UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #1816
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Ma kuulsin, et Triobet kaebas Maksu- ja tolliameti kohtusse


    Aga ei kas seda Raadio 2 saate Olukorrast Riigis linki pole kellelgi?

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #1817
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #1818
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas antnx Vaata postitust
        Ma kuulsin, et Triobet kaebas Maksu- ja tolliameti kohtusse


        Aga ei kas seda Raadio 2 saate Olukorrast Riigis linki pole kellelgi?
        Raadio 2 on Eesti värske popmuusika edendaja ja hüppelaud noortele talentidele.


        ehk on see ise t6mmanud pole!

        Comment

        • Nylander
          Jube Noob
          • Oct 2009
          • 175

          #1819
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          see jh suht sick olukord, korruptsioon, armin karu peab saama monopoli

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #1820
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Ma tahaks teada, mis saab, kui 2 nädala pärast tuleb uudis, et eesti pokkerimängija võitis Pokerstarsis turniiri ja teenis 1 miljoni.

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #1821
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              ainuke mis saab on see, et saadakse aru kui võimetu see seadus on.

              Comment

              • Maheaatom
                Grinder
                • Oct 2008
                • 958

                #1822
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Esiteks on väga tore, et sa sellest teemast juba kaks-kolm aastat tagasi rääkisid. Kahjuks aga ei midagi enamat, mis peegeldab ka praegust olukorda väga kenasti. Palju juttu.
                Mina või Andres üksi "ei päästa" Eestis internetipokkerit ning selles, et midagi omal ajal ei tehtud, ei tasu süüdistada mitte meid või mõnda muud iskut, vaid kõiki mängijaid tervikuna, et ideedest vedu ei võetud ja ideede autorid ei andnud endast maksimumi, et ideid müüa. Ju meil läks siis liiga hästi. Üsna sarnane seis 2006-2007 aasta majandusbuumile, kus keegi ei muretsenud sellepärast, et vast 2-3 aasta pärast pole enam seda tööd, et katta igakuiseid 20000/kuumakseid pangale küprokist kuuri eest keset kolhoosipõldu. Lisaks sellele oli ka mängijaid tollal kordades vähem.

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Teiseks polnud praegu aasta tagasi see seadus veel vastu võetud, vaid läbis lugemisi. Juba siis saanuks (pidanuks) hakata tegelema selgitustööga. Praegu on esimest pokkerimängijate arvamust oodatud üle poole aasta. Jah, üle poole aasta on kommentaare tulnud vaid ühest kohast ja see pole mängijaid toetav pool. Ma ei tahaks uskuda, et see on tegevuskava osa.
                Seadus võeti vastu 2008. aastal. Jah, enne seda (2006-2008) oleks pidanud selgitustööga tegelema, nõus kuid hilisem tegutsemine poleks seadust kindlasti ümber lükanud. Ma tahan ka lisada, et oluliselt rohkem oleksid pidanud lärmi lööma teenusepakkujad (pokkeritoad) ise, mitte mängijad. Nad ei teinud seda, kuna arvasid et nagunii midagi ei juhtu. Henri väidab näiteks kaljukindlalt, et ka praegu pole süüdi niivõrd riik ega mängijad, kui just pokkeritoad, et nad siiamaani munevad ning ei tegele tõsisemalt litsentside hankimisega, kuigi see oleks neile väga kasulik. Ainuke, kes reaalselt tegutseb, on TB ja suur tunnustus neile!

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Kolmandaks ei huvita see teema meedias enam eriti kedagi, liidu loomise kohta ehk paar onlinekeskkonda uudise teevad, kuid midagi enamat on küll raske uskuda.
                Kui Liidu tugigrupi liikmed oleksid sama pessimistlikud, siis usu mind - keegi poleks sellega tegelema hakanudki. Kas keegi tõsimeeli arvab, et meil muud teha pole, eriti selle eest sentigi tasu saamata?

                Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                Ja neljandaks: ma lihtsalt jäin mõtlema, et kus see turniiripokker siis toimuma hakkab? Olympicu saalides? Ja mis saab ikkagi vaestest rahalaudade tüüpidest, kes ei viitsi päevas kuus-seitse tundi ühe koha peal istuda?
                Sedagi on 100 korda räägitud, miks on tegemist just TURNIIRIPOKKERI liiduga ja ma ei viitsi hakata seda taas üle kordama. Loomulikult toimuvad pokkeriturniirid ja cashgame Olympicus või mõnes muus ametlikus kasiinos/online-pokkeritoas, mitte kuskil Lasnamäe punkris. Kui Liit hakkaks propageerima illegaalseid hasartmänge, tõmbaks ta ju kohe endale vee peale.

                Ei tasu arvata, et Liit on mingi imeloom, tänu mille tegevusele kõik asjad juba homme paika loksuvad. Täiesti vabalt võib kusjuures juhtuda, et ei jõutagi eesmärgini (Eestis ja igas teises riigis on küll ja küll asju, mis enamikele rahvast ei meeldi aga riik surub nad ikka läbi). Ja kordan veelkord - minul isiklikult pole midagi selle vastu kui inimesed ka ise tegutsema hakkavad ning kasutavad selleks võtteid, mida pokkeriliit ei saa kasutada.

                Liiati on olukord selline, et kui Liidu tugigrupp vähemasti reaalselt teeb midagi, siis midagi on teinud "tavalised mängijaid" peale foorumites vingumise. No oletame näiteks, et keegi korraldaks kuskil meeleavalalduse. Kui palju tuleks sinna inimesi, vast paar-kolm? Ülejäänud võibolla isegi kiidaks takka, aga ise kohale ei viitsiks/julgeks tulla. Või siis hakkaks kohe teiste tegemist maha tegema, väites et nagunii kasu ei ole. Tüüpiline eestlaste mõtteviis muide...

                Comment

                • Maheaatom
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 958

                  #1823
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas seep Vaata postitust
                  ei, mitte nõudlus pole väike, vaid ma usun, et näiteks pokerstars ootab kuni triobet saab loa kätte, kuna siis ta ei pea samamoodi mööda kohtuid hakkama käima...
                  Väga loogiline järeldus ning tulevikus võimalik stsenaarium kusjuures.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #1824
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Ma tahaks teada, mis saab, kui 2 nädala pärast tuleb uudis, et eesti pokkerimängija võitis Pokerstarsis turniiri ja teenis 1 miljoni.
                    +1

                    ma olen ka sellele mõelnud, et mis siis saab? mis tehakse? esmasp. hommikul kell 10.00 astub maksuamet vms kohtuotsusega selle venna vara arestida vms :D?

                    pm sama teema on nüüd bloggindusega ja pokkeriprod päevikuga ju...

                    Comment

                    • ristijeesus
                      Klubi Liige
                      • Oct 2009
                      • 2533

                      #1825
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Maksuamet peab sel juhul tõestama, et mängimine toimus Eesti territooriumil.

                      Comment

                      • Tarq666
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 814

                        #1826
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                        Maksuamet peab sel juhul tõestama, et mängimine toimus Eesti territooriumil.
                        Lisaks, kus Sa mängija andmed saad, kui mängija ise pole nõus neid avaldama?

                        Comment

                        • nomerlot
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 2233

                          #1827
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          coca, arvan, et halvim stsenaarium on see ,et kui sa selle mill su kontole jõuab, siis pead päritolu tõestama ja võimalik, et tulumaksu maksma.

                          nagu ikka, kui sulle kusagilt lambist mill tuleb (sul polegi varem milli kontole tulnud vää?:)

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #1828
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                            coca, arvan, et halvim stsenaarium on see ,et kui sa selle mill su kontole jõuab, siis pead päritolu tõestama ja võimalik, et tulumaksu maksma.
                            halloo, moneybookers!

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #1829
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              hallllloooo...saadku või tädi maali...kui see on sinu eelnevat finantsolukorda ja käitumist arvestades ebaharilikult suur summa, siis on maksuametil õigus küsida kust raha pärit.

                              äkki müüsid narkot ja maksti MB kontole vms.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #1830
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                                halloo, moneybookers!
                                juhul, kui sa MB-st tahad seda raha oma panka saada, mitte ainult nende kaardiga maksta, siis tekib see küsimus ikka. küsimus pole niiväga sellles, kas pokker või mitte, küsimus on tulu kui sellise maksustamisega.

                                Comment

                                Working...