Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
Minu mote oli:
'Professionaal kes suudab mingist teatud summast yle teenida iga kuu'- ehk maksustataks obv. ainult neid kes piisavalt tulu teenivad. Kui sa peale maksude maksmist grindid breakeven, siis jarelikult sina sinna professionaalsete gamblerite hulka kes makse voiks maksta ei kuulu. St. - need microgrinderid kes kuskil omale kommiraha teevad ei oleks maksustatud. Lihtne ju?
Algselt postitas vilkar
Vaata postitust
'Professionaal kes suudab mingist teatud summast yle teenida iga kuu'- ehk maksustataks obv. ainult neid kes piisavalt tulu teenivad. Kui sa peale maksude maksmist grindid breakeven, siis jarelikult sina sinna professionaalsete gamblerite hulka kes makse voiks maksta ei kuulu. St. - need microgrinderid kes kuskil omale kommiraha teevad ei oleks maksustatud. Lihtne ju?
Comment