UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • xpeepx
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 49

    #346
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    21 aasta nõue kehtib Eesti Vabariigis juba selle aasta alugusest.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #347
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas xpeepx

      8. Tõesti tahaks lugeda Andres Burgeti arvamust.
      Samuti on huvitav teada millest tulenevalt Trio support väitis, et neil ei muutu midagi, või puudutas see ainult panustamist ennustamisel?
      Triobet live-il küsisin Burgetilt taolise küsimuse ja tema ütles nagu vana rahu ise, et midagi ei muutu ;D

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #348
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        MInu arvates täidab triobet neid nõudeid juba täna, kuna serverid vist ongi Eestis? Igatahes lobbysse connectides on küll eesti IP minuteada.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #349
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Põhimõtteliselt uus seadus on tehtud selleks, et OEG saaks Eestis monopoli või selle lähedase staatuse?

          Comment

          • marguzz22
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1458

            #350
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Ma ei usu , et Eestis nii kurjad jõud juba mängus on. Arvan, et seadus tehti selleks, et reguleerida kaughasartmängurlust, sellist mõistet ennem meie seadustes ei olnud,kuid välja kukkus nagu ikka sitasti. (st. pokkerimängija jaoks sitasti - väheneb legaalsete kohtade arv kus mängida saab). Triobet jääb kindlasti ja arvatavasti ka PS. Seaduses on ju § mis sätestab, et litsentsi võib ka osta juba firma käest, kes seda omab(st. nt olympic) arvan, et päris hea pleki saab OEG sealt.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #351
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas marguzz22
              Ma ei usu , et Eestis nii kurjad jõud juba mängus on. Arvan, et seadus tehti selleks, et reguleerida kaughasartmängurlust, sellist mõistet ennem meie seadustes ei olnud,kuid välja kukkus nagu ikka sitasti. (st. pokkerimängija jaoks sitasti - väheneb legaalsete kohtade arv kus mängida saab). Triobet jääb kindlasti ja arvatavasti ka PS. Seaduses on ju § mis sätestab, et litsentsi võib ka osta juba firma käest, kes seda omab(st. nt olympic) arvan, et päris hea pleki saab OEG sealt.
              Algselt postitas ranka
              Põhimõtteliselt uus seadus on tehtud selleks, et OEG saaks Eestis monopoli või selle lähedase staatuse?
              Sinu jutt ju seda kinnitab.

              Comment

              • xpeepx
                Julm Donk
                • Oct 2008
                • 49

                #352
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas ranka
                Põhimõtteliselt uus seadus on tehtud selleks, et OEG saaks Eestis monopoli või selle lähedase staatuse?
                Eesti Hasartmängude Korraldajate Liit.
                Liikmed, kokku 10:
                Angervaks AS, OÜ Cityclub, AS IMG Kasiinod, Kingpin Managment AS, Play - IN Casino Group AS, Olympic Casino Eesti AS, AS Videomat Casino Group, Casino Cleopatra OÜ, MC Kasiinod AS, Novoloto AS.

                Põhimõtteliselt oleks hea, kui kõik Eestis asuvad litsentsihoidjad omavahel konkureedides vahendamise hinda alla taoksid - OEG agarus sellega võibolla väheneks.

                Lugesin kusagilt, et OÜ Cityclub on sisuliselt pankrotis, aga Maksuamet litsentsi pole tühistanud ning lubab neil edasi tegutseda, et oma raha kätte saada - võibolla on see kuidagi seotud nende äriplaani ja ettevalmistustega seoses kuupäevaga 01.01.10..

                Teisalt võib nende serveritega jamamine olla küllalt kulukas - väiksemad ei saa hakkama.

                Comment

                • anti
                  Julm Donk
                  • Nov 2008
                  • 74

                  #353
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Mulle on jäänud arusaamatuks mismoodi Eesti riik hakkab tänu sellele seadusele makse saama? Näiteks PS teeb lepingu Olympicuga, maksab talle mingi summa. Sellest rahast võib-olla mingid kopikad jõuvad riigile. See nagu poleks seda kõike jama väärt.

