UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2251
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
    KÕIK hasartmänguvõidud on Eestis tulumaksuvabad! Rahu, ainult rahu
    Kui ma peaksin võitma mõne turniiri välismaal, nt WSOPi, kas siis on ka maksuvaba?

    kui ma võidan mõne online turniiri Eestis mängides, aga Eestis litsentsi mitte omavas korraldaja saidis näiteks FullTiltis, kas siis on ka maksuvaba?

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #2252
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Keskerakonnast? Räägiksid sama juttu, kui teeniksid veidi üle selle "kommiraha" piiri? Tüüpiline sovietiaegne suhtumine - andekamaid ja töökamaid tuleks karistada. Elagu proletariaat!

      jep kui grindid täpselt üle piiri siis maksad ja teine kes teenib alla piiri ei maksa ? lmao

      konkreetne süsteem peaks olema kõigile ....

      Comment

      • vilkar
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1290

        #2253
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        Kui ma peaksin võitma mõne turniiri välismaal, nt WSOPi, kas siis on ka maksuvaba?

        kui ma võidan mõne online turniiri Eestis mängides, aga Eestis litsentsi mitte omavas korraldaja saidis näiteks FullTiltis, kas siis on ka maksuvaba?
        kannad bookersisse ja bookersist kannad pokerstars eestisse või triosse ja sealt kannad sullid välja, kes kontrollib kust see raha tuli....

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #2254
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas vilkar Vaata postitust
          kannad bookersisse ja bookersist kannad pokerstars eestisse või triosse ja sealt kannad sullid välja, kes kontrollib kust see raha tuli....
          võidan wsopi ja lasen bookersisse kanda 8mil taala? ja sealt omakorda triosse? mind ei huvita need igasugu nüansid kuidas ajsu ümber nurga teha.. jah mingi luxembrugi vms kaudu saaks ka igasugu pulli teha, aga mind huvitab kuidas meie seadus sellistele asjadele vaatab.

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #2255
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            võidan wsopi ja lasen bookersisse kanda 8mil taala? ja sealt omakorda triosse? mind ei huvita need igasugu nüansid kuidas ajsu ümber nurga teha.. jah mingi luxembrugi vms kaudu saaks ka igasugu pulli teha, aga mind huvitab kuidas meie seadus sellistele asjadele vaatab.
            Pidasin silmas neti turniiri ...

            Kui mingi suure live turna võidad siis pead täitma kohaliku maa seaduseid ja kui seal on tulu maksustatav siis maksadki ja kogu lugu.

            Comment

            • poolakas
              Julm Donk
              • Sep 2009
              • 67

              #2256
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              võidan wsopi ja lasen bookersisse kanda 8mil taala? ja sealt omakorda triosse? mind ei huvita need igasugu nüansid kuidas ajsu ümber nurga teha.. jah mingi luxembrugi vms kaudu saaks ka igasugu pulli teha, aga mind huvitab kuidas meie seadus sellistele asjadele vaatab.
              Oli ju öeldud, et hasartmängurid pole maksustatud. Pole vahet kas Sa mängid oma hasartmänge Eestis, Lätis või USA-s.

              Comment

              • Sebastian_du
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 232

                #2257
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Algselt postitas poolakas Vaata postitust
                Oli ju öeldud, et hasartmängurid pole maksustatud. Pole vahet kas Sa mängid oma hasartmänge Eestis, Lätis või USA-s.
                Kus on öeldud? Seni oli selgelt kirjas et ei ole. Nüüd on selgelt kirjas et maksustamisele ei kuulu AINULT seaduslikes (Eesti litsensiga) kasiinodes mängitud.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #2258
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                  kannad bookersisse ja bookersist kannad pokerstars eestisse või triosse ja sealt kannad sullid välja, kes kontrollib kust see raha tuli....
                  Minu arust käivad asjad nii, et kui Moneybookersist kannad sisse, siis pead sama summa sinna välja ka kandma, ei saa nii, et kannad panka selle summa.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #2259
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Minu arust käivad asjad nii, et kui Moneybookersist kannad sisse, siis pead sama summa sinna välja ka kandma, ei saa nii, et kannad panka selle summa.
                    Üldjuhul küll.

