UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #2236
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas vilkar Vaata postitust
    kõigepealt maksad rake pokkeritoale ja siis veel makse hmmm :D huvitav mis sul endale alles siis jääb.... grindid brakeeven, et kellelegi makse maksta või minimum kasumiga... lamp ....

    Kui üldse kedagi maksustada siis pokkerituba kelle kasum tuleb, rakest ja muude asjade pealt...
    Minu mote oli:
    'Professionaal kes suudab mingist teatud summast yle teenida iga kuu'- ehk maksustataks obv. ainult neid kes piisavalt tulu teenivad. Kui sa peale maksude maksmist grindid breakeven, siis jarelikult sina sinna professionaalsete gamblerite hulka kes makse voiks maksta ei kuulu. St. - need microgrinderid kes kuskil omale kommiraha teevad ei oleks maksustatud. Lihtne ju?

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2237
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Minu mote oli:
      'Professionaal kes suudab mingist teatud summast yle teenida iga kuu'- ehk maksustataks obv. ainult neid kes piisavalt tulu teenivad. Kui sa peale maksude maksmist grindid breakeven, siis jarelikult sina sinna professionaalsete gamblerite hulka kes makse voiks maksta ei kuulu. St. - need microgrinderid kes kuskil omale kommiraha teevad ei oleks maksustatud. Lihtne ju?

      Keskerakonnast? Räägiksid sama juttu, kui teeniksid veidi üle selle "kommiraha" piiri? Tüüpiline sovietiaegne suhtumine - andekamaid ja töökamaid tuleks karistada. Elagu proletariaat!

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2238
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
        Minu mote oli:
        'Professionaal kes suudab mingist teatud summast yle teenida iga kuu'- ehk maksustataks obv. ainult neid kes piisavalt tulu teenivad. Kui sa peale maksude maksmist grindid breakeven, siis jarelikult sina sinna professionaalsete gamblerite hulka kes makse voiks maksta ei kuulu. St. - need microgrinderid kes kuskil omale kommiraha teevad ei oleks maksustatud. Lihtne ju?
        no offence, aga igas mõttes loll mõte..

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #2239
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Raske on koigile meeleparane olla.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2240
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            Raske on koigile meeleparane olla.
            igatpidi ebaloogiline, soosid suvalisi kaotavaid gämblereid kes võivad kogu oma elu maha gämblida, maksustad neid, kes on edukad ja pürgivad kõrgemale, kusjuures see mingi kehtestatud piir oleks üsnagi hea motivatsiooni tapja edasi pürgimisel. Ja nagu Andres ütles, kui pokkerimängija tulu oleks maksustatud, peaks ka kasinnivõitude tulu maksustatud olema.. Kes ja kus ja kuidas sul jälgib neid tulusid ja kulusid? kas kaotused lähevad investeeringute alla? mis maalt on tulu, rakeback + boonused + kasum? kui ma üks kuu võidan 10k ja teine kuu kaotan 10k, palju ma makse maksma pean?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #2241
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Minu mote oli:
              'Professionaal kes suudab mingist teatud summast yle teenida iga kuu'- ehk maksustataks obv. ainult neid kes piisavalt tulu teenivad. Kui sa peale maksude maksmist grindid breakeven, siis jarelikult sina sinna professionaalsete gamblerite hulka kes makse voiks maksta ei kuulu. St. - need microgrinderid kes kuskil omale kommiraha teevad ei oleks maksustatud. Lihtne ju?
              Noh, USA-s näiteks nii see on, aga seal on see olnud nii juba algusest saadik, ma ei usu, et Eestis on võimalik seda poole pealt sisse viia ning siin maksude mitte maksmine ei lõppeks kohe vanglaga. Lisaks ma arvan, et eestlased on piisavalt ihned maksude koha pealt (mina kaasaarvatud), et need, kes keskmiselt mingi $5K+ kuus teeniksid koliksid lihtsalt lätti (kas siis reaalselt või VPN-iga) või lihtsalt ei mängita EMTA poolt kontrollitud saitidel ja nende mitte-ametlike saitide mängijate infot on EMTA-l üsna võimatu kätte saada. Kokkuvõttes kaotaksid ikkagi microstakes regularid, kes ei viitsi hakata skeemitama selle nimel, et $1K profiti pealt makse mitte maksta.

