UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #2266
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Con, kui sa lugenud ei ole siis http://www.pokkeriprod.com/2010/11/1...luhiintervjuu/

    Ehk ETPF ametlik seisukoht on vaatlemine ja jälgmine, mitte tegutsemine.

    Comment

    • AndresBurget
      Bombay Esindaja
      • Jun 2009
      • 535

      #2267
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Con, kui sa lugenud ei ole siis http://www.pokkeriprod.com/2010/11/1...luhiintervjuu/

      Ehk ETPF ametlik seisukoht on vaatlemine ja jälgmine, mitte tegutsemine.
      Ei, kindlasti mitte. Tegutsetakse samuti, tehes koostööd EHKL-iga kel on rohkem poliitilist vmt. jõudu.

      Mis aga puutub maksudesse siis ma rääkisin Eestist mitte USA-st või mõnest muust riigist. Kui võidad raha Eesti live kasiinos või Eestis litsentsi omavast pokkeritoast/kasiinost/kihlveoportaalist siis tulumaksu maksma ei pea. Muudest riikidest võidetud summad võivad olla maksustatud koha peal (USA, Leedu? jmt). Kas ka Eestis selle pealt tulumaks võetakse ma paraku ei tea, ei ole lugenud nii palju viimast seadust.
      Last edited by AndresBurget; 14.11.10, 10:37.

      Comment

      • LuuK
        Vana Tegija
        • Dec 2008
        • 1138

        #2268
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Algselt postitas con Vaata postitust
        mis puutub rohelistesse siis oleks võimalik mõne esindajaga kindlasti kokkusaamine korraldada ja rääkida antud seaduse tagajärgedest. see eeldaks korralikku kokkuvõtet teemast. oman poliitikas päris palju kogemust, midagi keerulist selles poleks.
        don't feed the fish

        Comment

        • EestiAA
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1132

          #2269
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Kas ma saan präägu U-netist kanda raha fulltilti ?.

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #2270
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            jah.

            Comment

            • kilu6
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1305

              #2271
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas AndresBurget Vaata postitust
              Kas ka Eestis selle pealt tulumaks võetakse ma paraku ei tea, ei ole lugenud nii palju viimast seadust.
              Nüüd, kus online pokkerimängimine on justkui Eestis legaliseeritud, oleks vahest ETPFile tarvis järgmise aasta kavva võtta maksualase artikli avaldamine.

              Või on alust arvata, et seaduseandja hakkab liigse tähelepanu juhtimisel teemaga tegelema?

              Mida pokkerimängija peab teadma, kui ta läheb WSOPile, Riiga või Vilniusesse jne ja turniirilt raha võidab? Millised protseduurid ta peab läbi tegema? Kui palju võtab asukohariigi kasiino (vastava riigi seaduste tõttu) juba ise maksudena enne raha kättesaamist ja edastab riigile? Kas tuleb võit võtta alati sulas või saab suurema summa võitmisel oma arvele kanda?

              Kui ma võidan Triobetis suurema turniiri ja kannan summa välja oma pangakontole, kas ma pean säilitama mingi info võidetud summa päritolu kohta? jne jne teemad, mida algaja pokkerimängija võiks teada.

              Lihtsalt idee, vastama ei pea.

              Comment

              • oitarvi
                Vana Tegija
                • Jan 2009
                • 1231

                #2272
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                Huvitaks ennastki need küsimused. Viimases Flop FM-is Käsper rääkis ka Ameerikas cashimisest ja siis vist võeti 30% võidust maksudeks vms.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #2273
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
                  Nüüd, kus online pokkerimängimine on justkui Eestis legaliseeritud, oleks vahest ETPFile tarvis järgmise aasta kavva võtta maksualase artikli avaldamine.

                  Või on alust arvata, et seaduseandja hakkab liigse tähelepanu juhtimisel teemaga tegelema?

