsi v2lja .. iisi.

                    ma ei viidsi sellele enam mõedagi .. tuleb mis tuleb, m2ngida saab nii ehk naa edasi

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #280
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Taani highrollerid enam Starsis ei mängi!
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #281
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Oot, aga mängimiseks vaja mineva vanuse kehtestavad pokkeritoad, hoolimata seadustest ?

                        Comment

                        • timukasr
                          Vana Tegija
                          • Nov 2008
                          • 1099

                          #282
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Dunno, minu arust on party pokkeris kuskil kirjas, et vanus peab olema 18+ või vastav asukoha riigi seadustele. Võin eksida ka.

                          Kui Olympic teeb oma pokkeritoa, siis mis tea arvate palju vanusepiiriks tuleks?

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #283
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas timukasr
                            Dunno, minu arust on party pokkeris kuskil kirjas, et vanus peab olema 18+ või vastav asukoha riigi seadustele. Võin eksida ka.

                            Kui Olympic teeb oma pokkeritoa, siis mis tea arvate palju vanusepiiriks tuleks?
                            nagu lotol 16+ äkki

                            Comment

                            • arvamusliider
                              Jube Noob
                              • Oct 2008
                              • 183

                              #284
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Issand, kui ma kuulsin tuttavalt pokkerisaidi omanikult, et rahad tasub kohe välja kanda. PS ja muud toad teevadki aktiivset reklaami, et kogu pokkerimängijate raha ära võtta. Nädala lõpuni pidi veel kätte saama, aga peale seda väljakanded tühistatakse ja ettekäändeks tuuakse tehnilised errorid kuni uue aastani ning siis lihtsalt kantakse kontojääk tuludesse. Tüüp rääkis, et on oodata suuri jõulupreemiaid omanike ringkonnas.

                              Kõiki on läbi. Väga hea advokaat rääkis veel, et kui raha välja kantud ei ole 01.01.10, siis kõik varad konfiskeeritakse EV poolt seaduslikult ja müüakse oktsjonil maha. Jumala eest, mis nüüd saab, ma ei oska midagi peale pokkeri.

                              Comment

                              • Dogers
                                Pokkerihai
                                • Dec 2008
                                • 2500

                                #285
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Lame ironiseerida ja mõnitada, parem karta kui kahetseda.

                                Comment

                                Working...