UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #466
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Keegi siin küsis midagi elukoha kohta teises riigis... Minu arvates on pokkeritubade jms jaoks kinnituseks mõistlik lühiajaliselt rentida mingi urgas, saada suvaline arve enda nimele ja läbi selle "elukoha muutus pokkeritoa jaoks" ära teha. Tegemist ju ühekordse "checkiga". Pärast ei tule sul keegi enam aadressi kinnitust küsima. Kindlasti kõikide pokkeritubade jaoks ei ole see vajalik, aga paljud siiski nõuavad aadressi kinnitust jne. You get the point.

    Comment

    • marguzz22
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1458

      #467
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Minuarust peaks igalpool saama kontot pangas avada. Muidugi aadressi kinnituse saab teha nii,et võltsid mingi arve(skännid sisse ise tehtud arve ning olemas)


      Praegu paistab lahendus olema sii selline:

      Juhul kui hakatakse kunagi blokkima site

      1. ostad hidemyass software
      2. Valid riigiks eeltoodud koha (lätit seal kahjuks ei olnud)
      3. võltsid aadressi kinnituse
      4. kannad raha MB ja sealt juba kontole(pank ei saa selgeks teha kus kohast see raha su MB tuli) võid öelda, et müüsid ebays 10000 dollari eest ikooni maha

      Comment

      • rrrr
        Grinder
        • Nov 2008
        • 904

        #468
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Ma ei näe siin riigi poolset võitu. Karu ilmselt võidab, sest pühapäevamängurid ja veel harvemad tegelased proovivad OEG veebividina ära ilmselt. Vähemalt Karu välibasseini talvised küttearved saavad kaetud. Aga igapäevased grindijad leiavad augu ning edasi jätkub kõik vana rada mööda.

        Kaotaja pool on riik oma suurenenud halduskuludega ja mängijad, kes peavad cheatima või siis mängima siinse monopoli toas ja ilmselt sugugi mitte nii headel tingimustel kui varem. Ennustan OEG toale paarsada mängijat tipptundidel + **** soft + sitad boonused. Ja hakkan kahtlema selles, kas ta oma Playtechi softi rendi ikka tasa teenib.

        Edit: oi kui kenad tärnid tekkisid automaagiliselt frustreeritud meeleolus väljaöeldud vulgaarse sõna asemel :D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #469
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          OEG ju tuleb turule kasiinoga mitte pokkeritoaga. Või eksin?

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #470
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas ranka
            OEG ju tuleb turule kasiinoga mitte pokkeritoaga. Või eksin?

            ei eksi.
            kogu see onaneerimine käibki selle pärast, et OEG tahab saada juhtpositsiooni siinsel skillimängu turul netis.
            netipokker on tema jaoks teisejärguline(vist?), kuid kuna käib sama seaduse alla, kannatab samuti.

            Comment

            • rrrr
              Grinder
              • Nov 2008
              • 904

              #471
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas ranka
              OEG ju tuleb turule kasiinoga mitte pokkeritoaga. Või eksin?
              My bad. Siis ei võida Karu pokkerimängijate arvelt ka midagi. Karu lihtsalt keerab käru.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #472
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Eelnevalt keegi pani lingi Tony G intervjuuga. Väga mõnus jutt - eriti alates 8. minutist, kus jutuks ka Eestis ja Leedus toimuv. Ühe lausega - isegi Tony G kavatseb juhul, kui asi väga hapuks keeratakse, avada oma teenuse, mis pakub proxyt ja pangavahendust pokkerimängijatele banaanivabariikides. Pokkeri arengust ka üldisemalt väga huvitav kuulamine. Lisan korra veel lingi:

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #473
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Tegelt kuidagi peab ju reisisaatjatele ka palka maksma

                  Comment

                  • xpeepx
                    Julm Donk
                    • Oct 2008
                    • 49

                    #474
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    "OEG saaks üheks esimeseks, kui mitte ainsaks eestlastele avatud netikasiinoks." - Kui nõme saab veel üks ebakompetentne kirjutis olla? Playtechi tarkvaraga kavatseb OEG Eestis teenust pakkuda? ??? - Kas tõesti avatakse eestlastele ipokkeri võrk?