              Comment

              • IamAllin
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 1653

                #2242
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Minu mote oli:
                'Professionaal kes suudab mingist teatud summast yle teenida iga kuu'- ehk maksustataks obv. ainult neid kes piisavalt tulu teenivad. Kui sa peale maksude maksmist grindid breakeven, siis jarelikult sina sinna professionaalsete gamblerite hulka kes makse voiks maksta ei kuulu. St. - need microgrinderid kes kuskil omale kommiraha teevad ei oleks maksustatud. Lihtne ju?
                lol see on jah juba sama jabur nagu astmeline tulumaks...

                Comment

                • saast
                  Räme Fish
                  • Oct 2008
                  • 22

                  #2243
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  kas keegi teab, kas ja kuidas maksustatakse aktsiate jms kauplemisel teenitud kasumit/kahjumit ja kuidas maksustatakse pankade selle pealt teenitud teenustasusid? müümine-ostmine jne, mitte dividendid

                  Comment

                  • Firzen
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 605

                    #2244
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    reik ongi ju puhastulu
                    Rake = Käive = pole puhastulu. Puhastulu on see, mis jääb peale Rake pealt makstavate "maksude" alles. Maksude all mõtlen ma affiliate paymente, rakebacki, töötajate palgad, boonused, hoolduskulud, makse tarkvara pakkujale ( näiteks OO puhul siis iPoker).

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #2245
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas Firzen Vaata postitust
                      Rake = Käive = pole puhastulu. Puhastulu on see, mis jääb peale Rake pealt makstavate "maksude" alles. Maksude all mõtlen ma affiliate paymente, rakebacki, töötajate palgad, boonused, hoolduskulud, makse tarkvara pakkujale ( näiteks OO puhul siis iPoker).
                      Reik ei ole ju käive. Käive on panused, sisse - ja väljamaksed. Reik on siis panuste pealt võetud väike maks.

                      Selles suhtes sul jah õigus, et reik ei ole koheselt puhas tulu vaid lihtsalt tulu, mille pealt tuleb maksta maksud (reikback, töölistele, serveri kulud jne).

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #2246
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        ragele - http://www.delfi.ee/news/paevauudise...34499517&com=1

                        ehk 4500-6000 häält on vaja saada üksikkandidaadil (olenevalt ringkonnast), et pääseda riigikokku
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #2247
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                          ragele - http://www.delfi.ee/news/paevauudise...34499517&com=1

                          ehk 4500-6000 häält on vaja saada üksikkandidaadil (olenevalt ringkonnast), et pääseda riigikokku
                          Facepalm-moment, et ma valimistest midagi ei tea, aga ütleme kui ta kandideeriks, kas üle Eesti kõik saavad teda valida või mingi kindla regiooni teema?

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #2248
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            valimisringkonna järgi
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • sinisebra
                              Julm Donk
                              • Nov 2009
                              • 54

                              #2249
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              See ei lähe eluseeski läbi neil.
                              Kuidas aga toimub teiste seaduste tegemine Eestis?

                              Justiitsministeerium jätkab aga tuimalt. Silm ei pilgu. Ükski kriitika ei kõiguta. Tagasiside jätab külmaks. Kõik argumendid allikakaitse seadustepaketi vastu on ammu esitatud. Nagu ka justiitsministeeriumi vastused, mis kõlavad, sõltumata küsimusest: ei, see pole nii; ei, te saate valesti aru; ei, ärge kartke. Kurbnaljakas on just see, et peale justiitsministri ja paari ametniku ei oota seda seaduseelnõu keegi. Pole selge, kelle jaoks, kelle kasuks või milleks üldse seadust tehakse. Kus on vajadus? Kus on probleem, millega võideldakse? Kusagilt ei paista neid hädasid ja probleeme, mida allikakaitse seaduseeelnõu lahendada tahab.

                              Vahel jääb mulje, et seadust tehakse nagu asja iseeneses: kas sellepärast, et mõnel seadusekirjutajal oleks ikka tööd teha või et muidu saaks ametnike tööjärg otsa. Või on ideaaliks ikkagi „keelan-käsen”-maailmavaade, kus õnn peitub reguleerimises, määrustes ja seaduseparagrahvides?

                              - EPL Juhtkiri
                              Loodame terve mõistuse võitu?

                              Comment

                              • AndresBurget
                                Bombay Esindaja
                                • Jun 2009
                                • 535

                                #2250
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                ärag nüüd jälle paanikasse sattuge lol

                                Mitte ei hakata maksu (tulumaksu) võtma mängijailt ja sellist ideedki ei ole mõtet välja käia, sest riik ei suudaks seda mitte iialgi hallata ning lisaks selle peaks siis hakkama ka live mängijaid ning lotomängijaid tumaksustama. KÕIK hasartmänguvõidud on Eestis tulumaksuvabad! Rahu, ainult rahu

                                Comment

                                Working...