UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • whippit
    Julm Donk
    • Nov 2009
    • 69

    #2386
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    Siit on kättesaadavad ettepanekud, mis on esitatud hasartmänguseaduse muutmise seaduse eelnõule, mis on praegu Riigikogu menetluses: http://www.riigikogu.ee/?page=en_vaa...20120112151421

    Eesti Loto on teinud ettepaneku, et maksumääraks saaks kas 20% gross gaming revenuest (praegu 5%) või alternatiivselt brutopõhiselt 5% sissemaksetest.

    Sõltlaste nõustamiskeskus nõuab jätkuvalt krediitkaardimaksete keelamist, kuigi sisuliselt ei tundu nad asjast üldse aru saavat.

    EHKL soovib selgust selle osas, kas e-walleteid tohib kasutada või mitte.

    Selline kokkuvõte siis.

    Comment

    • Karelkorm
      Grinder
      • Nov 2009
      • 856

      #2387
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Kas need istnugid, mis vahetevahel (v koguaeg) telekast tulevad, ongi need, kus sellist asja otsustatakse?

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2388
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        imho kas ei peaks ETPFi funktsiooniks olema selliste muudatusettepanekute jälgimine ja seal lehel peaks olema ka dokument mille juures oleks sildike: ETPF arvamus.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #2389
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
          Kas need istnugid, mis vahetevahel (v koguaeg) telekast tulevad, ongi need, kus sellist asja otsustatakse?
          infotunde mõtled ilmselt

          Comment

          • reggie
            Pokkerihai
            • Jun 2009
            • 1705

            #2390
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Suures saalis ei otsutata midagi, infotund on etlemine valijatele.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #2391
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Täna riigikogu majanduskomisjonis: Majanduskomisjonis – hasartmänguseaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seaduse eelnõu (88 SE); transpordi arengukava rakendusplaani 2012-2013 tutvustus.

              Siit saate tutvuda eelnõu ja arvamustega (Eesti mängijaid ei esinda keegi): http://www.riigikogu.ee/index.php?pa...SE&koosseis=12

              Samas on eriti toredad Eesti Loto nõudmised.

              Kahju muidugi, et see Eestis kedagi eriti ei koti ja nii võimsad (kasiinod vs loto) huvigrupid omavahel nusserdavad.
              Last edited by taipupole; 06.03.12, 07:10.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2392
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                olen endiselt veendunud, et ETPFi asi oleks sellistel asjadel silma peal hoida..

                Comment

                • jrgn hell
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 3328

                  #2393
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Nii armas, et Eesti Loto nii mures on rahva tervise pärast.

                  Oleks võinud ainult selle ettepaneku ka teha, et lotopileteid ei saa osta rohkem kui 1 korraga, siis kuluks veel vähem raha, mida oleks otstarbekam muudeks kulutusteks kasutada.

                  Serverite osa oli ka vägev.

                  Pull on lugeda, kuidas iga osapool on nii hullult leilis enda äri puudutavate asjade peale. Muidugi obv ka.

                  Erandi kohaldamiseks Eelnõu seletuskirjas toodud põhjendus, et laevareisi ajaline kestvus piirab hasartmängu, ei ole eeltoodu valguses tõsiseltvõetav, kuna paari tunni jooksul on võimalik maha mängida mitmekordne Eesti keskmine palk.

                  Hasartmängu Korraldajte Liidu arvamus on ka muhe.
                  Last edited by jrgn hell; 06.03.12, 08:21.

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #2394
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    olen endiselt veendunud, et ETPFi asi oleks sellistel asjadel silma peal hoida..
                    EMV käimas, kellelegi ei ole aega nii tühiste asjadega tegeleda.

                    Comment

                    • runnar
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 740

                      #2395
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      C. Hasartmängu mõiste laiendamine nn virtuaalraha eest hasartmänge pakkuvatele mängukorraldajatele
                      1. Täiendada paragrahv 2 lõikega 41 alljärgnevas sõnastuses:
                      (41) Käesoleva seaduse tähenduses loetakse hasartmänguks ka sellised kaughasartmängud, mille kõik tunnused on sarnased hasartmänguga, kuid osalemiseks tehtavad panused või mängu tulemusena saadavad võidud on väljendatud virtuaalse rahana, mida ei ole võimalik vahetada reaalse raha ega rahaliselt hinnatavate esemete vastu.
                      2. Täiendada paragrahvi 9 lõikega 8 järgmises sõnastuses:
                      (8) Käesoleva seaduse § 2 lõikes 4¹ nimetatud mänge võib korraldada hasartmängukorraldaja kellele on väljastatud hasartmängu korraldamise tegevusluba.

                      facebook ja zyngapokker blokitakse ka ära?

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #2396
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Haa, good one. Põhimõtteliselt sellega läheb FB ban peale jah. Nii juhtub kui pandora box lahti teha ja lubada igasugste asjade keelamist. Selle viimase egiidi all võib bannida ka näiteks MUDi, WoW jms arvutimängud, kus on mingi õnnega seotud virtuaalraha võitmise võimalus. Minu kaastunne eelnõu koostanud inimeste lähedastele.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #2397
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          mhmm.. imho kui see seadus sellisel kujul vastu võetaks, siis tulekski kohe hakata järjest sellele seadusele tuginedes hakata nõudma saitide sulgemist.. imho tuleks ka delfi pokker kinni panna jne.. kui siis järjest selliseid absurdseid nõudmisi tuleks, siis peaks ju seadus ka uuesti ümber muudetama..

                          Comment

                          • whippit
                            Julm Donk
                            • Nov 2009
                            • 69

                            #2398
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Täna võeti siis Riigikogus vastu hasartmänguseaduse muutmise ja sellega seonduvalt teiste seaduste muutmise seadus (88 SE III). Teksti ja materjalid leiab siit: http://www.riigikogu.ee/?page=en_vaa...20120404145908

                            Õnneks suudeti suuremad lollused seadusest eemal hoida, kuigi Eesti Lotole tehti paar kingitust ka, aga noh, mõistetav.

                            Comment

                            • adam_q
                              Vana Tegija
                              • Feb 2009
                              • 1453

                              #2399
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              kas see nüüd pole infovabaduse piiramine, et ma ei saa lugeda näiteks PKRi foorumit, tirida Stacked Magazine ja lausa facebooki fantasy league appist ei saa osa võtta.
                              s.t. blokeeritakse liiga palju, kui peaks ainult blokeerima konkreetset downloadisektsiooni.

                              ilmselt pole mõtet torkida, aga selle asemel, et snaipriga põrutada, pandi terve suurtükipatareiga

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #2400
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                Ja sul kindlasti ei ole google DNS seadistatud....

                                Comment

                                Working...