                    Comment

                    • poolakas
                      Julm Donk
                      • Sep 2009
                      • 67

                      #2260
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas Sebastian_du Vaata postitust
                      Kus on öeldud? Seni oli selgelt kirjas et ei ole. Nüüd on selgelt kirjas et maksustamisele ei kuulu AINULT seaduslikes (Eesti litsensiga) kasiinodes mängitud.
                      Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
                      Mitte ei hakata maksu (tulumaksu) võtma mängijailt ja sellist ideedki ei ole mõtet välja käia, sest riik ei suudaks seda mitte iialgi hallata ning lisaks selle peaks siis hakkama ka live mängijaid ning lotomängijaid tumaksustama. KÕIK hasartmänguvõidud on Eestis tulumaksuvabad! Rahu, ainult rahu
                      Hasartmänguseadus ju reguleerib eelkõige hasartmängu korraldajat. Kui hasartmängud on mängijatele tulumaksuvabad, siis ei võta keegi protsenti minu Läti kasiinos ruletist saadud võidult, eks ole? Seaduse järgi võrdub ka WSOP, ehk õnnemängu turniir, hasartmänguga. Ja millise seaduse järgi nad siis sealt võite maksustavad?

                      Teine lugu on Norra ja Taaniga näiteks. Seal on mängijad selgelt maksustatud ja maksavad ka WSOP või sellelaadse turniiri pealt makse.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2261
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Ma arvan et Janar ja/või Imre oskaksid siinkohal küll sõna sekka öelda.

                        Comment

                        • measke
                          Julm Donk
                          • Jul 2009
                          • 58

                          #2262
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          kas sain eelnõu eeldustest õigesti aru ?

                          praegune seis:
                          1 miljon/aastas hasartmängumaks
                          20 miljonit/aastas kasum (5% kasumist 1 miljon)
                          1000 miljonit/aastas käive
                          ehk 980 miljonit/aastas kulud

                          eelnõu soovitud muutus:
                          1+199 miljonit/aastas hasartmängumaks
                          20 miljonit/aastas kasum
                          980+199 miljonit/aastas kulud
                          1199 miljonit/aastas käive (või siis minimaalselt 1179 miljonit/aastas, kui kasum=0)
                          ------------------------------
                          ehk siis peaks reiki suurendama 17,9%-19,9% ?

                          ehk 2bb/100 sinu winratest läheb riigile (50NL)
                          Last edited by measke; 13.11.10, 22:08.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #2263
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas measke Vaata postitust

                            ehk 2bb/100 sinu winratest läheb riigile (50NL)
                            Peaks siis kõvasti bumhuntima hakkama.

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #2264
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #2265
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                oleks aeg suu lahti teha. mõni helgem pea kes teemal pädev(ranka suudaks kindlasti lipu kõrgel hoida) võiks anda kasvõi intervjuu kuskile, rääkides netipokkerist, hetkel saadakse asjadest väga valesti aru ja ega ei saagi otseselt kedagi süüdistada.
                                kahtlen, et ntx ekspress suudaks ära öelda arvestades teema päevakajalisust.

                                mis puutub rohelistesse siis oleks võimalik mõne esindajaga kindlasti kokkusaamine korraldada ja rääkida antud seaduse tagajärgedest. see eeldaks korralikku kokkuvõtet teemast. oman poliitikas päris palju kogemust, midagi keerulist selles poleks.

                                hetkel näen tahtmatult asja nii, et enne enne valimisi vlaib iga erakond mingi "liini", rohelised on valinud ühena sekkumise hasartmängudesse kuna tegu väga populistliku teemaga, eriti arvestades mingeid viimase aja "kaotasin 3milli, olen sõltlane, pokker on süüdi" uudiseid. andes ntx ekspressile korraliku intervjuu muutuks kindlasti ka otsuse populaarsus väheneks või vähemalt suhumine suuremas plaanis muutuks.

                                kui ei lähe praegu läbi siis küll varsti läheb arvestades hetke suunda.
                                usun, et see ON kõigi huvides ja kõik on valmis aitama.
                                Last edited by con; 14.11.10, 02:05.

                                Comment

                                Working...