Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS
Siit on kättesaadavad ettepanekud, mis on esitatud hasartmänguseaduse muutmise seaduse eelnõule, mis on praegu Riigikogu menetluses: http://www.riigikogu.ee/?page=en_vaa...20120112151421
Eesti Loto on teinud ettepaneku, et maksumääraks saaks kas 20% gross gaming revenuest (praegu 5%) või alternatiivselt brutopõhiselt 5% sissemaksetest.
Sõltlaste nõustamiskeskus nõuab jätkuvalt krediitkaardimaksete keelamist, kuigi sisuliselt ei tundu nad asjast üldse aru saavat.
EHKL soovib selgust selle osas, kas e-walleteid tohib kasutada või mitte.
Selline kokkuvõte siis.
Siit on kättesaadavad ettepanekud, mis on esitatud hasartmänguseaduse muutmise seaduse eelnõule, mis on praegu Riigikogu menetluses: http://www.riigikogu.ee/?page=en_vaa...20120112151421
Eesti Loto on teinud ettepaneku, et maksumääraks saaks kas 20% gross gaming revenuest (praegu 5%) või alternatiivselt brutopõhiselt 5% sissemaksetest.
Sõltlaste nõustamiskeskus nõuab jätkuvalt krediitkaardimaksete keelamist, kuigi sisuliselt ei tundu nad asjast üldse aru saavat.
EHKL soovib selgust selle osas, kas e-walleteid tohib kasutada või mitte.
Selline kokkuvõte siis.
Comment