                    Tegevdirektor Indrek Jürgenson "Ehkki ... võiks Olympic hakata vahendama teenust firmadele, kellel siinse turu jaoks vajalikku tegevusluba ei ole, siis Jürgenson sellise võimaluse välistas."

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #475
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas xpeepx
                      "OEG saaks üheks esimeseks, kui mitte ainsaks eestlastele avatud netikasiinoks." - Kui nõme saab veel üks ebakompetentne kirjutis olla? Playtechi tarkvaraga kavatseb OEG Eestis teenust pakkuda? ??? - Kas tõesti avatakse eestlastele ipokkeri võrk?

                      Tegevdirektor Indrek Jürgenson "Ehkki ... võiks Olympic hakata vahendama teenust firmadele, kellel siinse turu jaoks vajalikku tegevusluba ei ole, siis Jürgenson sellise võimaluse välistas."
                      halloo.. jätke see jura, et playtechi softi ei tohi eestlased kasutada.. need saidid kus on selline tingimus on playtechi ja saidi vaheline kokkulepe.. kui Olympic ostab playtechilt softi, siis on see tema otsustada kas ta tahab mingeid piiranguid või mitte.. playtechil on pohhui..

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #476
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        kui l2tti arve saab teha, siis on savi ... photoshopin mingi arve, et elan l ätis vms ....

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #477
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas Rage
                          halloo.. jätke see jura, et playtechi softi ei tohi eestlased kasutada.. need saidid kus on selline tingimus on playtechi ja saidi vaheline kokkulepe.. kui Olympic ostab playtechilt softi, siis on see tema otsustada kas ta tahab mingeid piiranguid või mitte.. playtechil on pohhui..
                          Tegelikult ei ole.

                          Ma usun, et Playtechi jaoks on väga oluline security ja usalduse küsimus. Ega siis keeld ei laiene ainult Eestile vaid minuteada ka nii mõningale muule riigile.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #478
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas kuco
                            Tegelikult ei ole.

                            Ma usun, et Playtechi jaoks on väga oluline security ja usalduse küsimus. Ega siis keeld ei laiene ainult Eestile vaid minuteada ka nii mõningale muule riigile.
                            seda küll jahh.. aga kodumaise producti jaoks? ehk jah.. see on usalduse küsimus ja usalduse suurendamiseks lepitakse kokku, et antud pokkerisait võib/paneb eesti mängijatele piirangu.. ma arvan et see usalduse konfidentsiaalsuse mure lahendatakse olympsiga muul moel ära..

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #479
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Algselt postitas leits
                              on selle pangakonto avamine nii lihtne? Sooms ei saa avada kontot ilma isikukoodta .. st sul peab selle riigi isikukood olema. Eesti id kaart neile ei sobi ..

                              Lätis viskan oma id kaardi ette ja ütlen et soovin swedi konto avada and thats it?
                              On jah. Mul on Lätis kahes pangas konto, kuigi neid ei kasuta sisuliselt. Aga kunagi pole mingeid probleeme küll olnud, ei maksete, avamise ega sulgemisega.

                              Comment

                              • blazkuh
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2009
                                • 400

                                #480
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Soomes saab ka ilma kohaliku isikukoodita pangaarve avada, vähemalt Sampos ja Nordeas. Mul endal on Sampos arve ja Soome isikukood mul puudub, samuti on mitu sõpra/tuttavat Soomes konto avanud ilma isikukoodita. Ainuke probleem seisneb selles, et pangakaart antakse sulle selline, millega ei saa ei poes ega ka mujal maksta, ainult Soome kohalikest automaatidest saad raha välja võtta. Netipank aga peaks töötama piiranguteta.

                                Comment

                                Working...