Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
Kui ma peaksin võitma mõne turniiri välismaal, nt WSOPi, kas siis on ka maksuvaba?
kui ma võidan mõne online turniiri Eestis mängides, aga Eestis litsentsi mitte omavas korraldaja saidis näiteks FullTiltis, kas siis on ka maksuvaba?
Algselt postitas AndresBurget
Vaata postitust
kui ma võidan mõne online turniiri Eestis mängides, aga Eestis litsentsi mitte omavas korraldaja saidis näiteks FullTiltis, kas siis on ka maksuvaba?

Comment