UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • olavike
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1269

    #1066
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas KristjanRawk
    Hea Kristjan,

    TrioBeti tiim soovib Sulle head uut aastat! Loodame, et aasta 2010 toob sulle õnne!

    TrioBeti jaoks toob 2010.a. jaanuarikuu kaasa olulise muudatuse selles, kuidas me oma klientidele teenust pakume. 1. jaanuaril 2010 jõustub Eestis uus hasartmänguseadus, mistõttu teatud aja jooksul arvates 1. jaanuarist ei saa me pakkuda pangalingi makseid Eestis pankadest. Tegemist on ajutise meetmega, mis võimaldab meil järgida uue seaduse nõudeid.

    Positiivne on aga see, et uus seadus annab TrioBetile võimaluse taotleda Eestis kohalikku hasartmänguluba lisaks meie olemasolevatele EL hasartmängulubadele Maltal. Kuivõrd Eesti pädevalt organilt hasartmänguloa taotlemise protsess on ebaselge, siis ei saa me praegu täie selgusega öelda, kui kaua see protsess aega võtab. Samas on Eesti endiselt TrioBeti jaoks oluline turg ning soovime pakkuda klientidele sama kõrge kvaliteediga teenust nagu seni.

    Uus aasta on põnev ka muudel põhjustel, eelkõige tulenevalt tohutul hulgal tipptasemel spordivõistlustest kogu maailmas. Vancouver'i taliolümpiamängud on juba uksele koputamas ning vaevalt, et keegi jätab vahele juba sel suvel LAV-is aset leidvaid maailmameistrivõistlusi jalgpallis.

    Ootame teiega peatset kohtumist ning soovime uueks 2010. aastaks kõike paremat!

    Tervitades,
    TrioBeti tiim
    Siia lisaks see märkus, et cashout on endiselt lubatud otse pangakontole, kuna väljamakseid teostab Glue Finance :)

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #1067
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Hakkan rõõmsalt depot tegema Starsi, et saada osa värskest $150 New Year reload boonusest, kui üritus lõppeb järgneva teatega. N**s on siis alanud igatahes.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      EDIT: tegemist siis Swedi krediitkaardiga.

      Comment

      • levis
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1557

        #1068
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas pastilaa
        Hakkan rõõmsalt depot tegema Starsi, et saada osa värskest $150 New Year reload boonusest, kui üritus lõppeb järgneva teatega. N**s on siis alanud igatahes.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        EDIT: tegemist siis Swedi krediitkaardiga.
        Lihtsalt huvist proovisin kah, VISA puhul sama nali, aga MasterCard läks läbi.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1069
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas levis
          Lihtsalt huvist proovisin kah, VISA puhul sama nali, aga MasterCard läks läbi.
          Ergo Masteri meestel on suuremad munad!

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #1070
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas olavike
            Siia lisaks see märkus, et cashout on endiselt lubatud otse pangakontole, kuna väljamakseid teostab Glue Finance :)
            see on küll hea uudis, siis ei muutu pmst midagi esialgu?

            Comment

            • Provoker
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 3067

              #1071
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Kas keegi SEB pangalingi kaudu on nüüd proovinud?
              Tahaks just seda proovida

              Comment

              • olavike
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1269

                #1072
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Dogers
                see on küll hea uudis, siis ei muutu pmst midagi esialgu?
                Ega jah, kui tihti neid deposiite ikka teed :)
                Vaatasin just, et viimati tegin sissemakse 17.09.2009 :)

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #1073
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas olavike
                  Ega jah, kui tihti neid deposiite ikka teed :)
                  Vaatasin just, et viimati tegin sissemakse 17.09.2009 :)
                  ma tegin kunagi ammu 2008 :D

                  Comment

                  • dabljuu
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 494

                    #1074
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas Provoker
                    Kas keegi SEB pangalingi kaudu on nüüd proovinud?
                    Tahaks just seda proovida
                    tegin just, funksis, boonus olemas

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #1075
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      pelades probot pole kuskil peale entractioni siis? UB ja PS lasevad regada küll turnadele.

                      Comment

                      • Unabomber
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 154

                        #1076
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Unibetti sai täna teha insta sissekande läbi panga :D niiet asi töötab seal veel ;D

                        Comment

                        • marguzz22
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1458

                          #1077
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS


                          Kas keegi tõesti arvas, et kell 00:00 ei saa enam mõnes toas 1.jaanuaril mängida või makseid teostada vms? Kui tuba lõpetab eestlaste vastuvõtmise antakse sellest ka ette teada, mitte ei panda accounti kinni lampi. Ja lõppude lõpuks on seaduse maksmapanemine riigi asi.

                          Ja nagu tigrano ütles siis ei, teie ei riku seadust kui mängite pokerstarsis ja sellel toal pole luba. See ei ole teie asi vaid toa enda kohustus taodelda luba. Seadust rikute te siis kui mängite pokkerit ja olete alla 21.a vanused.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #1078
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Tore, et juristihärra on endiselt foorumis liikvel ning heidab aeg-ajalt mõne tarkusetera lihtrahvale, kes oma rumaluses kohe kuidagi hakkama ei saaks.

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #1079
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              porqe antonio, porqe

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #1080
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Algselt postitas Vapsik
                                Tore, et juristihärra on endiselt foorumis liikvel ning heidab aeg-ajalt mõne tarkusetera lihtrahvale, kes oma rumaluses kohe kuidagi hakkama ei saaks.
                                Ahahahha. Hästi öeldud, Vapsik! :)
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...