Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
Ma arvan ka, et peaks threadi forwardima Maheaatomile (PN), Burgetile (Triobet), erplanderile (või kes on Unibeti esindaja), Henri K.-le (või kes see Starsi esindaja Baltimaades on), Olympicule, UVBle ja saada teada nende võimalik ühine seisukoht. Võib-olla polegi hea, kui järgnev arutelu siin avalikus foorumis jätkub, aga mingid seisukohad võiksid ülalnimetatutel olla. Ma olen tegelikult üsna kindel, et neil on need seisukohad juba olemas. Nemad esindavad siis pokkeritubade ja affiliatede huvigruppi. Lisaks peaks olema veel Pokkerimängijate Ühendus, kes oleks eraldi huvigrupp nende kõrval (kes oleks selles mõttes hea huvigrupp, et kui keegi nende esindaja sõna võtab, siis ei arvata automaatselt, et see on see pokkeritoa esindaja ning tahab muidugi inimesi hukatusse viia oma hasartmängudega vms).
Lol, lihtne on sõna võtta, et keegi teine peaks midagi tegema :)
Edit: PN foorumis on muidugi analoogne thread olemas juba:
Algselt postitas tolmuahv
Lol, lihtne on sõna võtta, et keegi teine peaks midagi tegema :)
Edit: PN foorumis on muidugi analoogne thread olemas juba:
Comment