UUS HASARTMÄNGUSEADUS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2011
    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

    kes too vant on siis kes lasi 50k $ maha nii kiirelt?

    durrriga hu gone bad ?

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #2012
      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

      Rääkige nüüd ausalt välja, kes selle inteka andis? Krt selliseid artikleid küll vaja pole. Aga noh õhtulehe tase, pealkiri müüb jne.

      Comment

      • CTXrix
        Grinder
        • Oct 2008
        • 689

        #2013
        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

        Keegi itimees võiks kommenteerida, et kas kõlakas vastab tõele ja selline asi on üldse võimalik, et emta n-ö interceptib kõik meilid, mida selles keelatud saitide nimekirjas olevad saidid mängijatele saadavad ja mida mängijad saitidele saadavad?

        See oleks juu...noh...absurd?!

        Comment

        • lebovend
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2420

          #2014
          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

          Algselt postitas lennuk Vaata postitust
          http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=372111

          trademaa ,pealkiri üks ,sisu hoopis teine. kas on raske mõni asjalik ajakirjanik tööle võtta w ????
          kas pokkeriprod.com ei saaks seda ajakirjanikku kohtusse kaevata ala maine kahjustamise eest ???
          Einoh, tra kui tilti see leht mind ajab, kui tra kui tilti mind see 6htuleht
          on koguaeg ajanud koos selle Reporteriga. Ja tra kui tilti mind ajab see,
          kui suur lugejas/vaatajaskond neil on. Fuck raisk.

          Kas see on normaalne ja seaduslik, et artiklis mees ytleb, et ta pole
          s6ltlane ja pealkiri on suurelt "S6ltlase pihtimus:"?

          Selle artikliga tuleb kohe meelde kunagine Peeter Oja vastus
          6htulehele:"Kirjutagegi nii, et Peeter Oja saatis teid v***u"

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #2015
            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

            Õhtuleht kuulub kellele? Kardan, et eesti ajakirjandus pole päris objektiivne, sõltumatu

            Comment

            • CTXrix
              Grinder
              • Oct 2008
              • 689

              #2016
              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Õhtuleht kuulub kellele? Kardan, et eesti ajakirjandus pole päris objektiivne, sõltumatu
              Õhtulehe probleemidest on sõltumine kellestki/millestki kõige väiksem asi. Tegemist on lehega, mille sihtgrupiks on pehmelt öeldes rumalad lihtinimesed, kelle arust on suurem uudis see, kui kapoti-arvo baari-madisele "lõuksi kütab", kui see, et venemaa uusi sõjalaevu hangib vms...ehk siis, idiootsete ja teiste kolleegide poolt naeruvääristatud ajakirjanike poolt kirjutatud artiklid, idiootsete ja furoori tekitavate pealkirjadega, lugemiseks idiootidele.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #2017
                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                aga on n2ha et see õhtuleht l2heb inimestele peale, mingi aeg oli tal suurim tiraaz imo, hetke seisu ei tea

                Comment

                • CTXrix
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 689

                  #2018
                  Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  aga on n2ha et see õhtuleht l2heb inimestele peale, mingi aeg oli tal suurim tiraaz imo, hetke seisu ei tea
                  Obv et läheb peale, ülalkirjeldatud lugejaskond on ju tohutu. Siit veel üks hirmutav fakt: 49,9% maailma inimestest on oma igasugustelt, sh vaimsetelt võimetelt alla keskmise!

                  Comment

                  • InternetiPervert

                    #2019
                    Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                    Algselt postitas CTXrix Vaata postitust
                    Obv et läheb peale, ülalkirjeldatud lugejaskond on ju tohutu. Siit veel üks hirmutav fakt: 49,9% maailma inimestest on oma igasugustelt, sh vaimsetelt võimetelt alla keskmise!
                    Number on tegelikult ju täitsa loogiline aga kohati tundub see 49,9 optimistlikult pakutud.

                    E: kommentaarid, selles õhtulehe artiklis, on väga haiged.
                    Last edited by Külaline; 26.03.10, 12:02.

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #2020
                      Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                      Algselt postitas InternetiPervert Vaata postitust
                      Number on tegelikult ju täitsa loogiline aga kohati tundub see 49,9 optimistlikult pakutud.
                      hahaaaa

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #2021
                        Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                        Herrgod kui retarded ajakirjanik tolle artikli on teinud.

                        Comment

                        • Keiss
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1592

                          #2022
                          Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                          Igasugune must-valge maailmapilt ei ole kindlasti õige a la "kõik, kes õhtulehte loevad on idioodid jne". Kui uudiseid nn. selekteerida võib igast väljaandest leida kvaliteetseid lugusid. Samas tõesti ka minu hinnangul ainuke asi mida Õhtulehest regulaarselt lugeda kannatab on sport. Samas nagu näha ka siinsed foorumikasutajad loevad seda lehte vist üsna aktiivselt, sest viimati kui tsiteeriti uudist minu pere kohta siis toodi allikaks ikkagi õhtuleht kuigi uudis oli avaldatud pressiteatena ja kajastati seda ka teistel saitidel va. EPL mis minu arvates ongi kõige normaalsem koht kust uudiseid lugeda. Samuti puudub seal võimalus anonüümselt kommenteerida. Kui oleks minu teha siis kaotaks anonüümsete kommentaaride võimaluse igal pool kohe ära. See poleks mingi sõnavabaduse piiramine. Kui inimene enda nime alt ei julge sõna võtta siis polegi seda vaja teha minu arvates.
                          Last edited by Keiss; 26.03.10, 14:28.

                          Comment

                          • CTXrix
                            Grinder
                            • Oct 2008
                            • 689

                            #2023
                            Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                            Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                            Igasugune must-valge maailmapilt ei ole kindlasti õige a la "kõik, kes õhtulehte loevad on idioodid jne". Kui uudiseid nn. selekteerida võib igast väljaandest leida kvaliteetseid lugusid. Samas tõesti ka minu hinnangul ainuke asi mida Õhtulehest regulaarselt lugeda kannatab on sport. Samas nagu näha ka siinsed foorumikasutajad loevad seda lehte vist üsna aktiivselt, sest viimati kui tsiteeriti uudist minu pere kohta siis toodi allikaks ikkagi õhtuleht kuigi uudis oli avaldatud pressiteatena ja kajastati seda ka teistel saitidel va. EPL mis minu arvates ongi kõige normaalsem koht kust uudiseid lugeda. Samuti puudub seal võimalus anonüümselt kommenteerida. Kui oleks minu teha siis kaotaks anonüümsete kommentaaride võimaluse igal pool kohe ära. See poleks mingi sõnavabaduse piiramine. Kui inimene enda nime alt ei julge sõna võtta siis polegi seda vaja teha minu arvates.
                            Kisub väga offtopicuks ära, aga kes sa oled, et keegi su pere kohta uudist tsiteerib? (puhtalt uudishimust küsin, kui ei taha, ära vasta )

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #2024
                              Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                              OT jah, saada pm kui tõesti huvi suur.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #2025
                                Re: UUS HASARTMÄNGUSEADUS

                                nobrainer1 mängis high stakes levelil ja oli kaotav mängija, ehk tema?:D

                                Comment

                                Working...