                  Mida pokkerimängija peab teadma, kui ta läheb WSOPile, Riiga või Vilniusesse jne ja turniirilt raha võidab? Millised protseduurid ta peab läbi tegema? Kui palju võtab asukohariigi kasiino (vastava riigi seaduste tõttu) juba ise maksudena enne raha kättesaamist ja edastab riigile? Kas tuleb võit võtta alati sulas või saab suurema summa võitmisel oma arvele kanda?

                  Kui ma võidan Triobetis suurema turniiri ja kannan summa välja oma pangakontole, kas ma pean säilitama mingi info võidetud summa päritolu kohta? jne jne teemad, mida algaja pokkerimängija võiks teada.

                  Lihtsalt idee, vastama ei pea.
                  Edastan su posti ETPF'i mailing-listi arutluseks.

                  Comment

                  • adam_q
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1453

                    #2274
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                    Huvitaks ennastki need küsimused. Viimases Flop FM-is Käsper rääkis ka Ameerikas cashimisest ja siis vist võeti 30% võidust maksudeks vms.
                    2008 WSOP ME runner-up Demidov isegi pidi enamuse steikijale maksma ja lisaks 30% maksudeks ka??

                    Comment

                    • minbetmillionaire
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 363

                      #2275
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                      Huvitaks ennastki need küsimused. Viimases Flop FM-is Käsper rääkis ka Ameerikas cashimisest ja siis vist võeti 30% võidust maksudeks vms.
                      Minu teada makstakse ikka oma riigi seaduste järgi. Oli ju mingi jutt et Eastgate tahtis enne Wsopi lõppu Inglismaale sisse kirjutada või kodakondsust võtta vms et Taani räigetest maksudest pääseda.

                      Comment

                      • Sebastian_du
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 232

                        #2276
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                        Minu teada makstakse ikka oma riigi seaduste järgi. Oli ju mingi jutt et Eastgate tahtis enne Wsopi lõppu Inglismaale sisse kirjutada või kodakondsust võtta vms et Taani räigetest maksudest pääseda.
                        Eastgate kolis, kusjuures veel nii, et see raha mis tal enne oli teenitud ala 1 miljon läks Taani maksude järgi ja muu läks Briti omade järgi.

                        Tulumaksu kohapealt välisriigis on kaunis mitu punkti aga rusikareegel on et kui Eestil on sõlmitud leping topeltmaksustamise vältimiseks leping(nimekiri http://www.emta.ee/?id=1518) siis maksustakse 1x, reeglina asukohariigi seaduste järgi

                        Comment

                        • Maheaatom
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 958

                          #2277
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          ETPF vastab maksuküsimusele tõenäoliselt järgmisel nädalal. Henril on sellel teemal maksuspetsialistidega rääkinud.

                          Comment

                          • kilu6
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1305

                            #2278
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Hennri mainis FlopFMis, et USA puhul ei kehtivat topeltmaksustamise vältimise seadus hasartmängu tulude kohta. Siin antud viitest on samuti näha, et see ei käi ühegi nimetuse alla:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Mulle tundub, et isegi teoreetiliselt siis, kui selline leping kehtiks pokkeritulude kohta ja eestlane on USAs maksnud näiteks $5000 makse oma pokkerivõidult, siis Eesti pool ei maksa seda tulumaksu siin otseselt tagasi, vaid võimaldaks tasaarveldada sama isiku tulumaksuga (näiteks palgatulust tekkiva tulumaksu arvel).

                            Comment

                            • Sebastian_du
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 232

                              #2279
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              Pokkeri puhul kogemus puudub, küll on aga isiklik kogemus ühe teise kaardimänguga(TCG) kus õnnestus US-as raha võita. Siis läksid seal maha kohalikud maksud aga siin ei läinud midagie, samas ilmselt ei loeta seda mängu hasartmänguks

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2280
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Magic? :)

                                Comment

                                Working...