Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
Mina isiklikult leian, et üksinda ei tohiks küll ühtegi asutust surkida ja sorkida vaid seda peaks tegema natuke kõrgemal tasemel. Mina ja sina härra HotCocaCola oleme mõtetud mutukad ja putukad - ei ole me kõvad matemaatikud, ei kõvad kõrgushüppajaid, ei kõvad kõne ega sõnamehed ning samuti ei oska me ka hästi kakelda. Seega võiks sellised "surkimised" jätta natuke targematele meestele, kes enne surkimist saavad kokku, joovad tassi kohvi ning pitsi kallist konjakit, avavad mapid ja panevad kõik punktid kirja, et kuidas, mida ja kuhu kirjutatakse, mis eesmärgil ja kuhu tahetakse sellega jõuda. Jääb igale poole proffim mulje, tulemus parem ning on ka olemas head eesmärgid.
Kui aga nii ei tehta, siis ilmub järjekordne artikkel esmaspäevases Delfi pokkerirubriigis:
"Õnneks 2010 toob päikese Eesti kohale, sest lõpetatakse ära online hasartmängude (eriti online pokkeri!) peod ja trallid". Uudisele järgneb 210 kommentaari, kus 98% tervitavad antude seaduse vajalikkust :)
Algselt postitas hotcocacola
Kui aga nii ei tehta, siis ilmub järjekordne artikkel esmaspäevases Delfi pokkerirubriigis:
"Õnneks 2010 toob päikese Eesti kohale, sest lõpetatakse ära online hasartmängude (eriti online pokkeri!) peod ja trallid". Uudisele järgneb 210 kommentaari, kus 98% tervitavad antude seaduse vajalikkust :)
TC
Comment