                  Comment

                  • masterpuppet
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2094

                    #354
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas xpeepx
                    21 aasta nõue kehtib Eesti Vabariigis juba selle aasta alugusest.
                    Aga ilmselt on suurem osa account ennem seda tehtud. Ning tähtsam on õiguskindluse põhimõte, kui uued seadused. Kui ma kunagi accounti tegin, oli lubatud 18 aastasena teha ning kogu elu peab mul olema õigus eeldada, et nii jääb. Seega, ärge muretsega ning vajadusel minge kohtusse. :)

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #355
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      ma olen ilgelt õel küll, aga need eestlased hakkavad kergelt ära tüütama starsis. mingi 5 vanti paidest istub yhes lauas.. viitsin ma jee vaielda ja klaarida, päris värvipimedad nad ju pole ja natuke tunnevad numbreid ka. seega oleks tore jah kui enam jaanuarist peale enam kusagil eestlased mängida ei saaks :D

                      Comment

                      • Aristotep
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #356
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        OEG on hirmus loom. Keelab, käseb, poob ja laseb... Mis siis, et tegemist on poisikesega PS kõrval.

                        Mis on serverite paigutamises Eestisse keerulist? Mitte midagi... Piratebay suutis päeva-paariga oma serveripargi uude riiki ümber tõsta. Meie puhul käib jutt nn. ühest variserverist. Lähevad kohalikud ärimehed ahneks, saadetakse nad pikalt ja tuuakse oma kast Eesti pinnale. Või hakatakse hoopis ise litsentsivahendust pakkuma.

                        ISP kohustus saitide blokeerimiseks on ka paras naljanumber, sest Elioni ja Starmani huvipuuduse korral ei juhtu midagi. Mõni aeg tagasi oli riik sama jõuetu kui asi puudutas kohalike ftp serverite sulgemist.



                        Comment

                        • xpeepx
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 49

                          #357
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas Aristotep
                          OEG on hirmus loom. Keelab, käseb, poob ja laseb... Mis siis, et tegemist on poisikesega PS kõrval.

                          Mis on serverite paigutamises Eestisse keerulist? Mitte midagi... Piratebay suutis päeva-paariga oma serveripargi uude riiki ümber tõsta. Meie puhul käib jutt nn. ühest variserverist. Lähevad kohalikud ärimehed ahneks, saadetakse nad pikalt ja tuuakse oma kast Eesti pinnale. Või hakatakse hoopis ise litsentsivahendust pakkuma.

                          ISP kohustus saitide blokeerimiseks on ka paras naljanumber, sest Elioni ja Starmani huvipuuduse korral ei juhtu midagi. Mõni aeg tagasi oli riik sama jõuetu kui asi puudutas kohalike ftp serverite sulgemist.
                          Kui hakatakse iga eksimuse eest 40K EEK küsima tekib vägagi suur huvi.



                          Comment

                          • Provoker
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 3067

                            #358
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Ma nüüd ei tea kas paraleele saab tõmmata ftp serveritega, kuid stv-l on ntx kindlalt oma klientidele server olemas kus on igast pira värki.

                            Comment

                            • Marek K.
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1477

                              #359
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Tere


                              Hasartmängu seadust menetleb Riigikogu komisjonidest majanduskomisjon. All on majanduskomisjoni nõuniku Piia Schultsi vastus Teie küsimusele. Täpsustavate küsimustega pöörduge tema pole otse piia.schults@riigikogu.ee


                              Lugupidamisega

                              Andres Ando

                              -----------------------

                              Tere Andres!

                              Jah, ka neti-pokkerimängu reguleerib juba mullu vastuvõetud hasartmänguseadus. Kaughasartmängude kohta käivad sätted jõustuvad vastavalt HmS §111 lõikele 2 järgmise aasta 1. jaanuarist. Elukutselise netipokkerimängija elu võib mingil määral muutuda küll, sõltuvalt sellest kui palju, kus ja milliste reeglite järgi ta seni on harjunud mängima. Mängukohtadena saavad jätkata üksnes need, kes Eesti järelevalvele end allutavad, ülejäänud mängukohad peaksid teatud IT-lahenduste läbi olema meie mängijate jaoks blokeeritud. Samuti peavad panuste tegemine jms vastama meie seaduse nõuetele.


                              Päikest!

                              Piia

                              -----------------------

                              Päikest poisid!

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #360
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                lol@päikest
                                :D

                                UVS-s mängivad itaallased rahulikult edasi.
                                proovin jutule saada ja küsida, mis moodi see neil käib, kui lauda satun ja meeles on.

                                Comment

                                Working...